SEO

Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Artykuły piśmiennicze »

  Sklep SHAN - Zakupiony towar wysyłany jest do 24h od momentu akceptacji zamówienia. Wysyłamy paczki kurierem firmy Siódemka oraz Pocztą Polską. W ofercie: Blok do flipchartu biały 80g 40 kartek format A1; Koperty różnego formatu. Perłowe oraz kolorowe; papier. teczki biurowe. Papier jest obecny i używany wszędzie, ułatwia nam w codziennych czynnościach w pracy jak i w domu. W tej kategorii która jest podzielona na podkategorie znajdą Państwo: papier biały A5, papier do wydruku recept, papier kredowy do różnego rodzaju ulotek czy plakatów, papier ozdobny do dyplomów czy wizytówek, papier samoprzylepny, papier kolorowy, który oprócz w biurach czy w domach wykorzystywany jest do origami czy quilling -u.

  Termin dodania: 19 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tanie peptydy »

  Zapraszamy do zakupu peptydów w naszym sklepie peptydy. net. pl. Naszym atutem są przystępne ceny, szeroki asortyment i szybka wysyłka. Naszym klientom staramy się dostarczyć jak najwięcej niezbędnych informacji na temat peptydów. W naszym sklepie znajdziesz opis działania poszczególnych produktów i ich zalecanego stosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów peptydów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem peptydów, których obecnie nie posiadamy na stanie to napisz do nas. Większe ilości peptydów realizujemy i ustalamy ceny pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Wszystkie pytania dotyczące zamówień, płatności, wysyłek itp. prosimy kierować na adres: sklep@peptydy.net.pl

  Termin dodania: 19 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Kompetentne tłumaczenia pisemne i ustne, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez profesjonalnego tłumacza. To wszystko odnajdziesz na witrynie internetowej - tłumacz języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego.
  Do każdego kontrahenta podchodzę indywidualnie, zapewniam całkowitą dyskrecję i poufność danych. Moje tłumaczenia są całkowicie profesjonalne, posiadają wysoką jakość oraz zachowany układ graficzny. Wszystkie zlecenia są realizowane terminowo i za przystępną cenę.
  Oferujemy również tłumaczenia na wiele innych języków, w tym także: Włoski, Czeski, Fiński, Francuski, Łotewski i inne.

  Termin dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Szanowny Kliencie, jesteś z miejscowości Piotrków Trybunalski i szukasz tłumacza niemieckiego? Mamy korzystną wiadomość dla Państwa: obojętnie, gdzie Państwo mieszkają, tłumacz niemieckiego wykona zamówione tłumaczenie w szybkim tempie i starannie, a nasze biuro tłumaczeń dostarczy je Tobie pod wskazany adres do dowolnej miejscowości: Świdnik, Nowy Sącz czy Kałuszyn w jakimkolwiek woj.: mazowieckie tudzież zachodniopomorskie. Notabene tłumaczenia realizujemy również z innych jęz. jak np. z hiszpańskiego, hebrajskiego, chorwackiego, gruzińskiego, serbskiego, duńskiego, japońskiego. Teksty można wysłać do przetłumaczenia w przeróżnych - także nietypowych - formatach jak na ten przykład (nnn [News about smth with ext. of ver. number;]). Nasz sandomierski oddział agencji tłumaczeń współpracuje z tłumaczami z najróżniejszych krajów: Holandia,  Estonia, Peru, Rosja. Takoż stawki za tłumaczenia z jednych języków są wysokie, a z innych niższe (luknij: Cennik tłumaczeń w zakładce na wortalu). Korzystamy bez przerwy ze wsparcia weryfikatorów (jak na ten przykład płatnerz, strażnik miejski, pielęgniarki i położne czy sekretarz sądowy), którzy przetłumaczony dokument weryfikują pod kątem rzeczowym. Z usług naszych korzystały już instytucje (jak na przykład Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów czy ZUS oraz spółki z przeróżnych obszarów gospodarki (na przykład Prawo, kancelarie i radcy prawni, Lecznictwo, usługi zdrowotne, Usługi video i filmowe, Artykuły ślubne i weselne).

  Termin dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: