SEO

Kancelarie prawnicze Podkategoria: Kancelarie prawnicze

 • Notariusz Wrocław sobota »

  Zaufany prawnik w XXI wieku to podstawa, zeby nie zgubić się w gąszczu przepisów. Może się tak zdarzyć, że będziemy musieli skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika - notariusza w dzień taki jak sobota. Nie łatwo jest znaleźć kancelarię otwartą w weekend. Niemniej w mieście Wrocław funkcjonuje od kilku lat przy ulicy Sądowej kancelaria rejenta Tkaczyńskiego, która otwarta jest w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Wystarczy zadzwonić 71 796 25 00 i umówić spotkanie, celem podpisania umowy dożywocia, podziału majątku, czy zniesienia współwłasności.
  Czasami konieczne może okazać się stwierdzenie dziedziczenia, w przypadku notariatu nosi ono nazwę aktu poświadczenia dziedziczenia (APD). Poza tym zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz między innymi:
  * sporządza akty notarialne,
  * sporządza poświadczenia,
  * przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  * sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  * sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  * spisuje protokoły,
  * sporządza protesty weksli i czeków,
  * doręcza oświadczenia,
  * sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
  Wydaje się, że katalog tych czynności powinien zaspokoić wszystkie nasze potrzeby.

  Termin dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Nieprzestrzeganie przepisów obowiązującego prawa wiązać może się z koniecznością poniesienia kary. W przypadku, gdy zostaliśmy pozwani i czeka nas proces osobą, z którą powinniśmy porozmawiać w pierwszej kolejności jest radca prawny. Wyjaśni nam on, dlaczego nasze postępowanie uznane zostało przez prawo, jako czyn zabroniony. W ustawach karnych zostały określone katalogi kar kryminalnych. Są one bardzo zróżnicowane i nawet w obrębie jednego przestępstwa spotkać możemy kary o charakterze bardzo łagodnym i kary bardzo ostre. Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, jakie kary grożą nam za jakie czyny, wówczas każdy prawnik lublin wskaże nam Kodeks karny, jako podstawowe źródło informacji. Ja, jako prawnik zapraszam do odwiedzin mojej strony - www.michaljaruga.pl - tam porady online, oraz możliwość kontaktu.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i urzędów miejskich w zakresie prawa zamówień publicznych. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem oraz duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Zakres świadczonej pomocy prawnej to m.in.:
  - udzielanie porad i konsultacji z zakresu prawa zamówień publicznych
  - opracowywanie i weryfikacja dokumentów związanych z tematyką zamówień publicznych, w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, skarg, ogłoszeń i regulaminów.

  Termin dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik w Poznaniu »

  Oferuje ewentualność awansu zawodowego oraz zdobycia bogatego doświadczenia.W Kancelarii wytworzyliśmy następujące oddziały: prawa bankowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawa spółek oraz działalności gospodarczej, prawa własności przemysłowej, autorskiego i prawa IT, prawa konkurencji i antymonopolowego, prawa obrotu nieruchomościami, postępowań sądowych, prawa upadłościowego, egzekucji należności, prawa rolnego i ochrony środowiska, prawa medycznego.Kancelaria Renata Urowska i Wspólnicy to jest aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Dzięki pracy zespołów specjalnościowych jesteśmy w stanie zaoferować własnym klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym pułapie.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza w Poznaniu kancelaria prawna »

  Personel rzeczonej jednostki wspomaga osobnikom w różnorakich kwestiach dodatkowo sporach ustawowych, szkodach medycznych dodatkowo kompetentnym doradztwie prawnym. Specjalnością tej kancelarii prawnej jest generalna pomoc prawna kontrahentów indywidualnych, jak również obsługa instytucji. Kilkanaście lat na bazarze uczyniło iż kancelaria uzyskała swoich zwolenników także stałych użytkowników.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Wybierając radcę prawnego bardzo ważne jest aby wyszukać solidnego profesjonalistę z dużym doświadczeniem, który będzie potrafił należycie uporać się z Twoimi problemami. Kancelaria prawna Krzysztofa Kohuta jest placówką, w jakiej pracują jedynie doświadczeni specjaliści. Biuro specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w różnych dziedzinach, np. pomoc podczas otwierania firmy, audyty prawne firm, umowy W obrocie miedzynarodowym. Poza tym proponujemy też usługi z zakresu prawa rzeczowego, umów cywilnoprawnych czy prawa pracy. Zapraszamy uprzejmie na naszą firmową stronę www lub do siedziby kancelarii przy ul. Friedleina 4, Kraków.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Ochrony Środowiska »

  Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności.
  Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.
  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.

  Termin dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  W Katowicach funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych, nie wszystkie jednak świadczą ten sam poziom usług. Do tych owianych dobra sławą z całą pewnością można podciągnąć kancelarię notarialną Pana Robaka. Jest to notariusz doświadczony, a oferowane przez niego usługi, są w pełni profesjonalne. Załatwić masz szansę tutaj takie formalności jak sporządzanie wypisów, spisywanie protokołów a także usługi w zakresie konsultingu jak konsultacje podczas spotkań a także porady korespondencyjne.Jak dojechać do Pana Robaka? Kancelaria lokuje się w sercu Katowic i otwarta jest w każdy roboczy dzień, w porze 9-17. Przez długi okres swej aktywności, Pan notariusz zasłużył na zaufanie swych klientów, co stanowi dla niego najlepszą formę reklamy. To nie wyłącznie za sprawą bardzo rzeczowych usług, ale również przychylnego podejścia do klienta i ochoczego służenia pomocą.

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów, Wierzytelności »

  Windykacja należności, którą proponuje firma Mediare jest przede wszystkim efektywna, wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi wpływu oraz jest szybka a dodatkowo gwarantujemy naszym klientom nieponoszenie dodatkowych kosztów obsługi dochodzenia długu. Nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek i opłat wstępnych a jedynie prowizję w postaci procentu od kwoty odzyskanej. Przede wszystkim prowadzimy windykację wierzytelności na podstawie rzetelnie zebranych informacji o dłużniku, jego firmie, środowisku funkcjonowania i okolicznościach powstania długu. Nawiązujemy bezpośredni kontakt i prowadzimy negocjacje w miejscu przebywania dłużnika. Jeśli efekty przeprowadzonych rozmów nie jest do końca satysfakcjonujący kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego i następnie do Komornika, który to prowadzi postępowanie egzekucyjne. Nawiązując współpracę z firmą windykacyjną Mediare klient ma gwarancję szybkiego odzyskania swoich należności.

  Termin dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdansk, kancelaria gdansk »

  Pomoc prawna a może pomoc w zakresie prawa cywilnego? Jeżeli szukasz fachowego i rzetelnego wsparcia z każdej dziedziny prawa to dobrze trafiłeś. Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców oraz wspólnot mieszkaniowych. Dla każdego nasze poparcie będzie trafne oraz skuteczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia, które pozwalają nam na prowadzenie danej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy z naszych prawników specjalizuje się w innej dziedzinie prawa, co pozwala na lepsze oferowanie naszych usług przy zachowaniu wysokiego standardu. Naszą pracę opieramy na konkretnych fundamentach, dzięki którym każdy klient nie musi się obawiać o zachowanie tajemnicy zawodowej. Zaufaj sprawdzonej i rzetelnej kancelarii prawnej.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego podstawowy celem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej bogatej znajomości przepisów prawnych i umiejętności rzetelnego wykonywania obowiązków.
  Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Profesjonalny i sumienny notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Zapewniamy rozwiązania na każdą kieszeń.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej firmy. Kancelaria Solus od kilku lat świadczy usługi związane z kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna reakcja, a także precyzyjna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na ulicach, a także niekorzystne warunki pogodowe mają negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach. Każda osoba poszkodowana, lub pokrzywdzona w zdarzeniu drogowym może liczyć na wsparcie finansowe w formie odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus staramy się nieść pomoc wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń w postaci zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie postępowania, nasi specjaliści dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo przygotowują niezbędną dokumentację i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed odpowiednimi jednostkami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
  Biuro odszkodowań Solus to sprawdzony wybór w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których szeroka wiedza prawna ma wpływ na skuteczność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny warszawa »

  W każdym miejscu tam, gdzie prawnik Warszawa może zapewnić zainteresowanym wsparcie, prowadzone są takiego typu usługi. W dużych miastach przeważnie jest łatwiej, ludzie doceniają na przykład to, iż miejsca, w których pracuje prawnik Warszawa, nie są już dziwnym widokiem i dzisiaj da się otrzymać radę od prawnika znacznie taniej niż wcześniej. Malejące opłaty związane są na przykład z rosnącą konkurencją. Konkurencja jak się okazuje sprawdza się korzystnie w odniesieniu do klientów i do unormowanej pozycji przedsiębiorstw działających na rynku. Przeważnie prawnik Warszawa, w celu przebicia się wśród firm konkurencyjnych, powinien korzystać z licznych nowoczesnych sposobów na promocję, co jest wyjątkowo na rękę klientom. Interesantów nie brakuje, rekrutują się chociażby wśród ludzi, jacy prowadzą swoją działalność gospodarczą, mają działki lub także trudną sprawę finansową.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna opiera się na tradycyjnych wartościach i bogatej znajomości prawa. Przez długi czas zdobywaliśmy doświadczenie w realizacji różnych zleceń i obecnie możemy cieszyć się wysoką skutecznością w poszukiwaniu rozwiązań problemów prawnych. Dobrze wiemy jak Tobie pomóc.

  Kancelaria notarialna doradza w wszelkich sytuacjach związanych z dokonywaniem czynności prawnych. Ponadto, tak jak każdy notariusz, zajmuje się zabezpieczeniem bezpieczeństwa prawnego swoich Klientów. Naszym priorytetem jest w głównej mierze przeciwdziałanie konfliktom prawnym, wynikającym z nieznajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako jedno z ogniw aparatu państwowego zobowiązuje się do precyjnego i rzetelnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej każdy może liczyć na niezwłoczne podjęcie sprawy i dogodne warunki rozliczenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka z Poznania świadczy wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zaręczane drobiazgowe zapoznanie się ze zleconą sprawą. Wstępna wycena usługi uściślona już na początku, telefonicznie ? preferowany system ryczałtowy wynagrodzenia. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, wykonuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich podpisywaniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Potrzebujesz adwokata? Zobacz ofertę kancelarii adwokackiej Janusza Kópczyńskiego. Kancelaria adwokacka zajmuje się reprezentacją swoich klientów przed sądami pracy. Kancelaria Janusz Kópczyński zajmuje się reprezentacją klientów przed sądem karnym w sprawach o bójkę i pobicie, fałszowanie dokumentów, groźby karalne, naruszenie miru domowego, oszustwo kapitałowe, oszustwo, przywłaszczenie, morderstwo, gwałt, zmuszenie, zniesławienie. Kancelaria adwokacka Janusz Kópczyński Warszawa ma kilkudziesięcioletnie tradycje, tym samym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów.

  Termin dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nasi rodacy niechętnie korzystają z pomocy profesjonalistów, nieustająco obawiają się bowiem, że krok taki będzie jednoznaczny z przyznaniem się do własnej niewiedzy. Niestety, rozwiązywanie trudnych problemów prawnych na własną rękę może nieść za sobą konsekwencje znacznie poważniejsze niż odwołanie się do wsparcia człowieka, który o kodeksie rodzinnym i opiekuńczym albo karnym wie wszystko albo nieomalże wszystko. Stąd też warto zastanowić się nad tym, czy demonizowanie osoby takiej, jak adwokat Warszawa naprawdę posiada sens, skoro mówimy o specjaliście de facto efektywnym i godnym polecenia.

  Termin dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawnicze

Kancelarie prawnicze - nowa strona:

Adres: