SEO

Strony związane z hasłem 'nauka jazdy':

 • Szkoły jazdy warszawa »

  Firma Jazd Doszkalających Q-Mobil, realizuje kursy na kierowców w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla kursantów próbujących solidnie przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza, lub w każdym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Polsce . Robione przez naszą Szkołę jazdy Warszawa, kursy jazdy Warszawa, oznaczają się fachowym nastawieniem do uczestnika szkolenia, oraz znaczącą zdawalnością egzaminów, przez nauczonych wychowanków. Ośrodek Nauki Jazdy Q-Mobil, to ponadto oferta typu: jazdy doszkalające Warszawa z podjechaniem do osoby doszkalanej. Jazdy dodatkowe szczególnie rekomendujemy dla osób szkolonych, które sfinalizowały szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie nabrały wysokich kwalifikacji władania pojazdem, pozwalających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Brzeg Dolny »

  Chcesz chodzić na kursy prawa jazdy? To naprawdę nadzwyczaj znaczny komponent, który uprości codzienne życie. Niektórzy używają to, jako doniosłe formalności, ale dla innych to perspektywa wzmożenia preferencji zawodowych. Prawo Jazdy Brzeg Dolny to auto szkoła świetnych potencjałów instruktorskich. Szkoła Jazdy Brzeg Dolny to świetne okiełznać zasadnicze techniki. To dopiero zarzewie na Twojej drodze do doskonałości. Gwarantujemy wysoką skuteczność!

  Termin dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Planujesz zdobyć prawo jazdy? Nauka jazdy Start-Car z Bydgoszczy oferuje kursy kat. A, A1 oraz B w pożądanej cenie. Szkolimy na autach używanych w pobliskim WORDzie w miłej atmosferze na trasach jakimi jeździ się na teście państwowym. Na dodatek korzystamy do lekcji nowoczesne metody szkolenia np. szkolimy na symulatorze lub w alkogoglach, by uświadomić przyszłym kierowcom niebezpieczeństwa jakie będą mogli natrafiać na drodze. Do tego egzamin wewnętrzny jest filmowany dzięki temu słuchacz kursu posiada sposobność zobaczenia jakie pomyłki popełnia i poprawić się przed testem państwowym. Start-Car u nas zdobędziesz prawo jazdy!

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców. Jan Mitura - prawo jazdy starachowice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Jana Mitury w Starachowicach ? to profesjonalna szkoła nauki jazdy.
  Dzięki naszym nieustannym staraniom i ciężkiej pracy, jesteśmy w stanie zaoferować na dzień dzisiejszy najbardziej atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń na prawo jazdy.
  Dysponujemy własnym placem manewrowym, na którym kursanci ćwiczą wszystkie manewry, niezbędne każdemu kierowcy. Pragniesz posiadać prawo jazdy? Szukasz szkoły nauki jazdy, która Cię do tego przygotuje? Zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie!

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kraków »

  Każdy członek ruchu drogowego musi brać udział przed pozyskaniem odpowiedniego dokumentu umożliwiającego jazdę autem kurs jazdy. W Krakowie to właśnie my jesteśmy liderem w tej domenie. OSK Codex w swojej gamie kursów szczególną uwagę do kursowiczów, jacy próbują zdać test sprawdzający na kategorię C. Choć i można u nas przygotować się do testów także na inne kategorie. Więcej wiadomości otrzymacie bezpośrednio na stronie internetowej lub zwiedzając którąś z lokalnych placówek.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nauki Jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: C+E - samochody ciężarowe z przyczepą. Firma posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ m. st. Warszawy na szkolenie kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

  Termin dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła to fachowa kadra z długoletnim doświadczeniem, miejsca komputerowe a także wszelkie pomoce dydaktyczne przydatne do sprawnej nauki, doskonale zaopatrzony plac manewrowy a samochody dla kursowiczów wszystkich kategorii identyczne jak na egzaminie państwowym. Zajęcia nasze prowadzimy o rozmaitych godzinach tak, by każdy z naszych kursantów mógł bez trudności dobrać je do swojego planu dnia. W razie potrzeby prowadzimy zajęcia indywidualne i ponadprogramowe, podobnież teoretyczne jak i praktyczne. U nas także każdy słuchacz kursu bez dodatkowych czy zakamuflowanych wydatków rozłoży opłatę za szkolenie na raty. Nadto konieczne badania lekarskie przeprowadzi na miejscu i oczywiście darmowo. To, co nas odróżnia to głównie efektywna nauka ? przeszedłszy nasze szkolenie z prawa jazdy zaliczysz egzamin państwowy bez problemu! Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka szkoleniowego!

  Termin dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Olsztyn »

  Nauka jazdy na prawko kategorii B podejmowana poprzez doświadczonego instruktora, jaki w edukacji pracuje już od lat oraz posiada uprawnienia egzaminatorskie. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, są kompleksowe oraz zapewniają otrzymanie dobrej nauki niezbędnej do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. W szkole wykorzystywane są nowoczesne auta, za pomocą których nauka jest o wiele przyjemniejsza. Jazdy zwykłe oraz świadczone również przez naszą szkołę jazdy doszkalające charakteryzują się przy tym niewysokimi cenami. Zapraszamy już obecnie na witrynę www szkoły nauki jazdy, gdzie należy dowiedzieć się więcej o jej ofercie!

  Termin dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Brzeg nauka jazdy Oława »

  OSK Major Nauka Jazdy Oława, Brzeg, Opole. Zapraszamy na Kursy Nauki Jazdy Kategorii A, B, C, D, T, E oraz Jazdy Doszkalające.Szkoła Jazdy Major to gwarancja możliwie najlepszych warunków zdobywania umiejętności kierowania samochodem. Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie ze świadczonych przez szkołę usług. Dokładamy wszelkich starań by po zakończonym szkoleniu każdy kursant miał realne szanse na uzyskanie prawa jazdy. Ucząc sie u nas ograniczysz stres egzaminacyjny do minimum.

  Termin dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Słupsk »

  OSK Darecky w Słupsku jest dość dobrze działającym już dość długo ośrodkiem szkolenia kierowców w Słupsku.
  Podchodząc do kursanta indywidualnie, tak aby dostroić prędkość szkolenia do jego własnych predyspozycji przyszłego kierowcy, OSK Darecky zyskał dużo nowych nowych przyszłych kierowców.
  Każda osoba która przebyła zajęcia w ośrodku szkolenia kierowców Darecky w Słupsku może orzec, że została należycie przygotowana do przyszłej samodzielnej jazdy autem po naszych drogach. Znajdziesz nas na stronie pod frazą: osk Słupsk
  Wszyscy kursanci szykujący się do testów państwowych na prawo jazdy nie muszą się obawiać gdyż zostali niezwykle skutecznie przygotowywani do nich. Więc pod warunkiem wywodzisz się z okolic Słupska i masz zamiar nauczyć się jeździć autem w prawidłowy sposób spojrzyj na stronę oskdarecky.slupsk.pl i zapoznaj się z pełną ofertą tegoż .

  Termin dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Poznań »

  Obecnie prawo jazdy jest właściwie niezbędne. Z pewnością niemal w każdym gospodarstwie domowym przynajmniej jedna osoba je posiada. Okazuje się jednak, że zdanie egzaminu nie należy do najprostszych. Na początku musimy przejść kurs teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki niemu nabędziemy wiedzę o zasadach ruchu drogowego. Nauczymy się też, jak prawidłowo kierować pojazdem i również poruszać się po drogach. Kiedy zaliczymy pozytywnie odpowiednią ilość godzin kursu, dopiero wtedy możemy zapisać się na test. Aby zostać dopuszczonym do egzaminu praktycznego, musimy na początku zdać teorię. Na nieszczęście, egzamin na prawo jazdy jest płatny. Mało tego, zdecydowana większość osób nie zdaje za pierwszym razem, trzeba zatem wnosić opłatę i również wyznaczać termin. Zależnie od Ośrodka Ruchu Drogowego, na ponowne podejście możemy oczekiwać od paru dni do paru tygodni. Najlepiej będzie, jeżeli na szkoleniu otrzymamy samochód tej samej marki, na jakiej zdawać będziemy później egzamin. Umożliwi to nam czuć się pewniej w trakcie jazdy z egzaminatorem. U nas takich problemów nie ma, z nami zdasz na pewno.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa »

  Zapraszamy prawo jazdy Warszawa u nas w całkiem szybki sposób zdobędziesz prawo jazdy wyszkoliliśmy już kilka kierowców właściwie każdy nasz kursant uczy się podstawowej edukacji, a dodatkowo praktycznej z nami na pewno zdobędziesz prawo jazdy. Nasz zespół jest młody oraz dodatkowo bardzo kreatywny umiemy w całkiem szybki sposób przekazać dane na temat prawo jazdów Poznań to duże miasto szkuł, a oprócz tego nauk jazdy jest kilka my polecamy naszą cechuje nas prędkość oraz dodatkowo odpowiedzialność. Prawo jazdy Bydgoszcz z nami śpiesznie zrobisz kurs polecamy naszą szkołe

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy »

  Emano to działająca na terenie Wielkiej Brytanii firma, która oferuje pomoce dydaktyczne Polakom, którzy pragną uzyskać prawo jazdy w UK. Materiały opracowane przez Emano zostały skonstruowane w taki sposób, by każdy bez problemu zdał teoretyczny i praktyczny egzamin na prawo jazdy. W obrębie witryny Emano.co.uk widnieją praktyczne porady odnośnie tego, którzy instruktorzy i która szkoła nauki jazdy jest najlepsza dla poszczególnych kursantów starających się o zdobycie angielskiego prawa jazdy. Z Emano nauka jazdy w Londynie staje się przystępniejsza, a prawo jazdy w Anglii po polsku jest niemal na wyciągnięcie ręki.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Auto-Lux Brzeg Dolny Wołów »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777,

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Na naszej witrynie internetowej znajdą państwo mnóstwo wartościowych informacji, na przykład dokładny dane kontaktowe. Nasza szkoła jazdy poleca skorzystanie z ekspresowego kursu prawa jazdy, który trwa ok 3 tygodnie. W cenie szkolenia na prawo jazdy mają Państwo badania lekarskie.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »