SEO

Strony związane z hasłem 'analiza':

 • Pozycjonowanie strony »

  Jest wiele rodzajów wydajnej promocji. Jednakże dało się słyszeć o jednej, która istotnie prześciga w tym inne i powoduje, że dana instytucja ma okazję wybić się na rynku. Mowa naturalnie o działalności pozycjonerów. Jakie jest ich zadanie? Pozycjonowanie strony www to nic innego jak nowatorski gatunek promocji, który umożliwia w sposób szybki i efektywny zaistnieć względem firm nie korzystających z podobnych usług. Jak to się dzieje? Są to działania, które mają na uwadze zdobycie wysokich rankingów w wyszukiwarce internetowej. W sferę działań wchodzi między innymi: sytuowanie fraz w materiałach i ich sposobnego lokowanie. Zapraszamy początkujące firmy do wypróbowania naszych ofert.

  Termin dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business intelligence »

  Przedsiębiorstwo e-Motive oferuje supernowoczesne jak również profesjonalne patrzenie na tematy jakimi są monitoring przy pomocy kamer oraz najnowszej generacji systemy monitoringu. E-Motive dystrybuuje jak też zakłada wysokiej jakości systemy dla Klientów z różnych dziedzin. Z monitoringu przemysłowego oraz wypływających z niego usług komputerowej analizy obrazu czy detekcji ruchu korzystają firmy transportowe, placówki edukacyjne, obiekty hotelowe oraz wszelkie biura, wymagające odpowiedniego monitorowania. Wszystkie usługi realizowane przez firmę e-Motive funkcjonują w oparciu o metody wysokiej klasy producentów. Oprogramowanie do monitoringu AgentVI, kamery marki AXIS, czy też autorski system monitoringu wizyjnego, działający w oparciu o kamery IP, to nieliczne z wyjątkowych możliwości używanych przez ekspertów z e-Motive.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik terminów giełdowych »

  Słownik Inwestora to portal zarówno dla osób prężnie biorących udział w wydarzeniach na rynku giełdy i finansów, jak i dla osób dopiero co zaczynających swoją przygodę z inwestowaniem. Systematycznie uaktualniana baza charakterystycznych dla branży pojęć stanowi przystępne źródło wiedzy dla wszystkich osób interesujących się gospodarką i inwestycjami w Polsce. Słownik opracowywany jest przez pasjonatów, którzy w wolnej chwili pragną przybliżać innym osobom meandry rynku giełdowego. Po zaznajomieniu się z jego zawartością analiza fundamentalna czy techniczna dla nikogo nie będzie już zagadką. Dodatkiem do serwisu są aktualności z rynku finansów.

  Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Przedstawiamy serwis w całości poświęcony tematyce nieruchomości. Na naszych stronach odnaleźć można zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także podpowiedzi odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: kredyty mieszkaniowe, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat kursów dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Deweloper, doradca nieruchomości bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można tereny, mieszkania, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, zakłady, przedsiębiorstwa nieruchomości.

  Termin dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie w fundusze »

  Strona publikuje informacje o polskich Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych oraz artykuły z branży funduszy inwestycyjnych. Opisy wybranych TFI oraz ramy ich programu pomocne są w trakcie budowania prywatnego portfela inwestycyjnego. Z ich użyciem również sama analiza portfela może przebiegać w bardziej uporządkowany sposób. Uzupełnieniem serwisu jest dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania nawiązujące do inwestowania w fundusze. Redaktorami zamieszczanych tu treści są eksperci z branży.

  Termin dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »