SEO

Strony związane z hasłem 'ochrona':

 • Ochrona danych osobowych plus informacji niejawnych »

  Oferujemy oryginalne techniki protekcji danych jak również informacji niejawnych. Do naszych obowiązków należy pełna dokumentacja określająca ćwiczenia pracowników w firmie, wdrożenie układów ochrony danych, a dodatkowo weryfikację realizacji systemów. Zajmiemy się wszystkim co pomocne aby Twoje dane były bezpieczne. Posiadamy spore doświadczenie w branży oraz olbrzymią wiedzę która pozwala nam codziennie optymalizować nasze techniki.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • O firmie - J-Jarosz »

  Autoryzowany zakład naprawy i konserwacji sprzętu przeciwpożarowego i BHP. Troszczymy się o twoje bezpieczeństwo.

  Termin dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKO »

  Ekologia.pl to serwis tematyczny, niemniej jednak poruszany jest tu naprawdę szeroki wachlarz problemów. Tematyką kluczową pozostaje jednak ochrona środowiska. Poczytasz tutaj zatem m.in. o tym jak kupować dzieciom bezpieczne dla zdrowia maskotki, czy Polsce rzeczywiście potrzebna jest elektrownia nuklearna czy jak troszczyć się o dobrą sylwetkę. Portal to jednak coś o wiele więcej aniżeli tylko materiały do czytania, ale również szereg dodatków, jak na przykład prognozy pogody, katalog firm ekologicznych albo ekologiczny portal społecznościowy. Oprócz tego znajdziesz tu eko alert, a więc miejsce, w jakim możesz zgłosić zagrożenia dla środowiska naturalnego.

  Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Bydgoszcz »

  Nasza kompania gwarantuje swoim konsumentom kompleksowy zakres usług, których w centralnej mierze dotyczy ochrona takich rejonów jak: centra handlowe, instytucje finansowe, biurowce klasy A, hotele, obiekty wojenne, struktury przemysłowe jak również imprezy ogólnie dostępne. Wśród naszych odbiorców znajdują Państwo przywódców w swoich branżach, firmy o zasięgu światowym, ogromne towarzystwa wewnętrzne jak i drobne i umiarkowane firmy. Wszelkie działania mają na celu ubezpieczenie maksymalnego bezpieczeństwa i poczucia luksusu naszych odbiorców.

  Termin dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie terenów zielonych Kielce »

  PSP świadczy usługi o szerokim zakresie działań. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm i właścicieli domów, wyspecjalizowaliśmy profesjonalne brygady, które działają w swojej profesji. Sprzątanie terenów zielonych to usługa, do wykonania której niezbędna jest wiedza o pielęgnacji roślin. Oprócz koszenia trawy i usuwania liści, {zajmujemy się również prześwietlaniem drzew i krzewów|prześwietlamy drzewa i krzewy. Ponadto porządkujemy place, chodniki i parkingi. Realizujemy na zlecenia klientów usługi tj. sprzątanie biur, małych i dużych hal oraz domów i mieszkań. Firma sprzątająca Kielce to kompetentni ludzie, którzy wprowadzą ład i porządek w domu, biurze i wszelkich innych obiektach. Ochrona mienia to usługa, którą świadczymy dla wszystkich, którzy takiej usługi potrzebują. Zakładamy alarmy i nadzorujemy obiekty całodobowo.
  W zimie zajmujemy się obsługą kotłowni i urządzeń wodnych.
  Nasza spółdzielnia angażując profesjonalistów wykonuje zlecenia rzetelnie i sumiennie. Dzięki sumiennej pracy nasza spółdzielnia otrzymuje nowe zlecenia, a klienci naszej firmy wystawiają nam dobre referencje. Zapraszamy do współpracy.

  Termin dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lakierobejca »

  Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy artykułów do ochrony drewna, zapraszamy do korzystania z oferty proponowanej przez firmę Śnieżka S.A. Firma oferuje bowiem szeroki asortyment produktów zabezpieczających drewniane powierzchnie, wśród których znaleźć można różnego rodzaju lakiery i impregnaty do drewna bądź lakierobejce. Stosując impregnat bądź lakier Vidaron zyskują Państwo pewność, że podłogi, meble bądź inne drewniane przedmioty będą służyć Państwu przez długie lata. Więcej informacji na temat oferty przedsiębiorstwa znajduje się w serwisie Vidaron.pl, na łamy którego serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektro.info.pl - elektryka, elektroenergetyka, instalacje elektryczne »

  Autorskie projekty instalacji elektrycznych - e. projekty. Specjalistyczna wiedza. Analizy, przeglądy, techniki, materiały, normy. Źródło wiedzy o instalacjach: ochrona odgromowa i przeciwprzepięciowa, ppoż., przeciwporażeniowa, kable i przewody, inteligentny budynek, systemy EIB. Informacje na temat automatyki: napędy i sterowanie, automatyka budynkowa, przemysłowa, zabezpieczeniowa. Materiały omawiające oświetlenie, energooszczędność, osprzęt elektroinstalacyjny, termowizja, miernictwo, systemy gwarantowanego zasilania. Gorące tematy: rozdzielnice, zasilacze UPS, oświetlenie awaryjne, stacje transformatorowe, instalacje elektryczne, wyłączniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięć, kable ognioodporne, cyfrowe zegary programowalne, złączki szynowe, analizatory parametrów sieci, wyłączniki mocy.

  Termin dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Nakło nad Notecią mgr Sylwester Bryłka Specjalista ds.BHP,Inspektor Ochrony PPOŻ,Biegły Sądowy »

  Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp i ppoż, szkolenia bhp, ppoż i z I pomocy przedmedycznej, ocena ryzyka zawodowego, postępowanie powypadkowe, analiza stanu bhp i ppoż, opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego i Planów Ewakuacji, Ocena Zagrożenia Wybuchem, Scenariusz Ewakuacji, audit wewnętrzny wg. OHSAS 18001, opracowanie Instrukcji Stanowiskowych BHP, pomiar czynników uciążliwych / oświetlenie, temperatura, wilgotność, stężenie CO2, krotność wymiany powietrza, skuteczność wentylacji, orientacyjnie poziom hałasu/, konsultacje i doradztwo. Zadania z zakresu bhp i ppoż realizuje doświadczony Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony PPOŻ oraz biegły sądowy z zakresu bhp.

  Termin dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bariery dźwiękochłonne »

  Co może oznaczać tajemnicza nazwa: polwinit izolacyjny? Jest to jedna z dwóch postaci chlorku winylu stosowanego w różnych gałęziach gospodarki, podczas gdy drugą jest polwiplast. Zapewne zdecydowanej większości czytelników tego artykułu niewiele wyjaśnia taka definicja. Dodajmy więc, że polwinity izolacyjne są grupą surowców, którą wykorzystuje się przy produkcji kabli i innego typu przewodów. Nie są to jednak zwyczajne kable i przewody. Polwity izolacyjne mają specyficzne cechy, takie jak wysoka odporność na skrajne temperatury czy promieniowanie UV. Jest to jednak, przede wszystkim, doskonały izolator, ponieważ świetnie zabezpiecza przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Polwity izolacyjne składają się głownie z polimeru, jakim jest, wspomniany już, chlorek winylu. Wytwarza się go w sztucznym procesie chemicznym (polimeryzacja monomeru, jakim jest ów chlorek winylu, który przeistacza się wówczas w polimer). Stosuje się go nie tylko jako izolację kabli i przewodów. Ma również wiele innych zastosowań. Wytwarza się z niego chociażby wykładziny podłogowe. Używany jest również w budownictwie ? korzysta się z niego przy tworzeniu listem wykończeniowych i w innych celach. Jest także przydatny w medycynie. Współcześnie wytwarza się z niego tak ważne akcesoria medyczne, jak: sondy, dreny, strzykawki czy cewniki. Również igielit często konstruowany jest przy jego udziale. To tylko niektóre zastosowania tej substancji. Aż dziw bierze, jak bardzo jest ona uniwersalna i przydatna w wielu dziedzinach gospodarki.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów Warszawa, Konstancin-Jeziorna »

  Oferta projektowania i zakładania ogrodów oraz innych usług ogrodniczych, podaruj sobie i swoim najbliższym spokojną głowę i więcej wolnego czasu.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład ubezpieczeniowy »

  Ubezpieczenie jest istotne prawdopodobnie dla każdej osoby. W ciężkich chwilach stanowi wybawienie od problemów finansowych. Zwykle docenia się ubezpieczenia dopiero po przykrych okolicznościach. Celem naszej witryny jest informowanie o ubezpieczeniach przeciętnych internautów. Publikujemy materiały dla właścicieli samochodów - ubezpieczenie NW, o odpowiedzialności cywilnej - ubezpieczenie OC zawodowe oraz dla przeciętnego "Kowalskiego" - polisa na życie. Strona aktywna jest całą dobę siedem dni w tygodniu. W związku z tym możesz odwiedzać ją w każdej chwili. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowany materiałami, które tam się znajdują i użyjesz ich w praktyce. Jeśli tak się stanie to stwierdzimy, że nasza misja stał się w pełni zrealizowany. A to dlatego, że lubimy przynosić realną korzyść innym internautom. W ten łatwy sposób uczynimy nasz świat bardziej przyjaznym do egzystencji dla nas i dla naszych dzieci.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw warszawa »

  Najlepsza firma detektywistyczna z Warszawy - CSDETEKTYW. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę. Posiadamy w naszej ofercie} szeroko pojęte usługi detektywistyczne w całym kraju, lecz też na terenie całej europy. Oferta naszej firmy obejmuje: rozwody, ujawnianie źródeł dochodu, poszukiwania spadkobierców, badania biologiczne, ustalenie miejsca pracy, poszukiwanie osób, wywiad gospodarczy. Wiadome, że to nie wszystko, zajmujemy się też ochroną VIP'ów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, szkolenia, »

  Firma Ekomart rozpoczęła swoją działalność w roku 1999. Naszymi głównymi usługami są badania w zakresie ochrona środowiska i tematyki bhp. Kadrę naszych pracowników tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści w zakresie bhp i ochrony środowiska. Ekomart S. C. cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów za sprawą usług wykonywanych zgodnie z wyznaczonym terminem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalność wykonanych usług. Nasza firma organizuje szkolenia w zakresie ochrony środowiska oraz bhp dla pracowników oraz przedsiębiorców.

  Termin dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja obiektów zabytkowych i zwalczanie szkodników drewna metodą Veloxy »

  Dezynsekcja drewna w archiwach, kościołach.
  Dezynfekcja i dezynsekcja w obiektach zabytkowych.
  Zabezpieczanie obiektów i zwalczanie szkodników drewna takich jak spuszczel, kołatek i inne.
  Zwalczanie szkodników drewna metodą veloxy.
  SeoKataLoger

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych »

  Czym jest CBI? Jest to prężnie ewoluująca się kompania o ugruntowanej randze w branży IT. Naszą specjalnością jest ochrona danych osobowych. Nasi robotnicy realizują się w kreatywnych pomysłach i ambitnych zadaniach. Ochrona danych osobowych w zwróceniu do Ustawy o Ochronie Danych Osobowych to jeden z naczelnych rejonach aktywności spółki CBI. Zapewniamy 24 godzinną usługę, nieodpłatne doradztwo i wybór dogodnych rozwikłań. Zgłoś się do naszego podwładnego i skorzystaj z przydatnej oferty.

  Termin dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata - Fundacja »

  Wspieramy naukę i prace badawczo-rozwojowe, które prowadzą do ochrony środowiska naturalnego, bądź rekultywacji zasobów przyrodniczych do stanu właściwego lub przeciwdziałają zanieczyszczeniom.

  Promujemy nowoczesne technologie i rozwiązania proekologiczne, w tym szczególnie w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń.

  Podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i dziedzictwa przyrodniczego

  Propagujemy stosowanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.

  Popularyzujemy osiągnięcia innych państw zaawansowanych w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramki obrotowe »

  Nie dowolny zdaje sobie sprawę z tego jak istotne w jego komputerze bywają perfekcyjne systemy, jakie przykładowo będą go bronić przed wirusami albo też przed ingerencją innych osób w swój właśnie komputer. Oczywiste staje się równocześnie, że w momencie, wówczas, gdy systemy nie są prawidłowo zainstalowane możemy się kalkulować z tym, że bynajmniej nie wszystko będzie akurat tak jakbyśmy tego chcieli. Najczęściej, bowiem okazuje się że w czasie, wówczas, gdy dla takiej osoby komputer jest narzędziem pracy pragnie go ona mieć zasadniczo od razu sprawnego. Tu nie ma się, czemu dziwić. W końcu bez komputera jakakolwiek osoba nie jest w stanie zupełnie nic zdziałać. Z innej bynajmniej strony, jeśli chodzi o systemy to są one nam na sto procent potrzebne. Człowiek, jaki pracuje nad danym pomysłem winien sobie w głównej mierze uzmysłowić, że w chwili, wówczas, gdy okaże się, że dla przykładu nie posiada on zainstalowanego dobrego systemu antywirusowego może się okazać, że osoba, która nie może posiadać dostępu do określonych danych jednak będzie go posiadała. Powinno się, tak więc zawsze w swej pracy pamiętać w głównej mierze o bezpieczeństwie. Jakakolwiek osoba musi się kalkulować z tym, że będzie musiała ona przeznaczyć odpowiednią kwotę na oprogramowanie niemniej jednak także należy pamiętać w głównej mierze o tym, że owa cena zawsze jest warta programu, jaki samemu sobie kupujemy. Nie ma przecież takie możliwości by, w momencie, wówczas, gdy mamy taki akurat program, by ktoś posiadał okazję włamania się do naszego komputera. Dowolny w tym stanie rzeczy może się poczuć w głównej mierze bezpieczny jak też pewny siebie.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »