SEO

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Artykuły piśmiennicze »

  Sklep SHAN - Zakupiony towar wysyłany jest do 24h od momentu akceptacji zamówienia. Wysyłamy paczki kurierem firmy Siódemka oraz Pocztą Polską. W ofercie: Blok do flipchartu biały 80g 40 kartek format A1; Koperty różnego formatu. Perłowe oraz kolorowe; papier. teczki biurowe. Papier jest obecny i używany wszędzie, ułatwia nam w codziennych czynnościach w pracy jak i w domu. W tej kategorii która jest podzielona na podkategorie znajdą Państwo: papier biały A5, papier do wydruku recept, papier kredowy do różnego rodzaju ulotek czy plakatów, papier ozdobny do dyplomów czy wizytówek, papier samoprzylepny, papier kolorowy, który oprócz w biurach czy w domach wykorzystywany jest do origami czy quilling -u.

  Termin dodania: 19 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tanie peptydy »

  Zapraszamy do zakupu peptydów w naszym sklepie peptydy. net. pl. Naszym atutem są przystępne ceny, szeroki asortyment i szybka wysyłka. Naszym klientom staramy się dostarczyć jak najwięcej niezbędnych informacji na temat peptydów. W naszym sklepie znajdziesz opis działania poszczególnych produktów i ich zalecanego stosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów peptydów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem peptydów, których obecnie nie posiadamy na stanie to napisz do nas. Większe ilości peptydów realizujemy i ustalamy ceny pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Wszystkie pytania dotyczące zamówień, płatności, wysyłek itp. prosimy kierować na adres: sklep@peptydy.net.pl

  Termin dodania: 19 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego »

  Uczysz się języka angielskiego? Koniecznie zajrzyj na stronę edukacyjną poświęconą nauce tego języka. Znajdziesz ją pod adresem: Angielski24.com Na stronie znajdziesz czasy angielskie, części mowy i wiele innych rzecz. Nauka języka angielskiego to bardzo ważna rzecz i duża liczba osób przykłada do tego dużą wagę. Na portalu znajduje się także lista szkół językowych ze wszystkich województw Polski. Dzięki temu osoby mające problemy z przyswojeniem tego języka mogą znaleźć szkółkę językową w swojej okolicy.

  Termin dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od pięciu dekad przynależą do najważniejszych szkół językowych w Polsce. System nauczania oparty jest na innowacyjnych metodach kształcenia, atrakcyjnej formie prowadzenia zajęć, wykwalifikowanych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Głównym celem szkół języka angielskiego Bell jest najwyższy poziom nauczania, który gwarantuje nadzwyczajną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorakie kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że nauka prowadzona jest na dowolnych poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich tworzony jest indywidualny program szkolenia. Dodatkowo organizacja zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja szkół, które zlokalizowane są w centrum miasta.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od dwudziestu lat. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne, pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego i niemieckiego. Zajmujemy się obsługą tłumaczeń zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.

  Termin dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Mając dziecko musimy zadbać nie tylko o jego wzrost fizyczny jednak również umysłowy społeczny i afektowany. Od najmłodszych lat notujmy je na język angielski dla dzieci Dąbrowa ażeby rozwinąć ich imaginację i kreatywność. Dzięki temu ułatwimy im start w dorosłe życie. Własności te są wszakże bardzo pożądane na dzisiejszym rynku przedsiębiorstwa. Zadania takie dopuszczą też na biesiadne spędzanie niezaplanowanego czasu pomiędzy równolatków które naucza dzieci kooperacji z innymi osobowościami. W ten sposób zdołają nawiązać się też przyjacielskie które przetrwają kilkanaście lat. Nasza pociecha nie będzie również zanudzała się w domu czekając na nasz zwrot z przedsiębiorstwa a my zakończymy się martwic że nie posiadamy jej z kim pozostawić gdy musimy pójść wywierać swoje codzienne przymusy.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Zapraszamy do szkoły językowej ATRIUS na kursy językowe dla dorosłych. Nasza szkoła językowa powstała dla osób dorosłych, które pragną uczyć się języków obcych we własnym gronie. Prowadzimy kursy następujących języków: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski. Na życzenie organizujemy też zajęcia z mniej popularnych języków jak chiński, norweski czy węgierski. Nasze kursy językowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szkoła językowa ATRIUS jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC.

  Termin dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie pracy, która może nam dać całkowite zadowolenie nie będzie łatwym zadaniem. Wertując propozycje z różnych firm, można trafić na takie wymagania, o których wręcz byśmy nie pomyśleli. Chyba głównym z nich będzie biegła umiejętność co najmniej jednego obcego języka. W obecnej codzienności będzie to warunek konieczny, dlatego nauka języka angielskiego jest wymagana. Tym językiem bowiem posługuje się największa liczba ludzi z całego świata, stąd koniecznie musimy znać go w komunikatywnym stopniu. Oczywiście jest to pewne minimum, gdyż z reguły umiejętność ta musi być na wysokim stopniu zaawansowania, by swobodnie móc porozumiewać się z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego przebiegać może na różne sposoby. Niektóre osoby decydują się na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na lekcje do językowych szkół albo branie korepetycji. Osoby, które nie będą mieć wolnego czasu na takie zajęcia, będą stawiać na możliwości, które daje im indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do takiego nauczania potrzeba jednak dużej wytrwałości. Bowiem trzeba uczyć się regularnie i systematycznie, bo tylko wtedy przyniesie to korzyści

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski korepetycje Szczecin »

  Jeżeli Twoim celem jest nauka języków obcych, to jedynie ze szkołą Mobile English. Chodzi w szczególności o język angielski Szczecin, lecz w ofercie są dostępne również inne języki obce, a nawet lekcje dla obcokrajowców, którzy chcieliby przyswoić sobie podstawy polskiego. Ewentualni klienci mają do dyspozycji różnorodne pakiety usług. Są to więc zajęcia indywidualne i grupowe, pakiety dla maturzystów czy nawet angielski korepetycje Szczecin dla seniorów. Lekcje kierowane są zaś tylko i wyłącznie przez zawodowych lektorów albo native speakerów, jeśli klient tak sobie zażyczy. Ponadto w Mobile English można zamówić tłumaczenia pisemne lub nająć specjalistę od tłumaczeń symultanicznych.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Akcent z Poznania - sprawdź aktualne kursy. »

  SJO Akcent to szkoła języków obcych z Poznania. Naszą firmę tworzy szerokie grono specjalistów, którzy sprawią, że nauka języków obcych będzie miłą formą spędzania czasu. SJO Akcent to między innymi zajęcia angielskiego w Poznaniu (indywidualnie lub w grupach kilkuosobowych). Dzięki naszej ofercie możesz sprawdzić swoją wiedzę w kontakcie z native speakerami. Umożliwiają to kursy językowe w Anglii. Zapoznaj się z aktualną ofertą na lato 2018, zajrzyj na naszą stronę, znajdziesz tam wszystkie ważne informacje dotyczące wakacyjnego kursu językowego w Bournemouth!

  Termin dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski online »

  Do nauki angielskiego przez Skype zapraszam osoby, które chcą nauczyć się angielskiego od podstaw, zdobyć umiejętności na poziomie elementary, pre- intermediate, intermediate, upper-intermediate, FCE, advanced, CPE, przygotować się do egzaminu maturalnego, przygotować się do egzaminu ustnego z angielskiego, poprawić swój mówiony angielski, przygotować się do wyjazdu za granicę, spędzić miło czas rozmawiając na ciekawe tematy jednocześnie używając języka angielskiego.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  Efektywne kursy języka angielskiego we Wrocławiu proponuje ELC ? English Language Courses. Kadrę doświadczonych lektorów charakteryzuje stuprocentowy profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne traktowanie każdego podopiecznego. ELC gwarantuje miłą atmosferę, odpowiedni wybór materiałów oraz sprawdzone metody przyswajania wiedzy. Implementowane są też nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem multimedialnego panelu edukacyjnego. Proces szkolenia może być dostosowany indywidualnie do specyfiki słuchacza lub zespołu ? również przedsiębiorstw (np. biznesowe słownictwo, specyficzna tematyka). Możliwość e-learnigu ? 24h na dobę z wybranego miejsca na świecie.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: