SEO

Strony związane z hasłem 'obsługa':

1 · 2 · następna strona »
 • Terminal płatniczy »

  eService.com.pl to witryna internatowa jednego z liderów na rynku agentów rozliczeniowych którym jest eService S.A. Firma zajmuje się szeroko rozumianą obsługa rynku transakcji płatniczych. Instalujemy terminale płatnicze POS, umożliwiamy elektroniczne doładowania komórek, akceptujemy karty płatnicze. Tylko u nas usługa Cash back podczas zapłaty kartą pozwala na wypłatę gotówki z kasy sklepu. Natomiast usługa DCC umożliwia obcokrajowcom transakcję w walucie karty. Agent rozliczeniowy eService dysponuje własną siecią bankomatów.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Wybierając radcę prawnego bardzo ważne jest aby wyszukać solidnego profesjonalistę z dużym doświadczeniem, który będzie potrafił należycie uporać się z Twoimi problemami. Kancelaria prawna Krzysztofa Kohuta jest placówką, w jakiej pracują jedynie doświadczeni specjaliści. Biuro specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w różnych dziedzinach, np. pomoc podczas otwierania firmy, audyty prawne firm, umowy W obrocie miedzynarodowym. Poza tym proponujemy też usługi z zakresu prawa rzeczowego, umów cywilnoprawnych czy prawa pracy. Zapraszamy uprzejmie na naszą firmową stronę www lub do siedziby kancelarii przy ul. Friedleina 4, Kraków.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jeśli chcesz wzbogacić się o sporą wiedzę prawną, to odwiedź naszą stronę internetową. Pracujący tu specjaliści z chęcią porozmawiają z Tobą na temat Twoich problemów. Oferując Ci skuteczne porady prawne online możemy wszystkie je rozwiązać.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów »

  Serwis www Kancelarii Adwokackiej mieszcząca się w Głogowie informacje o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach przedstawione zostały niektóre sfery praktyki zawodowej, takie na przykład jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce omówiona została stała obsługa prawna przedsiębiorców. Dla większej czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o zakresie oferowanych usług prawnych zostały ułożone w dwie podkategorie. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

  Termin dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa konferencji »

  Katalog www.obsluga-konferencji.com.pl to innowacyjne strefa gdzie każdy odszuka oraz wyemituje stale obecne oferty specjalizacji konferencji dla biznesu. W szczególności strona www oferuje aktualne informacje o jednym z największych na świecie biznesów związanych z targami - konferencje dla firm. Na stronie znajdują się wiadomości ze świata jak i z Polski. To obowiązkowa publikacja dla wszystkich zainteresowanych obsługą konferencji.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Uprzejmie inwituję na witrynę internetową spółki Impel - księgowość. Firma o nazwie Impel oferuje specjalistyczną obsługę, ekipa firmy Impel składa się z więcej niż 120 księgowych i biegłych rewidentów. W ciągu miesiąca firma nazywana Impel kalkuluje ponad 100 tysięcy dokumentów. W trakcie jednego roku rozlicza blisko 10 tysięcy wyjazdów służbowych. Nadrzędne specjalności firmy nazwanej Impel to księgowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Realizowane są także kontrole w formie audytów tak jak i konsulting podatkowy jak również kontrola płaszczyzny finansowo ? księgowej. W wykonywaniu pracy firma nazwana Impel wykorzystuje innowacyjny system komputerowy nazywany Symfonia, w jej usługach zawiera się także możność obsługi rachunkowej stosując system informatyczny odbiorcy.

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Specjalistyczne realizacje renomowanej Kancelarii Ryszard Błaszyk w Poznaniu obejmują audyt podatkowy, doradztwo gospodarcze czy doradztwo podatkowe. Właściciel biura księgowego, Ryszard Błaszyk to wykwalifikowany licencjonowany doradca podatkowy, jeden z nestorów branży doradztwa podatkowego w kraju ? posiada licencję zawodową o numerze 00004. Dla komfortu i pełnej wygody usługobiorców biuro podatkowe proponuje kompleksowe realizacje w rodzaju rzetelne
  doradztwo podatkowe online.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Witamy Państwa na stronie internetowe.jAgencja hostess Black działa na rynkuprowadziswoją działalność od lutego 2006. Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w organizacji i obsłudze pokazów mody, obsłudze stoisk targowych. Firma posiada nawiązaną współpracę z profesjonalnymi firmami i i organizacjami takimi jak: Wella, Loreal, HBO, TVN, TVP, AVON, Toyota, Coca-Cola, Vistula & Wólczanka, Apart, czasopismami VIVA i Naj. Hostess, fotomodelki z naszej agencji biorące udział w sesjach fotograficznych, mają na swoim koncie liczne występy w konkursach piękności i liczne zdobyte tam tytuły. Proponujemy obsługę stoisk targowych, konferencji, pokazów mody i sztuki fryzjerskiej. Zapewniamy pełny profesjonalizm oraz niskie ceny.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa sklepów internetowych »

  POL-ART istnieje w branży już 11 lat. Zajmuje się przewozem i wysyłką jak również pakowaniem i foliowaniem towaru. Poza tym proponuje konfekcjowanie, pomoc przy promocjach i przewóz i wysyłkę dzieł sztuki w Polsce i za granicą. Konfekcjowanie zwiększa urokliwość produktów i pomaga w sprzedaży. Propozycja obejmuje też konsulting. Doświadczenie pomaga w skutecznym wypełnianiu zamówień. Wyszkolona załoga podchodzi do swej pracy z ogromnym oddaniem. Zakład spakuje i prześle dokładnie każdą rzecz. Dowóz jest ekspresowy, niedrogi i sprawdzony.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Agencja interaktywna Lemon IT zajmuje się nie tylko stronami www. Jesteśmy Agencją Interaktywną która zrobi wszystko, co potrzeba. Zapewniamy kompleksową obsługę osób prywatnych i firm chcących znaleźć swoje miejsce w internecie. Wśród naszych usług znajdą Państwo także serwis sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, a także grafikę, projekty reklam i ich druk.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy działa na terenie miasta Katowice i całego Śląska. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy stałą obsługę prawną dla firm; pomoc doraźną (opinie i porady); reprezentację przed sądami, komornikami i urzędami. Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo prawne klientów.

  Termin dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, szkolenia, »

  Firma Ekomart rozpoczęła swoją działalność w roku 1999. Naszymi głównymi usługami są badania w zakresie ochrona środowiska i tematyki bhp. Kadrę naszych pracowników tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści w zakresie bhp i ochrony środowiska. Ekomart S. C. cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów za sprawą usług wykonywanych zgodnie z wyznaczonym terminem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalność wykonanych usług. Nasza firma organizuje szkolenia w zakresie ochrony środowiska oraz bhp dla pracowników oraz przedsiębiorców.

  Termin dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa konferencji »

  Proponujemy Państwu przyrządzanie fachowych materiałów i upominków reklamowych. Z naszej szerokiej propozycji promujemy prezenty reklamowe, oferujemy artykuły z napisem reklamowym, proponujemy wykonanie znaczków dla gości na konferencję, zaprojektowanie i wydrukowanie artykułów poligraficznych i reklamowych, zaprojektowanie i wykonanie upominków indywidualnych dla gości. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klienta, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony, gdzie będą się mogli Państwo zapoznać z nasza ofertą. Serdecznie zapraszamy, zapewniamy że będą państwo usatysfakcjonowani naszą ofertą.

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm Warszawa »

  Prowadząca serwis komputerowy na Bemowie i Bielanach Wieża s.c. angażuje wysoko wykwalifikowanych zawodowców. Odbiorcami usług informatycznych są zarówno klienci prywatni, jak i firmy oraz instytucje (w usłudze równieżoutsourcing IT). Usługi te realizowane są w systemie doraźnym lub w oparciu o podpisaną umowę. Dla klientów ze zrealizowaną umową ? gwarantowane korzystne ceny świadczonych usług. Warszawa, nr. tel. tel +48 22 834 57 10.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Kraków »

  Chyba wszyscy kierownicy wiedzą, mają świadomość o tym, jak bardzo ważna w kierowanych przez nich spółkach jest obsługa informatyczna. Trudno obecnie zaplanować pracę, bez wynalazków takich jak komputery czy palmtopy, które są koniecznym ekwipunkiem każdego pracownika. Firmy takie jak chociażby noxit.pl w czasie technologicznego bumu poniekąd nie mogą narzekać na małą liczbę konsumentów. W Polsce usługą nierzadko zamawianą jest zawodowa obsługa informatyczna. Kraków to gmina gdzie swoje oddziały posiada wiele firm z różnorakich branży. Paręnaście z nich miała możliwość obsługiwać znana ekipa noxit.pl. Na stronie internetowej tego przedsiębiorcy można przeczytać wiadomości o dotychczasowej współpracy tej firmy.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Norma PRO »

  Na dodanej stronie postaramy się zaprezentować i zarazem zachęcić do uczestnictwa oraz polecić wszystkim ekspertom, czy też pracownikom, którzy trudnią kosztorysowaniem, nasz cykl kursów. Jeżeli wydaje Ci się że o konstrukcji kosztorysów wiesz już wszystko,pewnie tak jest, ale my możemy Ci pokazać jak sprawnie obsługiwać narzędziami dedykowanymi do kosztorysowania. Organizujemy 3 etapy zajęć w zależności od posiadanych doświadczeń w budowaniu kosztorysów w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Payroll »

  Ciepło zapraszam na oficjalną witrynę spółki Impel - kadry i płace. W sferze rozwiązań jak obsługa kadrowa i płacowa, zawartych jest ponad 60 000 ludzi. Jest to usługa na bardzo wysokim poziomie dostarczającą całościowe przechwycenie od klientów wszelakich ówczesnych powinności połączonych z zarządzaniem dokumentacją z dziedziny kadr i płac. Firma Impel wykonuje outsourcing usług kadrowo płacowych, oraz payroll. Dostarczając przedstawiane usługi stosuje nowoczesny system teleinformatyczny noszący nazwę SAP - Kadry. Firma o nazwie Impel przyjmuje do pracy powyżej dwustu biegłych z dziedziny kadrowo płacowej. Dzięki wykorzystaniu polecanych usług, kontrahenci są odciążeni od powinności nieprzerwanego obserwowania zmian w ustawodawstwie, posiadają gwarantowane również bezpieczeństwo prawne, jakie wynika z poprawnej interpretacji obecnych kodeksów legislacyjnych.

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dj, showman, konferansjer »

  Jako Dj, showman i konferansjer na scenie wsytępuje od 1985 roku.

  Prowdziłem również audycje na antenie Polskiego Radia oraz nieistniejącego już Radia Klakson.

  Zajmuje się obsługą muzyczną: bankietów, wesel, festynów, pikników, studniówek, karaoke, innym imprez okolicznościowych.

  Dj, konferansjer i showman w jednej osobie!

  Miejsca w których grywam na codzień: Jazzda, PRL, Pruderia i Czekolada (Ostrów Wlkp.)

  Atrakcyjne scenariusze, miła atmosfera i ponad dwa tysiące poprowadzonych imprez!

  Zapraszam na moją stronę, gdzie są zdjęcia i filmy z prowadzonym przeze mnie imprez!

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem namiotów »

  Przy produkcji naszych hal namiotowych i namiotów wyzyskujemy najnowsze technologie, toteż wynajem namiotów i hal namiotowych naszej wytwórczości są najwyższej postaci a także 100 % gwarancji.
  Prężnie prosperujemy od chwili 1989 roku co dowodzi, że jesteśmy instytucją z nadzwyczaj długoletnią praktyką tudzież znacznym ekwipunkiem doświadczenia w branży pochłaniającej się całościową obsługą zabaw odbywających się na dworze.

  Hale namiotowe a także namioty są nie wyłącznie kapitalne na urządzanie w nich imprez plenerowych, koncertów, festynów, eventów, ale także różnego typu wystaw szkoleń i konferencji. To tylko niektóre z ofert jakie możemy Wam podsunąć.
  Wyjątkowy przymus kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm spełnienia, efektywność działań i satysfakcję konsumenta. Gwarantujemy bezbłędnie przeszkoloną kadrę, pełne zaopatrzenie a także usługi transportowe.
  Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą, a także skontaktuj się z nami a nasz obeznany, zorientowany również sympatyczny personel wspomoże Wam dobrać najlepszą ofertę przystosowaną osobiście do sytuacji.
  W naszej ofercie posiadamy promienniki gazowe, które zagwarantują grzanie namiotów halowych w niższych temperaturach zewnętrznych, co daje ewentualność zorganizowania np. okoliczności poprzez wynajem namiotów nawet w okresach, które nie cieszą się popularnością w planowaniu imprez w plenerze.

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do rezerwacji biletów »

  Oprogramowanie eKOMAKO Traveler to system informatyczny do całościowej obsługi przedsiębiorstwa trudniącego się przewozami autokarowymi, transferami lotniskowymi lub liniowymi połączeniami. Rozwiązanie przepraktykowane w nieustannie rozwijających się firmach, które sprzedają biletów samodzielnie, jak również dystrybuują bilety w sieci kooperujących agentów oraz poprzez Internet bezpośrednio klientowi.

  Termin dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »