SEO

Strony związane z hasłem 'konserwacja':

 • O firmie - J-Jarosz »

  Autoryzowany zakład naprawy i konserwacji sprzętu przeciwpożarowego i BHP. Troszczymy się o twoje bezpieczeństwo.

  Termin dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lakierobejca »

  Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy artykułów do ochrony drewna, zapraszamy do korzystania z oferty proponowanej przez firmę Śnieżka S.A. Firma oferuje bowiem szeroki asortyment produktów zabezpieczających drewniane powierzchnie, wśród których znaleźć można różnego rodzaju lakiery i impregnaty do drewna bądź lakierobejce. Stosując impregnat bądź lakier Vidaron zyskują Państwo pewność, że podłogi, meble bądź inne drewniane przedmioty będą służyć Państwu przez długie lata. Więcej informacji na temat oferty przedsiębiorstwa znajduje się w serwisie Vidaron.pl, na łamy którego serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi bambusowe »

  Znajdziemy je w każdym domu, ale nie w każdym z nich wyglądają tak samo. W niektórych są powodem do dumy, w innych niestety nie są zbyt estetyczne. To właśnie podłoga często jest tym, co sprawia, że wnętrze nabiera właściwego wyrazu, więc gdy w najbliższym czasie planujemy remont, który ma być połączony wraz z wymianą podłogi, lub też wykańczamy nasz nowy dom lub mieszkanie, to powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaką podłogę wybrać.

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja obiektów zabytkowych i zwalczanie szkodników drewna metodą Veloxy »

  Dezynsekcja drewna w archiwach, kościołach.
  Dezynfekcja i dezynsekcja w obiektach zabytkowych.
  Zabezpieczanie obiektów i zwalczanie szkodników drewna takich jak spuszczel, kołatek i inne.
  Zwalczanie szkodników drewna metodą veloxy.
  SeoKataLoger

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble-Renowacja.pl »

  Konserwacja mebli musi być wykonywana w sposób specjalistyczny oraz przede wszystkim regularny. W związku z tym, kto posiada meble godne uwagi, koniecznie powinien zobaczyć prezentowaną witrynę, gdyż otrzyma na niej wiele najważniejszych informacji tyczących się tego rodzaju zabiegów. Treści umieszczone na niej, zostały rozłożone w taki sposób, że każdy odnajdzie w szybki oraz trafny sposób, poszukiwane informacje. Niezależnie od faktu, czy jest to odnowienie kanapy skórzanej czy też renowacja mebli kuchennych, wykonanych z drewna. Każda z tych wersji jest szczegółowo opisana, przez osobę, która posiada wyjątkowo bogate doświadczenie, w omawianym zakresie.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »