SEO

Dachy Podkategoria: Dachy

 • Blacha »

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jednostka gospodarcza z Dębicy - podstawową działalność stanowi produkcja materiałów na pokrycia dachowe oraz ich kompletnego wyposażenia w postaci rynien i innych elementów koniecznych do ich montażu. Na wizytówce internetowej www.bratex.pl wyczerpująco zostały przedstawione poszczególne z produktów będących w ofercie. Tutaj także można zgromadzić więcej informacji o tym jak układa się możliwość współpracy z firmą Bratex.

  Termin dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe lubelskie »

  Rynny są zapewne nieodzownym elementem niejednego domu. Faktem jest, że nie da się bez nich żyć. Ogromnie męczące byłoby, gdyby deszcz, skapywał z dachu oraz bezpośrednio spadał na ziemię. Zniszczyłoby to nasz ogród, bądź trawę pod naszymi ścianami. Ponadto trudno byłoby wejść do domu poprzez zaporę deszczu. Powinno się dlatego zainwestować w porządne rynny, które uchronią nas przed kroplami. Mogą być one miedziane, albo chociażby wykonane z tworzywa PCV. Duży dobór rynien, jak i dachów, które możesz nabyć niedaleko Warszawy, spotkasz na podanej stronie.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Radom »

  Świadczymy szeroki zakres usług dla nabywców prywatnych jak i dla generalnych wykonawców (oferta podwykonawstwa) w różnorakich zakresach działalności ciesielsko - dekarskiej na zypełnym terenie Polski. Poprzez lata firma nabrała ogromnego doświadczenia, dzięki któremu usługi świadczone przez moją firmę stoją na wysokim poziomie, niezbędnym w wytwarzaniu szczelnego i bezpiecznego dla użytkowników pokrycia przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów całej inwestycji.

  Termin dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • IZOLACJE.com.pl - wortal o izolacjach w budownictwie »

  Izolacje, hydroizolacje, ocieplenia, chemia budowlana, termomodernizacja, świadectwa energetyczne, folie kubełkowe - porady, przeglądy, techniki oraz materiały budowlane. Źródło wiedzy o ociepleniach, hydroizolacjach, izolacjach termicznych, przeciwwodnych, akustycznych i technicznych oraz chemii budowlanej. Gorące tematy to izolacje termiczne: termomodernizacja i świadectwa energetyczne budynków, hydroizolacje: folie kubełkowe, materiały: płyty warstwowe, gładzie gipsowe, ocieplanie domu, Insulation, Building insulation

  Termin dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Spółka Budoserwis jest wieloletnim kontrahentem na rynku budowlanym. W czasie tych lat nabyliśmy znaczne doświadczenie i wysoką pozycję rynkową. Zajmujemy się głównie konsultingiem ale również dynamicznie funkcjonujemy jako firma inwestycyjno-remontowa. Wyceny, analizy, ekspertyzy to podstawa funkcjonowania. Zawodowa załoga zapewnia kompleksową obsługę rynku nieruchomości . Do pozostałej aktywności wchodzą remonty maszyn, montaże, realizacja wszelakich inwestycji w obszarze robót budowlanych. O ile wymagasz remontu budynku a nawet przemysłowego, zgłoś się do nas. Zapewniamy obeznanych wykonawców z długoletnim doświadczeniem, konkurencyjne ceny i przede wszystkim punktualność. Obszerna oferta dostarczanych usług oraz profesjonalizm nabyta ze wzrostem doświadczenia to nasze mocne strony. Spółka Budoserwis słynie z wielu spełnionych klientów i wysokich referencji. Ze powodu na szeroki aspekt prowadzonej aktywności mamy obszerne kontakty handlowe w kraju oraz zagranicą. Zdołamy Państwu zaoferować artykuł najwyższej jakości gwarantujemy wszechstronne dostawy skończonych urządzeń, elementów, modułów w zależności od żądań Klienta oraz wskazać rynekzbytu.

  Termin dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane małopolskie »

  Organizacja budownicza TABUD to pilny partner budowniczy funkcjonujący na obszarze województwa małopolskiego. Jesteśmy organizacją familijną z wieloletnią tradycją; organizujemy działalność na rynku polskim od 1995 r. Naszym odbiorcom oferujemy współpracę przy realizacji inwestycji budowlanych. Wykonujemy przede wszystkim różnorakiego gatunku prace z kamienia naturalnego. Ponadto nasza firma oferuje całościowego usługi w zakresie budownictwa, rozpocząwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na budowaniu nowych obiektów. Również prowadzimy prace ziemne z zastosowaniem koparki gąsienicowej.

  W ramach swojej aktywności dostarczamy także obróbkę i sprzedaż kamienia naturalnego; posiadamy dużą paletą artykułów w aspekcie gatunku, klasie oraz barwie.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Chciałbyś wybudować dom? Pewnie zastanawiasz się jaki rodzaj pokrycia dachowego wybrać? Jeśli tak, to zajrzyj na stronę internetową firmy Cembrit S.A. W ofercie firmy znajdziesz płyty włókno-cementowe na wszystkie możliwe rodzaje dachów ? proste czy skomplikowane. Co ważne podkreślenia, wszystkie {}materiały oferowane przez firmę Cembrit produkowane są w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej i spełniają najwyższe standardy. Produkty dostępne w ofercie firmy Cembrit produkowane są w technologii włókno-cementowej która od lat cieszy się dużą popularnością w Ameryce. Dowiedz się więcej ? zajrzyj na stronę WWW firmy Cembrit i eksploruj niesamowity świat włóknocementu.

  Termin dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz, Architekt Wrocław, Architekt wnętrz Wrocław »

  Architektura wnętrz to bardzo niełatwa dziedzina i branża, w której jest możliwość pracować. Nie wystarcza tutaj ukończenie specjalistycznych studiów i założenie działalności. Architekt wnętrz powinien znaleźć w sobie to ?coś?. Odpowiednia smykałka do tego typu działań jest w tej sytuacji niemal potrzebna. Musi mieć idealne poczucie stylu, które pozwoli na odpowiednie tworzenie połączeń materiałów, barw i wzorów, co później przełoży się na estetyczny i zgrany układ mieszkania. Tego w żadnym przypadku nie można się nigdzie nauczyć, więc architekt stawia przed sobą niezwykle trudne zlecenie. Musi poza tym w swojej osobowości chwalić się świeżą innowacyjnością, która zdecydowanie zaskutkuje w ciekawe rozwiązania. To one tak naprawdę tworzą mieszkania miejscami eleganckimi, estetycznymi, a jednocześnie całkowicie funkcjonalnymi. Architekt Wrocław powinien zadowolić każdego klienta z osobna, a spotykamy przecież różnorodne style i guściki, więc na pewno jak widać nie jest to taki łatwy zawód z sposobnością realizacji się w nim dla każdego z nas.

  Termin dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Propozycja dla stawiających dom lub mających w planach wymianę dachu ? wysokiej jakości pokrycia dachowe od jednego z najważniejszych producentów świata? Gerard Roofing Systems. Dachówki Gerard Roofing wykonuje się z blachy pokrytej posypką mineralną, ochraniajacą m.in. przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Doświadczona kadra pomaga wybrać odpowiedni dla konkretnego typu obiektu system dachowy.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja natryskowa piank »

  Oferujemy wysokiej jakości izolacje pianką poliuretanową.

  -Termoizolacja poddaszy, dachów, stropodachów, zadaszeń, stropów.
  -Termoizolacja ścian w konstrukcjach drewnianych, murowanych, stalowych.
  -Termoizolacja ścian w systemach szkieletowych obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, hangarów.
  – Termo i hydroizolacja fundamentów.

  Termin dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: