SEO

Strony związane z hasłem 'kamery':

 • Business intelligence »

  Przedsiębiorstwo e-Motive oferuje supernowoczesne jak również profesjonalne patrzenie na tematy jakimi są monitoring przy pomocy kamer oraz najnowszej generacji systemy monitoringu. E-Motive dystrybuuje jak też zakłada wysokiej jakości systemy dla Klientów z różnych dziedzin. Z monitoringu przemysłowego oraz wypływających z niego usług komputerowej analizy obrazu czy detekcji ruchu korzystają firmy transportowe, placówki edukacyjne, obiekty hotelowe oraz wszelkie biura, wymagające odpowiedniego monitorowania. Wszystkie usługi realizowane przez firmę e-Motive funkcjonują w oparciu o metody wysokiej klasy producentów. Oprogramowanie do monitoringu AgentVI, kamery marki AXIS, czy też autorski system monitoringu wizyjnego, działający w oparciu o kamery IP, to nieliczne z wyjątkowych możliwości używanych przez ekspertów z e-Motive.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anteny Zielonki, anteny Zabierzów »

  W nieomalże każdym warsztacie pracy zamontowane są kamery przemysłowe. Kraków to miasto, w którym multum jednostek ma swoją siedzibę. Do tego gremia należy na pewno brygada antenysatex.pl, która na co dzień wykonuje składanie telewizji satelitarnej. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, żeby w jakieś publicznej instytucji nie było zainstalowanej choćby jednej kamery. Kraków to metropolia, gdzie firma antenysatex.pl wykonuje ogromną liczbę instalacji. Rezydenci Krakowa to na ogół obywatele zasobni i nowocześni, wskutek tego tak często decydują się na przeróżnego typu nowości techniczne. Dla niemalże każdego Polaka czymś zupełnie prozaicznym jest telewizja cyfrowa. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast umiejscowionych w Polsce.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Genway jest firmą produkującą domofony i wideodomofony do Ameryki Północnej, Azji oraz Europy. Podwójny system kontroli jakości produktów, sprawia, że są one mniej zawodne. W ofercie Genway dostępne są również sejfy, telewizja przemysłowa oraz kamery ip i wiele innych wysokiej jakości produktów. Dzięki członkostwu w programie ?Rzetelna Firma? organizowanym przez Krajowy Rejestr Dłużników, Klienci mają pewność, że firma jest wiarygodna i uczciwa. Więcej informacji na temat jakości i szerokiego wachlarzu produktów znajduje się na stronie internetowej sklepu Genway.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery »

  Detektyw 24 jest agencją detektywistyczną, działająca w Polsce i w Europie. Dokładna propozycja dostępna jest na witrynie internetowej. W skład usług wchodzą typowe dochodzenia odnośnie spraw powiązanych z rodziną, biznesowych, ale także związanych z kryminalistyką oraz Podsłuchy. Detektyw 24 swoją propozycję kieruje zarówno do klientów fizycznych, jak również i do spółek. Agencja bardzo szybko reaguje na kolejne zlecenia i niemalże od razu kontaktuje się z klientami. Na stronie firmowej udostępnione są również rekomendacje zadowolonych klientów.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »