SEO

Strony związane z hasłem 'pliki':

1 · 2 · następna strona »
 • Użyteczne programy »

  Portal Plikomania to katalog posegregowanych plików, sterowników i programów do ściągnięcia. Bezpłatne programy przydatne dla każdego internauty. Na dzień obecny wyszukać można co niemiara bezpłatnych plików czy aplikacji internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Mamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w chwili obecnej wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

  Termin dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na komputer »

  Aplikacje w komputerze są przede wszystkim w taki sposób dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, że każdy może skorzystać z niego na swój własny sposób. Można skorzystać doskonałego skryptu do pisania, który koryguje automatycznie błędy lub przedstawia wyraz jako bład poprzez jego podkreślenie. Nierzadko takiego rodzaju detale bardzo dobrze wpływają na naukę. Dzieci zwłaszcza mogą nauczyć się ortografii, poprzez tego typu programy. Mimo wszystko dzieci znacznie bardziej patrzą na to, by programy, z jakich korzystają, były bardziej rozrywkowe niż edukacyjne, dlatego korzystają przede wszystkim z gier. Gra jako program też ma wiele sposobów. Gwarantuje rozrywkę na wiele godzin, co może być wyśmienitym elementem zapewnienia sobie czasu wolnego. Skrypty komputerowe bardzo dobrze reprezentują się też w przypadku pracy.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanery antywirusowe »

  Programy antywirusowe pozwalają na możliwość otrzymania dla swojego notebooka odpowiedniego bezpieczeństwa w przypadku ataku szkodliwego oprogramowania. Poniekąd darmowe wersje aplikacji antywirusowych umożliwiają dość szybkie poradzenie sobie z zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Złośliwych plików jest z każdym dniem coraz więcej i trzeba sobie w skuteczny sposób z nimi radzić. Stąd również producenci antywirusów udostępniają dla chętnych różnorodne wersje nowoczesnych programów do ochrony osobistych danych i notebooka.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe za darmo »

  Katalog darmowych aplikacji, w tym do zastosowania komercyjnego. Programy są dobrze opisane i zamieszczone w tematycznych kategoriach. Portal to prawdziwy rodzynek w gronie innych umożliwiających ściąganie plików. Sekreguj wedle nazwy albo przydatności informacji, narzędzia, kodu. Posiadamy interesującą ofertę w aspekcie skryptów usprawniających używanie z komputera, komórki, a też szereg skryptów fachowych, pouczających, przydatnych na rzecz biura, domu, poszczególnej sfery nauki itp.

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giga pliki »

  Vortal z jedynie bezpłatnymi programami. Baza jest na bieżąco odświeżana, dzięki czemu witryna zawiera najnowsze dane i pliki dostępne w globalnej sieci Internet. Na stronie użytkownik może prędko i przede wszystkim bezpłatnie odszukać atrakcyjny go program. Vortal udostępnia najpopularniejsze pliki komputerowe w Polsce. Na vortalu Megapliki są zarówno oprogramowanie dla uczniów i studentów oraz dodatkowo dla działalności jednoosobowych, co ciekawe wszelkie programy są legalne i bezpłatne do pobrania i dowolnego użytku.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy USB »

  Przedstawiamy zestaw programów, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, np. klucza USB. Zestaw zawiera wybrane najlepsze i najnowsze wersje darmowych programów. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci stylu Flash, np. D:. Zbiór został wzbogacony o wygodne menu startowe. Programy Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdym momencie przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Jednym z ciekawszych miejsc do wyszukiwania darmowych alternatyw programów jest portal Pliksy - internetowy folder oprogramowania za darmo mający dużo niezbędnych pozycji. Co istotne, wszelkie aplikacje - aby znaleźć się na portalu - muszą mieć darmową licencję. Poszukując alternatywnych aplikacji za free nie zapomnij o mojej stronie z popularnymi aplikacjami. Ściągniesz tu setki uporządkowanych w katalogach tematycznych i otagowanych aplikacji dla Twojego laptopa.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Serwis SoftPark zajmuje się udostępnianiem legalnego oprogramowania. W vortalu znajdują się zarówno darmowe jak i zupełnie komercyjne kody które zostały podzielone na poszczególne kategorie. Bezpłatne kody oraz spolszczenia do gier i kodów, gry, sterowniki, publikacje, aktualności hardware i software. Codzienna dawka kodów pomoże w odnalezieniu najnowszej wersji poszukiwanego programu. Legalnie darmowe kody i gry w wersji freeware albo trial. Do ściągnięcia kody antywirusowe, graficzne, multimedialne, gry oraz wiele innych.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze programy do pobrania »

  Vortal poświęcony wyłącznie dobremu oprogramowaniu. Znajdziesz na nim dobre aplikacje, narzędzia dla systemów operacyjnych, aplikacje multimedialne do odtwarzania muzyki i filmów. Antywirusy i zapory ogniowe rodzaju firewall. Popularne komunikatory i poradę z komputerami. Oprogramowanie freeware i shareware. Jedynie najnowsze i najlepsze aplikacje. Najlepsze aplikacje w sieci. Portal ma mnóstwo plików multimedialnych, kodeki, ciekawe i bezpłatne aplikacje do odtwarzania muzyki i filmów i nie tylko.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki rmvb »

  Kodeki do filmów to pliki, które dają możliwość odtwarzać piosenki i filmiki na laptopach indywidualnych. Kodeki z czasem się dezaktualizują i wymagają cyklicznego ściągania najnowszych wersji. Kodeki K-Lite pozwolą Ci upajać się extra jakością obrazu podczas przeglądania plików wideo. Programy te działają z MKV, RMVB, AVI, Xvid, DivX. Po instalacji kodeków można otwierać pliki video w dowolnym odtwarzaczu plików multimedialnych, również w wbudowanym w system Windows Media Player jak i dodatkowo Media Player Classic Home Cinema.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pliki do pobrania »

  Jedna z nielicznych witryn w polskim Internecie która umieszcza jedynie otwarte i darmowe aplikacje. W serwisie z łatwością odnajdziesz bezpłatne gry, aplikacje również do użytku komercyjnego oraz dodatkowo systemy operacyjne. Najlepsze darmowe aplikacje znajdziecie tylko u nas. Aplikacje są w bezpłatnych wersjach i podzielone są na kategorie tematyczne. Pliki związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem systemów komputerowych, a również oprogramowanie użytkowe, w tym graficzne, zarówno do użytku domowego jak również dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze programy antywirusowe »

  Dla utrzymania sprawności laptopa konieczne jest wgranie takiej aplikacji jak antywirus. Jest to rzecz niezwykle potrzebna w teraźniejszych czasach, albowiem pozwala ochronę wszystkich danych mieszczących się na pececie. W ten sposób trojany nie są w stanie zrobić większych szkód. Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jak często antywirus uchronił ich system na przykład przed niebiezpiecznym atakiem z netu. Nowe cwane wirusy są najczęściej niewidoczne i stąd tak bardzo niszczące. Na szczęście jeżeli już korzysta się z pomocy aplikacji zabezpieczających, działanie laptopa nie będzie niebezpieczne.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne programy na komputer »

  Mała, ale treściwa strona stanowiąca wstęp do tematyki ochrony komputera przed wirusami komputerowymi, trojanami i innymi szkodliwymi kodami komputerowymi. Zapoznasz się tutaj z jakich przykładowych programów antywirusowych możesz korzystać, które antywirusy są bezpłatne, czy da się skanować komputer skanerami w Internecie. Dowiesz się również, ze oprogramowanie antywirusowe to nie wszystko i warto skorzystać również z firewalli, a również że należy uważać na oprogramowanie nieznajomego pochodzenia. W skrócie jest to swego rodzaju miniporadnik.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne aplikacje »

  Download wszelkie potrzebne oprogramowanie do twojego laptopa. Mamy w spersonalizowanej bazie oprogramowanie z takich kategorii jak: Multimedia, Globalną sieć Internet, Grafika, Narzędzia, Bezpieczeństwo, Firma czy Mobile. Dobre oprogramowanie antywirusowe zabezpieczające przez złośliwym oprogramowaniem. Dostępne są także do ściągnięcia różnego typu oprogramowanie. Dobre oraz użyteczne oprogramowanie, gdzie niektórych certyfikat stwarza, że są bezpłatne do ściągania, oprogramowanie freeware, całe wersje, gpl, shareware, adware, demo, trial, do pobrania, testowania, wypróbowania i użytkowania.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze oprogramowanie na PC »

  Serwis poświęcona darmowemu oprogramowaniu. Znajdziesz na niej aplikacje, a dodatkowo spolszczenia, uporządkowane w kategoriach tematycznych. Na stronie także aktualności ze świata laptopów, internetu, a dodatkowo oprogramowania. Wszystkie najpopularniejsze aplikacje, od Bearshare, eMule, przez Winamp, na ALLPlayer, BESTPlayer kończąc. Zaglądaj tutaj codziennie. Znajdziesz dużo intrygujących skryptów. Poszukujesz najnowszych programów antywirusowych - zapraszam do działu poświęconego tej kategorii.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  U nas odnajdziesz wszystko: instalki, pliki, kody, sterowniki i wiele innych potrzebnych rzeczy do pobrania. Ogromna baza uporządkowanych plików, sterowników i kodów do pobrania. Znajdziesz sterowniki, pliki, kody i całkiem szybki pobierz. Obszerna baza kodów na pozwoleń shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka kodów i plików. Prezentujemy m.in. sterowniki, kody związane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Posiadamy dla Ciebie prawie 100% najpopularniejszych kodów w wersjach darmowych albo testowych.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Autorzy oprogramowania cały czas oferują nam nowe antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Z całą pewnością powinno się jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze działania w sieci są oczywiste i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli już nie mamy wysokich wymogów wystarczą bezpłatne wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym rezultatem chronią nasze bezpieczeństwo w internetowej rzeczywistości. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one cały czas uaktualniane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na temat tego, jednakże nie ma co jest z nich rezygnować.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre pliki »

  Jedynie u nas bezpłatne oprogramowanie, a ponadto spolszczenia do gier i skryptów, gry, sterowniki, tapety, stare gry, galerie, aktualności hardware i software. Ogromna baza darmowych plików. Co niemiara przydatnych narzędzi, aplikacji i skryptów - multimedialnych, biurowych, antywirusowych, a ponadto graficznych. Twoje centrum darmowego i legalnego oprogramowania. Znajdziesz tu w każdej chwili najświeższe wersje legalnego oprogramowania dla Windows i Linux. Najnowsze oprogramowanie, bezpłatne oprogramowanie do pobrania w dziale pobierz.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki do ściągnięcia »

  Strona z opisami najlepszych kodów starannie wyselekcjonowanyc spośród setek innych aplikacji. Najlepsze darmowe kody, tego szukałeś, wejdź, kliknij i ściągaj w jednym miejscu wszystko co potrzebne do twojego notebooka, same dobre kody i kody za darmo, porady komputerowe, technologie komputerowe oraz społeczność komputerowa w jednym miejscu, tutaj! Kody na PC - darmowe kody do pobrania na Twój PC za darmo. Mnóstwo darmowych nowości, free soft, darmowe programy i oprogramowanie.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pobieranie plików »

  Oprogramowanie przydatne w zwykłym przeszukiwanu zasobów Internetu, programy antywirusowe, przeglądarki internetowe, programy użytkowe. Portal poświęcona bezpieczeństwu - bezpłatne antywirusy, bezpłatne antyspyware i bezpłatne firewalle a też porady dotyczące bezpiecznego używania laptopa oraz dodatkowo globalnej sieci Internet. Najlepszy strona z największą legalną bazą skryptów. Odczytywanie, szyfrowanie, ukrywanie, usuwanie plików i haseł. Portal z programikami na pecet. Wyłącznie przydatne programy i zabawa.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »