SEO

Dachy Podkategoria: Dachy

 • Wystawianie faktur po angielsku »

  Oferowany przez nas program do faktur daje możliwość wystawiania faktur i paragonów fiskalnych zarówno pod sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Co to oznacza? Kiedy klientem jest osoba prywatna, dokument sprzedaży najczęściej jest wówczas wystawiany w cenach brutto. Natomiast klientom biznesowym proponuje się rozwiązania w oparciu o ceny netto. FakturaLight posiada opcję konfiguracji ceny bazowej. Fakturę można wystawić zarówno od ceny netto jak i od ceny brutto. Program zezwala również na mieszanie tych dwóch metod na jednym dokumencie. Najlepiej jednak przetestować metody obliczania podatku VAT na organizmie żywym, czyli podczas pracy. Darmowy okres próbny używania programu nie ma ograniczeń ramowych, więc nie trzeba się spieszyć z zakupem pełnej wersji. Więcej znajdą Państwo na stronie produktu.

  Termin dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe Warszawa »

  Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję pudełek kartonowych według specyfikacji klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta i szybką realizację zleceń. Gotowe opakowania kartonowe dostarczamy do odbiorców z Warszawy i woj. mazowieckiego. Opakowania kartonowe, jak pokazują badania, są najbardziej odporne na koronawirusa – nie rozwija się on na nich oraz najkrócej jest w stanie przetrwać, to kilkukrotnie krótszy czas w porównaniu do opakowań z tworzyw sztucznych czy innych materiałów. Z tego powodu w dobie pandemii opakowania kartonowe cieszą się ogromna popularnością, a zapotrzebowania na karton na opakowania wzrosło w ostatnim okresie o 30%. Jesteśmy producentem opakowań kartonowych klapowych i fasonowych z tektury falistej. Na pudełka nanosimy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Opakowania tekturowe z nadrukiem offsetowym to tzw. pudełka kaszerowane. Wysokiej jakości nadruk jest nanoszony na papier, którym następnie okleja się opakowania, gwarantuje to najwyższą jakość opakowania. Kaszerowanie wzmacnia także wytrzymałość pudełka. Oferujemy kompleksową usługę, przygotowanie projektu, wykonanie prototypu, po akceptacji, wyprodukowanie odpowiedniej partii opakowań kartonowych oraz dostarczenie ich do odbiorcy. Posiadamy również gotowe rozwiązania, dedykowane różnym branżom. Teraz szczególna popularności cieszą się pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych. Zainteresowanie zakupami online gwałtownie wzrosło, aby sklepy poradziły sobie z tą sytuacją często muszą poprawić logistykę pakowania i wysyłki. Nasze opakowanie wysyłkowe E-CO-Box może w tym pomóc. Zapewnia szybkie pakowanie i bezpieczeństwo produktu w transporcie. Nie wymaga stosowania taśmy klejącej, co znacznie przyspiesza pakowanie oraz zapewnia estetyczny wygląd. Ogromną zaletą tego opakowania jest również jego niska cena. Szeroki park maszynowy, który posiadamy, pozwala nam produkować go w krótkich seriach, w rozmiarach dostosowanych do potrzeb sklepu internetowego. Nadruk fleksograficzny jest także korzystny cenowo nawet w przypadku produkcji niskonakładowej. Producent opakowań kartonowych Viki Family, jako jedna z nielicznych firm z branży, posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który gwarantuje, że używana przez nas tektura, powstała w sposób nie zakłócający środowiska naturalnego a opakowania są produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji o nas i oferowanych opakowaniach jest dostępne na stronie viki. com. pl. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

  Termin dodania: 31 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Blacha »

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jednostka gospodarcza z Dębicy - podstawową działalność stanowi produkcja materiałów na pokrycia dachowe oraz ich kompletnego wyposażenia w postaci rynien i innych elementów koniecznych do ich montażu. Na wizytówce internetowej www.bratex.pl wyczerpująco zostały przedstawione poszczególne z produktów będących w ofercie. Tutaj także można zgromadzić więcej informacji o tym jak układa się możliwość współpracy z firmą Bratex.

  Termin dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Radom »

  Świadczymy szeroki zakres usług dla nabywców prywatnych jak i dla generalnych wykonawców (oferta podwykonawstwa) w różnorakich zakresach działalności ciesielsko - dekarskiej na zypełnym terenie Polski. Poprzez lata firma nabrała ogromnego doświadczenia, dzięki któremu usługi świadczone przez moją firmę stoją na wysokim poziomie, niezbędnym w wytwarzaniu szczelnego i bezpiecznego dla użytkowników pokrycia przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów całej inwestycji.

  Termin dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • IZOLACJE.com.pl - wortal o izolacjach w budownictwie »

  Izolacje, hydroizolacje, ocieplenia, chemia budowlana, termomodernizacja, świadectwa energetyczne, folie kubełkowe - porady, przeglądy, techniki oraz materiały budowlane. Źródło wiedzy o ociepleniach, hydroizolacjach, izolacjach termicznych, przeciwwodnych, akustycznych i technicznych oraz chemii budowlanej. Gorące tematy to izolacje termiczne: termomodernizacja i świadectwa energetyczne budynków, hydroizolacje: folie kubełkowe, materiały: płyty warstwowe, gładzie gipsowe, ocieplanie domu, Insulation, Building insulation

  Termin dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane małopolskie »

  Organizacja budownicza TABUD to pilny partner budowniczy funkcjonujący na obszarze województwa małopolskiego. Jesteśmy organizacją familijną z wieloletnią tradycją; organizujemy działalność na rynku polskim od 1995 r. Naszym odbiorcom oferujemy współpracę przy realizacji inwestycji budowlanych. Wykonujemy przede wszystkim różnorakiego gatunku prace z kamienia naturalnego. Ponadto nasza firma oferuje całościowego usługi w zakresie budownictwa, rozpocząwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na budowaniu nowych obiektów. Również prowadzimy prace ziemne z zastosowaniem koparki gąsienicowej.

  W ramach swojej aktywności dostarczamy także obróbkę i sprzedaż kamienia naturalnego; posiadamy dużą paletą artykułów w aspekcie gatunku, klasie oraz barwie.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe lubelskie »

  Rynny są zapewne nieodzownym elementem niejednego domu. Faktem jest, że nie da się bez nich żyć. Ogromnie męczące byłoby, gdyby deszcz, skapywał z dachu oraz bezpośrednio spadał na ziemię. Zniszczyłoby to nasz ogród, bądź trawę pod naszymi ścianami. Ponadto trudno byłoby wejść do domu poprzez zaporę deszczu. Powinno się dlatego zainwestować w porządne rynny, które uchronią nas przed kroplami. Mogą być one miedziane, albo chociażby wykonane z tworzywa PCV. Duży dobór rynien, jak i dachów, które możesz nabyć niedaleko Warszawy, spotkasz na podanej stronie.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Spółka Budoserwis jest wieloletnim kontrahentem na rynku budowlanym. W czasie tych lat nabyliśmy znaczne doświadczenie i wysoką pozycję rynkową. Zajmujemy się głównie konsultingiem ale również dynamicznie funkcjonujemy jako firma inwestycyjno-remontowa. Wyceny, analizy, ekspertyzy to podstawa funkcjonowania. Zawodowa załoga zapewnia kompleksową obsługę rynku nieruchomości . Do pozostałej aktywności wchodzą remonty maszyn, montaże, realizacja wszelakich inwestycji w obszarze robót budowlanych. O ile wymagasz remontu budynku a nawet przemysłowego, zgłoś się do nas. Zapewniamy obeznanych wykonawców z długoletnim doświadczeniem, konkurencyjne ceny i przede wszystkim punktualność. Obszerna oferta dostarczanych usług oraz profesjonalizm nabyta ze wzrostem doświadczenia to nasze mocne strony. Spółka Budoserwis słynie z wielu spełnionych klientów i wysokich referencji. Ze powodu na szeroki aspekt prowadzonej aktywności mamy obszerne kontakty handlowe w kraju oraz zagranicą. Zdołamy Państwu zaoferować artykuł najwyższej jakości gwarantujemy wszechstronne dostawy skończonych urządzeń, elementów, modułów w zależności od żądań Klienta oraz wskazać rynekzbytu.

  Termin dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Chciałbyś wybudować dom? Pewnie zastanawiasz się jaki rodzaj pokrycia dachowego wybrać? Jeśli tak, to zajrzyj na stronę internetową firmy Cembrit S.A. W ofercie firmy znajdziesz płyty włókno-cementowe na wszystkie możliwe rodzaje dachów ? proste czy skomplikowane. Co ważne podkreślenia, wszystkie {}materiały oferowane przez firmę Cembrit produkowane są w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej i spełniają najwyższe standardy. Produkty dostępne w ofercie firmy Cembrit produkowane są w technologii włókno-cementowej która od lat cieszy się dużą popularnością w Ameryce. Dowiedz się więcej ? zajrzyj na stronę WWW firmy Cembrit i eksploruj niesamowity świat włóknocementu.

  Termin dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz, Architekt Wrocław, Architekt wnętrz Wrocław »

  Architektura wnętrz to bardzo niełatwa dziedzina i branża, w której jest możliwość pracować. Nie wystarcza tutaj ukończenie specjalistycznych studiów i założenie działalności. Architekt wnętrz powinien znaleźć w sobie to ?coś?. Odpowiednia smykałka do tego typu działań jest w tej sytuacji niemal potrzebna. Musi mieć idealne poczucie stylu, które pozwoli na odpowiednie tworzenie połączeń materiałów, barw i wzorów, co później przełoży się na estetyczny i zgrany układ mieszkania. Tego w żadnym przypadku nie można się nigdzie nauczyć, więc architekt stawia przed sobą niezwykle trudne zlecenie. Musi poza tym w swojej osobowości chwalić się świeżą innowacyjnością, która zdecydowanie zaskutkuje w ciekawe rozwiązania. To one tak naprawdę tworzą mieszkania miejscami eleganckimi, estetycznymi, a jednocześnie całkowicie funkcjonalnymi. Architekt Wrocław powinien zadowolić każdego klienta z osobna, a spotykamy przecież różnorodne style i guściki, więc na pewno jak widać nie jest to taki łatwy zawód z sposobnością realizacji się w nim dla każdego z nas.

  Termin dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Propozycja dla stawiających dom lub mających w planach wymianę dachu ? wysokiej jakości pokrycia dachowe od jednego z najważniejszych producentów świata? Gerard Roofing Systems. Dachówki Gerard Roofing wykonuje się z blachy pokrytej posypką mineralną, ochraniajacą m.in. przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Doświadczona kadra pomaga wybrać odpowiedni dla konkretnego typu obiektu system dachowy.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja natryskowa piank »

  Oferujemy wysokiej jakości izolacje pianką poliuretanową.

  -Termoizolacja poddaszy, dachów, stropodachów, zadaszeń, stropów.
  -Termoizolacja ścian w konstrukcjach drewnianych, murowanych, stalowych.
  -Termoizolacja ścian w systemach szkieletowych obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, hangarów.
  – Termo i hydroizolacja fundamentów.

  Termin dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: