SEO

Architekci Podkategoria: Architekci

 • NEXO - majca technology - Katowice, Nowy Sącz, Kraków »

  Główną branżą działania firmy majca technology są nowoczesne i energooszczędne technologie związane z systemami inteligentnego budynku i elektroinstalatorstwem


  Wykonujemy:

  - instalacje elektryczne nowy sącz
  - nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB - inteligentny dom nowy sącz, katowice, kraków
  - systemy zarządzania budynkiem BMS
  - integracja systemów w budynkach ? oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, monitoring, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych
  - automatyka (rolety, bramy, drzwi)


  Firma realizuje kompleksową inwestycję:

  - serwis - instalacja
  - dobór urządzeń i osprzętu
  - programowanie i integracja systemów
  - konsultacja
  - sprzedaż
  - projekt


  Systemy: ABB, Gira, KNX, Berker, Nexo

  Termin dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Piękny ogród doskonale podkreśla urodę domu. Odpowiednio dobrane rośliny, kuszący zapach kwiatów i ładnie prezentujące się elementy aranżacyjne tworzą wprost magiczny klimat w przydomowych ogrodach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawia koncentrację, ożywia twórcze myślenie i znakomicie oddziaływuje na nastrój i stan zdrowia. Mając to na uwadze, nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i zakładaniem przestrzeni ogrodowych, w których po prostu poczujesz się lepiej.
  Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Potrafią także doskonale łączyć nowy i stary styl ogrodowy, tworząc wyjątkowe aranżacje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów.
  Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo analizujemy teren działki, aby umiejętnie dobrać rośliny i rozplanować poszczególne sektory ogrodu. Podczas projektowania dbamy o adekwatny dobór stylu ogrodowego, oraz o dopasowanie architektury krajobrazu do preferencji naszych Klientów. Planujemy także instalację wodną i oświetlenie, wraz z dekoracjami drewnianymi i kamiennymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do sprawdzonych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej prezentuje nasze koncepcje.
  Po zakończonym etapie projektowania przechodzimy do wykonywania prac naziemnych, by stworzyć dla Państwa ogród idealny. Oprócz świadczenia usług projektowych, nasze przedsiębiorstwo, zajmuje się także pracami pielęgnacyjnymi, brukarskimi i sprzątaniem, by zadbać o Państwa ogród wtedy, gdy Państwo nie mają na to wystarczającej ilości czasu.
  Atutem naszej firmy ogrodowej jest kompleksowość usług, rzetelność i kreatywność w procesie tworzenia jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodowych. Dbamy, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Stworzymy dla Państwa ogród o jaki marzycie.


  Harasimowicz projektowanie ogrodów
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domki Angielskie »

  Zajmujemy się sprzedażą domków angielskich oraz domków holenderskich. Na rynku działamy od 2004 roku, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów. Domki angielskie oraz domki holenderskie są coraz bardziej popularne. Dbamy o to, aby ceny naszych domków były zawsze konkurencyjne. Na specjalnie zamówienie kupującego istnieje możliwość dostarczenia zakupionego domku, pod wskazany adres co jednak wiąże się z dodatkowymi kosztami. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy do kontakt.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Firma PRO-EKO-ART już od prawie dwóch dekad z ciągłym powodzeniem zajmuje się budowaniem domów energooszczędnych. W swojej ofercie prezentuje domy drewniane realizowane w technologii tradycyjnej, drewna klejonego jak też w postaci domów szkieletowych. Zważywszy na to iż PRO-EKO-ART jest pracownią autorską realzującą prace projektowe jak i wykonawcze, Klient na wszystkich etapach realizacji konkretnej inwestycji winien liczyć na fachową obsługę jak też wsparcie. Już w czasie wybierania projektu architekt z firmy PRO-EKO-ART pomoże wyszukać czy też wykonać idealny jak i stosowny projekt dla konkretnego Klienta z Wrocławia, regionu dolnośląskiego, jak również całego kraju. Również nadzorowanie budowami oraz kierowanie nimi, także w sytuacji domów ekologicznych, pracownia PRO-EKO-ART świadczy na wysokim poziomie, zapewniając całościową obsługę, z wyjątkową dbałością o szczególy.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Poznań »

  Klientów potrzebujących pewnego architekta w Poznaniu zapraszamy do Autorskiego Studio Projektowego Nano. Na portalu nanostudio.pl przykładowe realizacje różnych kategorii: architektura medyczna, wnętrza komercyjne, mieszkania, budynki (jednorodzinne, wielorodzinne, handlowe, użytkowe, użyteczności publicznej, przemysłowe), projekty na sprzedaż. Architekt przynależący do Wielkopolskiej Izby Architektów obsługuje wszelkie inwestycje z największą troską o szczegóły. Pełen zakres jego usług: projekty budowlane do urzędu, projekty wykonawcze, analizy i koncepcje przedprojektowe, projekty modernizacji, rozbudowy i przebudowy, uzgodnienia rzeczoznawców, akta energetyczne domów jednorodzinnych, projekty branżowe instalacji.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów »

  Nasza firma zapewni Państwu innowacyjne i rzetelne usługi ogrodnicze. Zaczynając od ciekawego pomysłu po doskonałą realizację. W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych kompozycji ogrodowych, choć z wielką przyjemnością zajmiemy się również stworzeniem tradycyjnego ogrodu. Indywidualne projekty, niespotykane rozwiązania i doskonałe wyczucie oczekiwań Klientów – to recepta sukcesu.
  Nasi profesjonaliści stworzą dla was plan idealny, a dalszej kolejności zajmą się jego realizacją. Korzystając z bogatej wiedzy w dziedzinie projektowania ogrodów i wszechstronnych zdolności, wypełnią nie zagospodarowaną działkę wielobarwnymi roślinamiy, atrakcyjnymi zapachami i eleganckimi dodatkami. Dla nas liczy się najwyższa jakość produktów i zadowolenie naszych Klientów.
  Nasza firma wykonuje usługi z zakresu tworzenia projektów ogrodów, prac ogrodniczych związanych z tworzeniem ogrodu i pielęgnacji gotowych przestrzeni zielonych, a także w zakresie porządkowania ogrodów. Projektowanie ogrodów Toruń

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz Poznań »

  Dzięki temu, że oferuje usługi Pracownia Projektowa Marii Jachalskiej, poznaniacy mogą liczyć na doskonałe projektowanie wnętrz. Posiada ono kilka etapów. Zaczyna się od inwentaryzacji stanu zastanego i rozmowy z kontrahentem, a kończy nadzorem prac budowlanych. Architekt wnętrz może mieć różne pomysły, ale zawsze dopasowuje je do próśb odbiorcy. Maria Jachalska kończyła studia w Poznaniu, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Na samym początku określa swoje pomyły w formie rzutów, po akceptacji udostępnia rysunki i rozpoczynają się prace budowlane. Aranżacja wnętrz powinna uwzględniać potrzebne dekoracje. Fachowy projektant wnętrz nie tylko oferuje oryginalne pomysły, lecz również umie kontrolować prace budowlane, tak jak to robi Pani Jachalska z Poznania.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz Warszawa »

  Wykonujemy kompleksowo projekty i aranżacje wnętrz. Wnętrz komercyjnych jak również prywatnych, dla firm i klientów indywidualnych. Także nie ważne, czy masz dom, mieszkanie czy biuro, jeśli chcesz w nim coś zmienić, nadać wnętrzu nowy charakter - zgłoś się do nas. Pomożemy, doradzimy, wykonamy.

  Siedziba firmy Modify mieści się w Warszawie przy ul. Tarchomińskiej.

  Posiadamy sprawdzoną i wykwalifikowaną ekipę wykonawczą, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  Pracownia Modify istnieje na rynku już od wielu lat, posiadamy gro zadowolonych klientów. Możesz nam zaufać. Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, dokładnie i zawsze na czas.

  Nasze zalety to kreatywność, otwartość na nowe pomysły i rozwiązania oraz elastyczność. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, przedstaw nam swoje oczekiwania, potrzeby, a zaproponujemy dla ciebie coś odpowiedniego, coś co na pewno spełni twoje oczekiwania.

  Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też do każdego podejmowanego zlecenia podchodzimy z dbałości i zaangażowaniem

  Zapraszamy do obejrzenia naszych prac jak również skorzystania z naszych usług.

  Termin dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Zatrudniamy projektantów, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć proste lub luksusowe kompozycje ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Doskonale łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane gusta Klientów. Projektowanie ogrodów wymaga wiele zaangażowania. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszego spotkania z Klientem, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo analizujemy właściwości gleby i terenu, aby jak najlepiej dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne sektory ogrodu. W fazie projektowej dbamy o dokładny dobór stylu ogrodowego, a także o dopasowanie architektury krajobrazu do upodobań naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy korzystają z sprawdzonych urządzeń i nowoczesnych programów komputerowych. Dzięki bogato rozwiniętej technologii będą Państwo mogli obejrzeć projekt w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Wszystkie projekty wykonywane są w pięknej technice 3D, która lepiej prezentuje nasze koncepcje. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompletność usług, profesjonalizm i pomysłowość podczas tworzenia jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Stworzymy dla Państwa ogród jak z bajki.

  Harasimowicz Projektowanie ogrodów
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Czarujący ogród to strefa pełna, z jednej strony harmonii i zabawy, z drugiej. Dorodnie zaplanowany i stworzony ogród stanowi wizytówkę naszego domostwa. Nasza spółka w zakresie swojej działalności wykonuje prace ogrodowe, głównie takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania terenów zielonych, ich wykonanie, tworzenie trawników, montaż oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania ziemi, aranżowanie elementów niedużej architektury ogrodowej, badanie krajobrazu, i pielęgnowanie ogrodu. Bogata wiedza o ogrodnictwie umożliwia nam tworzyć zachwycające efekty, które radują zmysły i przykuwają wzrok. Wykonywane przez nasze przedsiębiorstwo przestrzenie ogrodów to unikatowe i pełne czaru kompozycje. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia i korzystamy z nowinek technologicznych. Szerokie umiejętności naszych specjalistów z pewnością oddziałują na wysoki standard świadczonych usług. Pracownia projektowa Haber wiąże kreatywność z zawodowstwem. Gwarantujemy niekonwencjonalne pomysły i efektowne aranżacje. Haberogrody to ogrody wykonywane z zaangażowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasz personel świadczy także usługi związane z pielęgnacją ogrodów, pracami brukarskimi, instalacją oświetlenia a także systemów nawadniających, a także odśnieżaniem i sprzątaniem terenów zieleni przy prywatnych posesjach, jak i w miejscach publicznych. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Toruń »

  Przedsiębiorstwo Albumogrodnika pasjonuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to przestrzeń pełna, z jednej strony równowagi i zabawy, z drugiej. Estetycznie zaprojektowany i zrealizowany ogród stanowi wizytówkę naszego domu. Nasza firma w związku z swoją działalnością świadczy usługi ogrodowe, przede wszystkim takie jak: kreowanie projektów i zagospodarowania zielonych przestrzeni, ich realizację, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania działki, aranżowanie fragmentów niedużej architektury ogrodowej, analizowanie krajobrazu, i konserwację ogrodu. Bogata wiedza o ogrodach umożliwia nam tworzyć zachwycające rezultaty, które radują zmysły i przykuwają wzrok. Projektowane przez naszych architektów ogrody to wyjątkowe i pełne czaru aranżacje. W naszej działalności używamy wysokiej jakości narzędzia i korzystamy z nowinek technologicznych. Szerokie kompetencje naszych specjalistów z pewnością oddziałują na wysoki standard świadczonych usług. Pracownia prjektowa Albumogodnika łączy kreatywność z zawodowstwem. Gwarantujemy unikatowe koncepcje i efektowne aranżacje. Albumogrodnika to ogrody realizowane z pasją.
  Po za projektowaniem ogrodów, firma Albumogrodnika zajmuje się świadczeniem usług związanych z konserwacją terenów zielonych, pracami brukarskimi, instalacją oświetlenia i systemów nawadniających, a także odśnieżaniem i porządkowaniem ogrodów przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. OGRODY TORUŃ

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów uarchitekta.pl »

  Jeśli szukacie idealny zarys własnego domu, to zapraszamy do podjęcia pracy z naszą firmą architektoniczną. Dzięki temu, że posiadamy rozległą edukację a ponadto innowacyjne postępowanie w bardzo wielu sprawach możemy cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem od strony nabywców i to nie tylko z zajmowanego przez nas miasta, ale też z tych bardziej odległych. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej strony w internecie uarchitekta. pl, tam z dokładnością macie możliwość zapoznać się z gwarantowanymi przez nas usługami. Nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe tak więc w każdej chwili staramy dostosować się do wymagań przybyłych kontrahentów, którzy uzyskują od nas przyszłościowe oraz tradycyjne projekty domów. Starczy tylko, że opowiecie nam o swoich wymaganiach a my zabierzemy się za opracowywanie projektu. Opracowywany dla was projekt może być również kilkukrotnie poprawiany, w momencie gdy coś Ci się w przedstawionej wersji nie będzie pasowało. Zachęcamy Was do przejrzenia przykładowych projektów, które znajdują się na stronie naszej pracowni, przez co uda Ci się odnaleźć najlepszą podstawę do swojego projektu. Jeżeli nie, to nic straconego. Stworzymy wspólnie projekt Waszego niesamowitego lokalu

  Termin dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: