SEO

Prawo jazdy Toruń cennik

Prawo jazdy Toruń cennik Specjalizacją OSK Natan jest prowadzenie kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych szkół jazdy w regionie. Dysponujemy własnym placem manewrowym i bogatą w nowoczesne technologie salę wykładową. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na pojazdach do nauki jazdy, aktualnie używanych w WORD Toruń. Z nami nauka jazdy to gwarancja sukcesu.

W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców zatrudniamy jedynie najlepszych instruktorów. Wielu z nich mówi biegle po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Są cierpliwi, aczkolwiek wymagający, czego wynikiem jest wysoka zdawalność naszych kursantów.

Każdy z uczniów, biorąc udział w organizowanych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma fachowe materiały dydaktyczne i będzie miał dostęp do stanowiska komputerowego z pełną bazą pytań. OSK Natan przygotuje Ciebie jak żaden inny ośrodek.

W naszej ofercie proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe dla studentów i promocje dla grup zorganizowanych. Jesteśmy profesjonalnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego celem jest nauka bezpiecznej jazdy. Wstąp do grona zadowolonych kursantów i zdaj egzamin bezstresowo.

Szczegóły strony www.osk-natan.pl:

Podlinkuj stronę www.osk-natan.pl:

Prawo jazdy Toruń cennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Termin dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła to fachowa kadra z długoletnim doświadczeniem, miejsca komputerowe a także wszelkie pomoce dydaktyczne przydatne do sprawnej nauki, doskonale zaopatrzony plac manewrowy a samochody dla kursowiczów wszystkich kategorii identyczne jak na egzaminie państwowym. Zajęcia nasze prowadzimy o rozmaitych godzinach tak, by każdy z naszych kursantów mógł bez trudności dobrać je do swojego planu dnia. W razie potrzeby prowadzimy zajęcia indywidualne i ponadprogramowe, podobnież teoretyczne jak i praktyczne. U nas także każdy słuchacz kursu bez dodatkowych czy zakamuflowanych wydatków rozłoży opłatę za szkolenie na raty. Nadto konieczne badania lekarskie przeprowadzi na miejscu i oczywiście darmowo. To, co nas odróżnia to głównie efektywna nauka ? przeszedłszy nasze szkolenie z prawa jazdy zaliczysz egzamin państwowy bez problemu! Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka szkoleniowego!

  Termin dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia »

  Podejmij wyzwanie i wybierz w końcu szkołę, my Ci pomożemy. Zrób sobie wirtualny spacer po stronach uczelnianych i przekonaj się, na której z nich chcesz studiować. Studenckie życie to czasowa przygoda.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nauki Jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: C+E - samochody ciężarowe z przyczepą. Firma posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ m. st. Warszawy na szkolenie kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

  Termin dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jazdy warszawa »

  Firma Jazd Doszkalających Q-Mobil, realizuje kursy na kierowców w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla kursantów próbujących solidnie przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza, lub w każdym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Polsce . Robione przez naszą Szkołę jazdy Warszawa, kursy jazdy Warszawa, oznaczają się fachowym nastawieniem do uczestnika szkolenia, oraz znaczącą zdawalnością egzaminów, przez nauczonych wychowanków. Ośrodek Nauki Jazdy Q-Mobil, to ponadto oferta typu: jazdy doszkalające Warszawa z podjechaniem do osoby doszkalanej. Jazdy dodatkowe szczególnie rekomendujemy dla osób szkolonych, które sfinalizowały szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie nabrały wysokich kwalifikacji władania pojazdem, pozwalających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców. Jan Mitura - prawo jazdy starachowice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Jana Mitury w Starachowicach ? to profesjonalna szkoła nauki jazdy.
  Dzięki naszym nieustannym staraniom i ciężkiej pracy, jesteśmy w stanie zaoferować na dzień dzisiejszy najbardziej atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń na prawo jazdy.
  Dysponujemy własnym placem manewrowym, na którym kursanci ćwiczą wszystkie manewry, niezbędne każdemu kierowcy. Pragniesz posiadać prawo jazdy? Szukasz szkoły nauki jazdy, która Cię do tego przygotuje? Zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie!

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Poznań »

  Obecnie prawo jazdy jest właściwie niezbędne. Z pewnością niemal w każdym gospodarstwie domowym przynajmniej jedna osoba je posiada. Okazuje się jednak, że zdanie egzaminu nie należy do najprostszych. Na początku musimy przejść kurs teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki niemu nabędziemy wiedzę o zasadach ruchu drogowego. Nauczymy się też, jak prawidłowo kierować pojazdem i również poruszać się po drogach. Kiedy zaliczymy pozytywnie odpowiednią ilość godzin kursu, dopiero wtedy możemy zapisać się na test. Aby zostać dopuszczonym do egzaminu praktycznego, musimy na początku zdać teorię. Na nieszczęście, egzamin na prawo jazdy jest płatny. Mało tego, zdecydowana większość osób nie zdaje za pierwszym razem, trzeba zatem wnosić opłatę i również wyznaczać termin. Zależnie od Ośrodka Ruchu Drogowego, na ponowne podejście możemy oczekiwać od paru dni do paru tygodni. Najlepiej będzie, jeżeli na szkoleniu otrzymamy samochód tej samej marki, na jakiej zdawać będziemy później egzamin. Umożliwi to nam czuć się pewniej w trakcie jazdy z egzaminatorem. U nas takich problemów nie ma, z nami zdasz na pewno.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Warszawa | prawo jazdy Warszawa | jazdy doszkalajšce Warszawa - ENIGMA »


  OSK Enigma - szkoła nauki jazdy w Warszawie. Zaufało nam wielu ze względu na wysokość jakość szkolenia przyszłych kierowców. Zapraszamy do nas.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna i osfencywna »

  Sztuka kierowania samochodem to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji pojazdu. Umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu mechanicznego, ale również na minimalizację ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już dziś każdy kierowca może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, uczestnicząc w przygotowanych przez nasz ośrodek szkolenia szkoleniach jazdy bezpiecznej.
  Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji w ruchu drogowym. Każdy kurs składa się z teorii i praktyki. W trakcie zajęć teoretycznych nasi fachowcy przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu.
  W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji na miejscu kierowcy, która wpływa na powiększone pole widzenia w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich jazda zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i da wskazówki jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na szkoleniu umiejętności.
  Kurs jazdy defensywnej udoskonala technikę prowadzenia samochodu i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych towarów. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne podręczniki i kwalifikacje, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem.
  Nasza szkoła jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne kursy z zakresu bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Mogą Państwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także bezstresową atmosferę podczas szkoleń. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »