SEO

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Dodawarka do katalogów »

  SeoQuickAdder to skuteczna i szybka automatyczna dodawarka do seokatalogów. Zaprojektowana do pracy w środowisku Windows (XP, Vista, 7 32bit/64bit) obsługuje wielowątkowość. Dzięki temu w kilka minut można dodać wpis do kilkuset seokatalogów. SQA dodaje do darmowych oraz płatnych katalogów (multikod). Możliwość podpięcia Xrumer 7 w celu dekodowania obrazków reCaptcha. Współpracuje z DeathByCaptcha.com. Zaawansowana wyszukiwarka podkategorii. Obsługuje proxy, rotację tekstu z zagnieżdżeniem, wiele baz.

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Quatra »

  Przedstawiamy nową markę Quatra programu do fakturowania dla jednoosobowych, małych i dużych firm, która jest stworzona przez Grupę Kapitałową Sygnity SA. Znajdziesz tutaj wszystkie propozycje zarówno programu do księgowości małych firm jak i dużych. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa wyróżnić można Quatra Start, Quatra Firma, Quatra Supra, Quatra Expanso, Quatra Max. Ponadto w ofercie firmy znajdziesz informacje jak założyć firmę, jak wypełnić formularz ceidg i wiele innych niezbędnych danych potrzebnych do sprawnego prowadzenia firmy. Program dla firm umożliwia sprawne wystawienie faktury vat, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a potrzebujesz jedynie do tego stałego łącza internetowego i komputera. Korzystając z programu do księgowości dla firm poznasz jego wszystkie zalety. Wiele funkcji programu do wystawiania faktur oraz gwarantowane bezpieczeństwo sprawia, że prowadzenie rachunkowości staje się przyjemne i bezproblemowe. Quatra.pl to adres strony internetowej na, której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o nowej marce oprogramowania dla firm.

  Termin dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikalne narzędzie SEO »

  Skorzystaj z okazji i kup uniwersalny program SEO Zenno Poster i zyskaj moją pomoc na gadu-gadu i skype na start przygody z tym znakomitym narzędziem. Za darmo możesz ode mnie dostać dodawarkę do seokatalogów lub webmini. To software którym możemy automatyzować swoje działania marketingowe. Jest to narzędzie, które może być jedynym jakie będzie posiadał webmaster. To dzięki sporej elastyczności Zennopostera, przy jego pomocy można zaoszczędzić naprawdę dużo czasu. Brakuje jedynie szablonów ? zapotrzebowanie na szablony rośnie, ponieważ coraz więcej webmasterów zaczyna przygodę z ZennoPoster. Na naszym portalu znajdziemy przydatne newsy o Zenku a także o innych modułach, które bezpośrednio wchodzą w skład tego oprogramowania a są to np. ProxyChecker. Jest sekcja darmowe szablony, która przyda się wszystkim początkującym użytkownikom.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Użyteczne programy »

  Portal Plikomania to katalog posegregowanych plików, sterowników i programów do ściągnięcia. Bezpłatne programy przydatne dla każdego internauty. Na dzień obecny wyszukać można co niemiara bezpłatnych plików czy aplikacji internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Mamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w chwili obecnej wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

  Termin dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • B2b system »

  Nie ma znaczenia, do czego używamy naszego komputera albowiem zawsze najważniejsze w nim musi być dla nas jego oprogramowanie. Nie da się wszak ukryć, że absolutnie żaden komputer nie może bez czegoś takiego funkcjonować jak też dlatego też uważa się, że będzie to bardzoznaczący element tego typudziałań. Wszak oprogramowanie zapewnia nam głównie to, że właściwie od samego początku możemy bez większych kłopotów działać na własnym komputerze. Praktycznie zawsze będzie to nadzwyczaj istotne w sytuacji, gdy dowolna osoba zdecydowana jest na to, aby pracować przy komputerze. W owym momencie, bowiem nader często okazuje się że odpowiednie oprogramowanie może być nam po prostu konieczne. Nie zawsze wszak może być tak, że dana osoba zajmuje się dokładnie tym samym, czym obecnie zajmują się wszyscy inni ludzie. Bywają na tym świecie pracownicy, jacy koniecznie muszą posiadać całkowicie odmienne oprogramowanie niż wszyscy inni. Prawdę mówiąc wystarczyjedynie popatrzeć na rozmaitego gatunku instytucje, w których oczywiste staje się jak widać nader często może być tak, że używane oprogramowanie może być po prostu robione na specjalne zamówienie. Wystarczy jedynie spojrzeć na banki, w których tak najczęściej się dzieje. Dowolny bank musi wszak posiadać odpowiednie zabezpieczenie, dzięki jakiemu bez żadnych trudności będzie można przyznać, że w absolutnie nie można się do niego włamać. Dla mnóstwa klientów będzie to bardzo istotne w sytuacji, gdy naprawdę decydują się oni na to,aby zamówić samemu sobie idelany bank. Przecież nie można dziwić wszak dowolny człowiek chciałby się w owych czasach czuć po prostu swobodnie.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy na komputer »

  Aplikacje w komputerze są przede wszystkim w taki sposób dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, że każdy może skorzystać z niego na swój własny sposób. Można skorzystać doskonałego skryptu do pisania, który koryguje automatycznie błędy lub przedstawia wyraz jako bład poprzez jego podkreślenie. Nierzadko takiego rodzaju detale bardzo dobrze wpływają na naukę. Dzieci zwłaszcza mogą nauczyć się ortografii, poprzez tego typu programy. Mimo wszystko dzieci znacznie bardziej patrzą na to, by programy, z jakich korzystają, były bardziej rozrywkowe niż edukacyjne, dlatego korzystają przede wszystkim z gier. Gra jako program też ma wiele sposobów. Gwarantuje rozrywkę na wiele godzin, co może być wyśmienitym elementem zapewnienia sobie czasu wolnego. Skrypty komputerowe bardzo dobrze reprezentują się też w przypadku pracy.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Rzeszowskie przedsiębiorstwo informatyki ETOB-RES zapewnia nowoczesne rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb klientów. W ofercie odnajdziemy oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, jednostek budżetowych, rozwiązania dla zakładów komunalnych czy przedsiębiorstw budowlanych, systemy bilingowe wody, programy księgowe. Systemy ERP proponowane przez Etobres są na bieżąco ulepszane są przez zatrudnionych programistów, tak by zapewniać wysokiej klasy wsparcie. Dostępne systemy wspomagające zarządzanie opracowywane są w oparciu o najwyższe europejskie standardy.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do biura »

  Serwis prezentujący bezpłatne, legalne programy do pobrania. Megabajty bezpłatnych i w 100% legalnych plików. Wyszukanie każdego pliku jest naprawdę intuicyjne. Serwis podzielony jest na pełno kategorii, dzięki czemu wszystko jest bardzo czytelne. Warto przypatrzeć się także dostępnym na stronie statystykom. Dowiedzieć się można tu na przykład jakie pliki są częściej pobierane albo co w ostatnim czasie pojawiło się w portalu. Nasz portal to największa baza przetestowanych i wyselekcjonowanych plików specjalnie dla Was.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://komputery.name »

  Wielu z Was ciekawią komputery, dlatego też często szukacie na ten temat ciekawych informacji. Mając komputer możemy skorzystać z internetu. W internecie znajduje się wiele stron temamtycznie dotyczących rozwoju komputerów. Możemy z nich dowiedzieć się mnóstwa interesujących wiadomości. Są to zarówno strony krajowe, jak i zagraniczne. Bariera językowa może utrudniać zrozumienie oglądanych stron. Na naszych stronach garść wiadomości dla niezawansowanych na temat sprzętu komputerowego.

  Termin dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business intelligence »

  Przedsiębiorstwo e-Motive oferuje supernowoczesne jak również profesjonalne patrzenie na tematy jakimi są monitoring przy pomocy kamer oraz najnowszej generacji systemy monitoringu. E-Motive dystrybuuje jak też zakłada wysokiej jakości systemy dla Klientów z różnych dziedzin. Z monitoringu przemysłowego oraz wypływających z niego usług komputerowej analizy obrazu czy detekcji ruchu korzystają firmy transportowe, placówki edukacyjne, obiekty hotelowe oraz wszelkie biura, wymagające odpowiedniego monitorowania. Wszystkie usługi realizowane przez firmę e-Motive funkcjonują w oparciu o metody wysokiej klasy producentów. Oprogramowanie do monitoringu AgentVI, kamery marki AXIS, czy też autorski system monitoringu wizyjnego, działający w oparciu o kamery IP, to nieliczne z wyjątkowych możliwości używanych przez ekspertów z e-Motive.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skanery antywirusowe »

  Programy antywirusowe pozwalają na możliwość otrzymania dla swojego notebooka odpowiedniego bezpieczeństwa w przypadku ataku szkodliwego oprogramowania. Poniekąd darmowe wersje aplikacji antywirusowych umożliwiają dość szybkie poradzenie sobie z zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Złośliwych plików jest z każdym dniem coraz więcej i trzeba sobie w skuteczny sposób z nimi radzić. Stąd również producenci antywirusów udostępniają dla chętnych różnorodne wersje nowoczesnych programów do ochrony osobistych danych i notebooka.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do Fakturowania »

  Firma CTI posiada status Złotego Partnera Comarch i jednocześnie jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się przedsiębiorstw IT w Gliwicach. Funkcjonujemy już kilka lat na rynku, zapewniając kompleksową obsługę informatyczną firm jak również programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL oraz CDN Optima. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  Comarch XL jest całościowym, zintegrowanym programem klasy ERP do administrowania firmą. Został zaprojektowany z myślą o dużych i średnich organizacjach. Komponuje się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem wszelkich kluczowych działów firmy.
  Tymczasem Comarch Optima to program dla firm, klasy ERP przeznaczony dla małych i srednich przedsiębiorstw. Dzięki modułowej budowie jest tanie oraz nieskomplikowane w instalacji i użytkowaniu będąc dla użytkowników dokonałym narzędziem do prowadzenia interesu.
  ZAPRASZAMY!

  Termin dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe za darmo »

  Katalog darmowych aplikacji, w tym do zastosowania komercyjnego. Programy są dobrze opisane i zamieszczone w tematycznych kategoriach. Portal to prawdziwy rodzynek w gronie innych umożliwiających ściąganie plików. Sekreguj wedle nazwy albo przydatności informacji, narzędzia, kodu. Posiadamy interesującą ofertę w aspekcie skryptów usprawniających używanie z komputera, komórki, a też szereg skryptów fachowych, pouczających, przydatnych na rzecz biura, domu, poszczególnej sfery nauki itp.

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giga pliki »

  Vortal z jedynie bezpłatnymi programami. Baza jest na bieżąco odświeżana, dzięki czemu witryna zawiera najnowsze dane i pliki dostępne w globalnej sieci Internet. Na stronie użytkownik może prędko i przede wszystkim bezpłatnie odszukać atrakcyjny go program. Vortal udostępnia najpopularniejsze pliki komputerowe w Polsce. Na vortalu Megapliki są zarówno oprogramowanie dla uczniów i studentów oraz dodatkowo dla działalności jednoosobowych, co ciekawe wszelkie programy są legalne i bezpłatne do pobrania i dowolnego użytku.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze programy do pobrania »

  Vortal poświęcony wyłącznie dobremu oprogramowaniu. Znajdziesz na nim dobre aplikacje, narzędzia dla systemów operacyjnych, aplikacje multimedialne do odtwarzania muzyki i filmów. Antywirusy i zapory ogniowe rodzaju firewall. Popularne komunikatory i poradę z komputerami. Oprogramowanie freeware i shareware. Jedynie najnowsze i najlepsze aplikacje. Najlepsze aplikacje w sieci. Portal ma mnóstwo plików multimedialnych, kodeki, ciekawe i bezpłatne aplikacje do odtwarzania muzyki i filmów i nie tylko.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie do zarządzania »

  W obecnych czasach gruntowną podstawą wzorowo działającej firmy jest odpowiednio przygotowane oprogramowanie do zarządzania, jak również inne różnego rodzaju programy księgowe. Nie dziwi więc fakt, że rynek obfity jest w firmy specjalizujące się w tym sektorze, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Dzięki wielkiemu doświadczeniu producent ten specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania, które znajduje swe wykorzystanie w takich procesach jak np. ewidencja czasu pracy czy zarządzanie zapasami. Obszerna oferta usług perfekcyjnie trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wartym zaznaczenie faktem jest także to, że każdy program płacowy jest jak najbardziej dopracowany tak, aby w pełni spełniał swoją rolę. Zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego dostawcy oprogramowania komputerowego.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy USB »

  Przedstawiamy zestaw programów, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, np. klucza USB. Zestaw zawiera wybrane najlepsze i najnowsze wersje darmowych programów. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci stylu Flash, np. D:. Zbiór został wzbogacony o wygodne menu startowe. Programy Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdym momencie przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Jednym z ciekawszych miejsc do wyszukiwania darmowych alternatyw programów jest portal Pliksy - internetowy folder oprogramowania za darmo mający dużo niezbędnych pozycji. Co istotne, wszelkie aplikacje - aby znaleźć się na portalu - muszą mieć darmową licencję. Poszukując alternatywnych aplikacji za free nie zapomnij o mojej stronie z popularnymi aplikacjami. Ściągniesz tu setki uporządkowanych w katalogach tematycznych i otagowanych aplikacji dla Twojego laptopa.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Serwis SoftPark zajmuje się udostępnianiem legalnego oprogramowania. W vortalu znajdują się zarówno darmowe jak i zupełnie komercyjne kody które zostały podzielone na poszczególne kategorie. Bezpłatne kody oraz spolszczenia do gier i kodów, gry, sterowniki, publikacje, aktualności hardware i software. Codzienna dawka kodów pomoże w odnalezieniu najnowszej wersji poszukiwanego programu. Legalnie darmowe kody i gry w wersji freeware albo trial. Do ściągnięcia kody antywirusowe, graficzne, multimedialne, gry oraz wiele innych.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy antywirus »

  Bezpieczny portal, gdzie pobierzesz aktualne wersje sprawdzonych i gratisowych aplikacji do ochrony komputera. Na stronie znajdziesz również dużo narzędzi powiększających Państwa bezpieczeństwo i takie, które dają Ci niejawność. Przydatną częścią portalu jest poniekąd podkategoria ze szepionkami antywirusowymi portable. Skuteczne aplikacje zabezpieczające będące podstawą ochrony każdego laptopa. Ich praca to wykrywanie, zwalczanie i usuwanie wirusów komputerowych. Współcześnie najczęściej jest to pakiet programów chroniących komputer przed każdym atakiem.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »