SEO

Strony związane z hasłem 'podatki':

 • Serwis Przedsiębiorcy MSP ? działalność gospodarcza, biznes, finanse, spółki, podatki, ZUS, pracownik ? INFOR.pl »

  Moja firma to serwis internetowy skierowany do małych i średnich przedsiębiorców - MSP, osób planujących podjęcie działalności gospodarczej, wspólników spółek. Każdy przedsiębiorca znajdzie w serwisie przydatne informacje oraz porady dotyczące prowadzenia firmy. Będzie mógł się dowiedzieć jak zarejestrować działalność gospodarczą, jaką formę opodatkowania wybrać, jak zatrudnić pracownika i zgłosić go do ZUS, jak pozyskać środki na działalność firmy i otrzyma wiele innych ciekawych wskazówek pomocnych w prowadzeniu biznesu.

  Termin dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowi Łódź »

  Rekon to fachowa kancelaria doradztwa podatkowego, która trudni się wyłącznie świadczeniem usług na rzecz podmiotów gospodarczych. Księgowi Łódź zdobyli wymagane licencje, nieustannie uczestniczą w stosownych kursach i konferencjach i badają wszelkie zmiany w prawie, a a ponadto mają na koncie rzeszę usatysfakcjonowanych klientów. Tak więc księgowość Łódź to nie tylko olbrzymi komfort i gwarancja solidnie prowadzonej rachunkowości, lecz zwłaszcza opłacalna inwestycja. Doradca podatkowy Łódź potrafi sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta i spowoduje, że podatki Łódź zabierane przez Urząd Skarbowy będą niższe.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Oferujemy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw niewielkich, średnich, ogromnych oraz osób prywatnych z całej Polski. Polecamy fachowe usługi rachunkowe, księgowe, konsulting oraz usługi radcy prawnego. Nasze opłaty oraz znaczna bogata propozycja są wielce atrakcyjne tak jak dla przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych.

  Termin dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Spadkowe »

  Nasza kancelaria to grupa wykształconych prawników, mecenasów specjalizujących się w różnorakich dyscyplinach ustawodawstwa i aplikanci prawniczy, co sprawia, że możemy pomóc wszystkim odbiorcom, nawet w najtrudniejszych postępowaniach i kłopotach sądowych. Zasięg usług dostarczanych na poczet lokalnych konsumentów ujmuje między innymi własności i inwestycje, kodeks prawa rodzinnego, rozprawy przed sądem, prawodawstwo testamentowe, korupcyjne, administracyjne, a również pernamentną obsługę, która zapewnia uzyskiwanie analiz zawsze gdy przyjdzie tak potrzeba.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi dorady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a precyzyjnie asocjowało to sprawy w której pracownica przebywała na urlopie edukacyjnym po którym w organizacji nie było dla niej stanowiska pracy odpowiadającego jej ocenom i zakład pracy musiała rozwiązać jej umowę. Biuro księgowe Warszawa uzmysłowiło mnie, że gdyby firma angażuje powyżej 20 osób zobowiązane jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego odszkodowania, jednak nie z powodu odwołania jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że organizacja zrobiła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odpowiadającego jej kwalifikacjom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Specjalistyczne realizacje renomowanej Kancelarii Ryszard Błaszyk w Poznaniu obejmują audyt podatkowy, doradztwo gospodarcze czy doradztwo podatkowe. Właściciel biura księgowego, Ryszard Błaszyk to wykwalifikowany licencjonowany doradca podatkowy, jeden z nestorów branży doradztwa podatkowego w kraju ? posiada licencję zawodową o numerze 00004. Dla komfortu i pełnej wygody usługobiorców biuro podatkowe proponuje kompleksowe realizacje w rodzaju rzetelne
  doradztwo podatkowe online.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Irlandii »

  Zwrot podatku z Irlandii? Nic trudnego, wykonamy rozliczenie Twojego podatku za pracę w Irlandii, przygotujemy wszystkie papiery, a ponadto zdobędziemy rozliczenie podatku. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój rozliczenie podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, oczywiście nie będziesz żałował. Wnioski składane przez naszą firmę w imieniu Nabywców są w zdecydowanej mniejszości przypadków odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą, a w szczególności za pracę w Irlandii.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Niemcy »

  Otrzymaj rozliczenie podatku z Niemiec z nami. Dość szybki rozpatrzenie wniosku, bezwzględna znajomość funkcji podatkowych, zapraszamy! Przygotujemy wszystkie dokumenty, a ponadto zdobędziemy rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, sprawdź naszą ofertę i nie czekaj. Podpisz z nami umowę na rozliczenie podatku. Zapewniamy szybką usługę.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  W chwili obecnej można szybko rozpocząć biznes. Ważnym jest zatrudnić wykwalifikowanego doradce podatkowego. Pozwoli nam to uniknąć kłopotów z zusem. Na wielu stronach internetowych odnajdziemy woele cenników biur rachunkowych. Nie warto kierować się niską ceną. Zatrudniamy takie biuro podatkowe, które znajduje się blisko naszego biznesu. Zaoszczędzimy wiele czasu na dojazadach. Również w nagłej chwili można podjechać i poradzić się naszej księgowej.Zanim się zdecydujecie dobrze się zastanówcie.

  Termin dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Nasze usługi obejmują fachowy zwrot podatku. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje też wsparcie przy skompletowaniu oraz dodatkowo uzupełnieniu niezbędnych dokumentów. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój zwrot podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, z całą pewnością nie pożałujesz. Wnioski składane przez nas w imieniu Nabywców są w małej liczbie przypadków odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Pracowałeś zagranicą? Płaciłeś tam podatki ? Zaoferujemy Ci zwrot podatku - gwarantujemy fachową i kompleksową obsługę. Niską prowizję. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy w oparciu o najnowsze przepisy i regulacje. Odzyskamy szybko i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, na pewno nie pożałujesz. Wnioski składane przez nas w imieniu Klientów są bardzo rzadko odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Zapraszamy do naszego biura czy też proponujemy kontakt telefoniczny przedsiębiorstwom z całej Polski. Dzięki nam będziesz miał dojście do wykwalifikowanej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy także prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych typu sieć . Zapraszamy do współpracy. Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa proponuje swoje usługi skierowane do ogromnych przedsiębiorstw jak również osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasza oferta jest kompleksowa - doradzimy w kwestii podatków, proponujemy także doradztwo prawne i prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  Termin dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »