SEO

Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Wystawianie faktur po angielsku »

  Oferowany przez nas program do faktur daje możliwość wystawiania faktur i paragonów fiskalnych zarówno pod sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Co to oznacza? Kiedy klientem jest osoba prywatna, dokument sprzedaży najczęściej jest wówczas wystawiany w cenach brutto. Natomiast klientom biznesowym proponuje się rozwiązania w oparciu o ceny netto. FakturaLight posiada opcję konfiguracji ceny bazowej. Fakturę można wystawić zarówno od ceny netto jak i od ceny brutto. Program zezwala również na mieszanie tych dwóch metod na jednym dokumencie. Najlepiej jednak przetestować metody obliczania podatku VAT na organizmie żywym, czyli podczas pracy. Darmowy okres próbny używania programu nie ma ograniczeń ramowych, więc nie trzeba się spieszyć z zakupem pełnej wersji. Więcej znajdą Państwo na stronie produktu.

  Termin dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe Warszawa »

  Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję pudełek kartonowych według specyfikacji klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta i szybką realizację zleceń. Gotowe opakowania kartonowe dostarczamy do odbiorców z Warszawy i woj. mazowieckiego. Opakowania kartonowe, jak pokazują badania, są najbardziej odporne na koronawirusa – nie rozwija się on na nich oraz najkrócej jest w stanie przetrwać, to kilkukrotnie krótszy czas w porównaniu do opakowań z tworzyw sztucznych czy innych materiałów. Z tego powodu w dobie pandemii opakowania kartonowe cieszą się ogromna popularnością, a zapotrzebowania na karton na opakowania wzrosło w ostatnim okresie o 30%. Jesteśmy producentem opakowań kartonowych klapowych i fasonowych z tektury falistej. Na pudełka nanosimy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Opakowania tekturowe z nadrukiem offsetowym to tzw. pudełka kaszerowane. Wysokiej jakości nadruk jest nanoszony na papier, którym następnie okleja się opakowania, gwarantuje to najwyższą jakość opakowania. Kaszerowanie wzmacnia także wytrzymałość pudełka. Oferujemy kompleksową usługę, przygotowanie projektu, wykonanie prototypu, po akceptacji, wyprodukowanie odpowiedniej partii opakowań kartonowych oraz dostarczenie ich do odbiorcy. Posiadamy również gotowe rozwiązania, dedykowane różnym branżom. Teraz szczególna popularności cieszą się pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych. Zainteresowanie zakupami online gwałtownie wzrosło, aby sklepy poradziły sobie z tą sytuacją często muszą poprawić logistykę pakowania i wysyłki. Nasze opakowanie wysyłkowe E-CO-Box może w tym pomóc. Zapewnia szybkie pakowanie i bezpieczeństwo produktu w transporcie. Nie wymaga stosowania taśmy klejącej, co znacznie przyspiesza pakowanie oraz zapewnia estetyczny wygląd. Ogromną zaletą tego opakowania jest również jego niska cena. Szeroki park maszynowy, który posiadamy, pozwala nam produkować go w krótkich seriach, w rozmiarach dostosowanych do potrzeb sklepu internetowego. Nadruk fleksograficzny jest także korzystny cenowo nawet w przypadku produkcji niskonakładowej. Producent opakowań kartonowych Viki Family, jako jedna z nielicznych firm z branży, posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który gwarantuje, że używana przez nas tektura, powstała w sposób nie zakłócający środowiska naturalnego a opakowania są produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji o nas i oferowanych opakowaniach jest dostępne na stronie viki. com. pl. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

  Termin dodania: 31 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Kompetentne tłumaczenia pisemne i ustne, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez profesjonalnego tłumacza. To wszystko odnajdziesz na witrynie internetowej - tłumacz języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego.
  Do każdego kontrahenta podchodzę indywidualnie, zapewniam całkowitą dyskrecję i poufność danych. Moje tłumaczenia są całkowicie profesjonalne, posiadają wysoką jakość oraz zachowany układ graficzny. Wszystkie zlecenia są realizowane terminowo i za przystępną cenę.
  Oferujemy również tłumaczenia na wiele innych języków, w tym także: Włoski, Czeski, Fiński, Francuski, Łotewski i inne.

  Termin dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Szanowny Kliencie, jesteś z miejscowości Piotrków Trybunalski i szukasz tłumacza niemieckiego? Mamy korzystną wiadomość dla Państwa: obojętnie, gdzie Państwo mieszkają, tłumacz niemieckiego wykona zamówione tłumaczenie w szybkim tempie i starannie, a nasze biuro tłumaczeń dostarczy je Tobie pod wskazany adres do dowolnej miejscowości: Świdnik, Nowy Sącz czy Kałuszyn w jakimkolwiek woj.: mazowieckie tudzież zachodniopomorskie. Notabene tłumaczenia realizujemy również z innych jęz. jak np. z hiszpańskiego, hebrajskiego, chorwackiego, gruzińskiego, serbskiego, duńskiego, japońskiego. Teksty można wysłać do przetłumaczenia w przeróżnych - także nietypowych - formatach jak na ten przykład (nnn [News about smth with ext. of ver. number;]). Nasz sandomierski oddział agencji tłumaczeń współpracuje z tłumaczami z najróżniejszych krajów: Holandia,  Estonia, Peru, Rosja. Takoż stawki za tłumaczenia z jednych języków są wysokie, a z innych niższe (luknij: Cennik tłumaczeń w zakładce na wortalu). Korzystamy bez przerwy ze wsparcia weryfikatorów (jak na ten przykład płatnerz, strażnik miejski, pielęgniarki i położne czy sekretarz sądowy), którzy przetłumaczony dokument weryfikują pod kątem rzeczowym. Z usług naszych korzystały już instytucje (jak na przykład Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów czy ZUS oraz spółki z przeróżnych obszarów gospodarki (na przykład Prawo, kancelarie i radcy prawni, Lecznictwo, usługi zdrowotne, Usługi video i filmowe, Artykuły ślubne i weselne).

  Termin dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: