SEO

Adwokat Głogów

Adwokat Głogów Serwis www Kancelarii Adwokackiej mieszcząca się w Głogowie informacje o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach przedstawione zostały niektóre sfery praktyki zawodowej, takie na przykład jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce omówiona została stała obsługa prawna przedsiębiorców. Dla większej czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o zakresie oferowanych usług prawnych zostały ułożone w dwie podkategorie. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

Szczegóły strony www.bartoszpreda.pl:

Podlinkuj stronę www.bartoszpreda.pl:

Adwokat Głogów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje, a ponadto osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki, a ponadto na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Częstochowa »

  Planujesz zwiększyć oglądalność swojej strony, ale nie wiesz jak do tego doprowadzić? Zgłoś się do najlepszej firmy pozycjonującej serwisy internetowe. Gwarantujemy, że nasze metody pozycjonowania poprawią odwiedzalność Państwa strony już w pierwszym miesiącu promocji strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, chętnie porozmawiamy osobiście lub telefonicznie na temat usługi pozycjonowania Państwa strony www czy portalu internetowego.Umowa z nami zawierana jest na okres minimum 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, rzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządów terytorialnych.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jeśli chcesz wzbogacić się o sporą wiedzę prawną, to odwiedź naszą stronę internetową. Pracujący tu specjaliści z chęcią porozmawiają z Tobą na temat Twoich problemów. Oferując Ci skuteczne porady prawne online możemy wszystkie je rozwiązać.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Proponujemy usługi prawnicze w najwyższym standardzie ze szczególnym poszanowaniem potrzeb Klienta i jego zwykle złożonej sytuacji rodzinnej czy finansowej. Stosujemy regułę poufności i sumienności w rozporządzaniu wszystkimi danymi jak również dowodami. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy, zakłady pracy, stowarzyszenia itd. Naszego klienta możemy reprezentować przed sądami każdej instancji i wykonujemy to w sposób zawodowy, solidny a nade wszystko skuteczny, zmierzający do należytego finału. W kancelarii prawnej uporają się Państwo z takimi problemami jak: sprawy o alimenty, dylematy spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w różnych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie pieniędzy, sprawy o odszkodowanie. Zajmujemy się także sprawami z zakresu prawa lokalowego oraz dotyczącymi prawa pracy i prawa kupieckiego. Wszyscy pracujący tu prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu bardzo różnorakich spraw oraz biegłości i wiedzę przekładającą się na masę pomyślnie zrealizowanych spraw. Dlatego też zachęcamy serdecznie do skorzystania z porad naszych mecenasów.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka z Poznania świadczy wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zaręczane drobiazgowe zapoznanie się ze zleconą sprawą. Wstępna wycena usługi uściślona już na początku, telefonicznie ? preferowany system ryczałtowy wynagrodzenia. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, wykonuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich podpisywaniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko - adwokaciiradcy.pl »

  Potrzebują Państwo profesjonalnej porady prawnej? Sporządzamy opinie i ekspertyzy prawne, prowadzimy sprawy o odszkodowania, alimenty, prowadzimy negocjacje, pomoc w windykacji wierzytelności, reprezentowanie w postępowaniach egzekucyjnych, obronę w sprawach karych i skarbowych. Adwokat, radca prawny -, Kancelarie adwokatów i radców prawnych - Englert, Sobol, Tymosiewicz ("K-EST") 43-300 Bielsko-Biała, ul. Cechowa 23!

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat z Wrocławia »

  Świetna firma adwokacka to taka, która wyróżnia się fachowością, wystarczającym doświadczeniem, indywidualnym stosunkiem do interesanta, pozytywną renomą, wysokimi kwalifikacjami, uczestnictwem w Izbie Adwokackiej, troskliwością o przepisy prawa oraz troską o każdego człowieka. Gdzie działa taki adwokat? Wrocław to miejsce, w której znajduje się Kancelaria wrocławskiego adwokata Luizy Müller. W mieście Wrocław występuje duże zapotrzebowanie doradztwem adwokackim. Zachęcamy zatem na stronę firmową Pani Adwokat

  Termin dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej firmy. Kancelaria Solus od kilku lat świadczy usługi związane z kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna reakcja, a także precyzyjna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na ulicach, a także niekorzystne warunki pogodowe mają negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach. Każda osoba poszkodowana, lub pokrzywdzona w zdarzeniu drogowym może liczyć na wsparcie finansowe w formie odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus staramy się nieść pomoc wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń w postaci zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie postępowania, nasi specjaliści dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo przygotowują niezbędną dokumentację i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed odpowiednimi jednostkami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
  Biuro odszkodowań Solus to sprawdzony wybór w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których szeroka wiedza prawna ma wpływ na skuteczność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adw. Piotr Sęk - Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz | Adwokat Ozorków »

  Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Usługi kancelarii świadczone są na rzecz osób indywidualnych oraz dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m. in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m. in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, o odszkodowania.
  kom: 723 639 158 |
  e-mail: adwokat.sekpiotr@gmail.com

  Termin dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »