SEO

Strony związane z hasłem 'rachunkowe':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Quatra »

  Przedstawiamy nową markę Quatra programu do fakturowania dla jednoosobowych, małych i dużych firm, która jest stworzona przez Grupę Kapitałową Sygnity SA. Znajdziesz tutaj wszystkie propozycje zarówno programu do księgowości małych firm jak i dużych. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa wyróżnić można Quatra Start, Quatra Firma, Quatra Supra, Quatra Expanso, Quatra Max. Ponadto w ofercie firmy znajdziesz informacje jak założyć firmę, jak wypełnić formularz ceidg i wiele innych niezbędnych danych potrzebnych do sprawnego prowadzenia firmy. Program dla firm umożliwia sprawne wystawienie faktury vat, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a potrzebujesz jedynie do tego stałego łącza internetowego i komputera. Korzystając z programu do księgowości dla firm poznasz jego wszystkie zalety. Wiele funkcji programu do wystawiania faktur oraz gwarantowane bezpieczeństwo sprawia, że prowadzenie rachunkowości staje się przyjemne i bezproblemowe. Quatra.pl to adres strony internetowej na, której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o nowej marce oprogramowania dla firm.

  Termin dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, która obejmuje księgowość, rachunkowość, podatki, kadry, płace oraz ZUS. Powierzając nam dokumentacje firmy mogą Państwo liczyć na pracę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze biuro świadczy swoje usługi w oparciu o duże doświadczenie.

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Potrzebujesz pomocy z rozliczeniem podatkowym? A może przytłacza Cię wymogów wiedzenia księgowości swojej działalności? Natknąłeś się na pewne kłopoty z ewidencją i nie masz pojęcia jak je rozwikłać? Jeśli tak, to z pełną pewnością z pomocą będzie mogło przyjść Ci biuro rachunkowe Wrocław.
  Biura rachunkowe w swojej propozycji posiadają dużą paletę posług, zarówno dla biznesmenów jak i osób fizycznych, pomagając nie tylko w wypełnieniu PIT-ów, formułowaniu oficjalnych pism do organizacji finansowych, jednak także przygotowując całą rachunkowość, specjalistyczne analizy i wiele, wiele więcej innych tym właśnie analogicznych.
  Standardowe biuro rachunkowe Wrocław miało będzie naprawdę atrakcyjne ceny, konkurencyjność rynku jest bowiem z roku na rok coraz ogromniejsza, a nabywcom zależy nie tylko na zadowalającej klasie usług, jednak także i na przystępnych wartościach. Zapoznaj się z propozycją kilku takich biur, aby się o tym przekonać.

  Termin dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  MERITOROS to zawodowcy w księgowości z wielkim doświadczeniem i innowacyjnym ujęciem biznesowym oraz potężnym zaangażowaniem. Nasz oddział to pracownicy otwarci na Petenta i zaangażowani w dewizę o zaufaniu w współdziałaniu. Bardzo wartościowa dla nas jest zaspokojenie naszych Interesantów, stąd rozwiązania jakie przedkładamy są realizowane dzięki innowacyjnym schematom komputerowym i ogromnej jakości. Zależności, jakie tworzymy z naszymi kontrahentami biznesowymi są oparte na całkowityn zaufaniu oraz są dla nas inspiracją do stałego podnoszenia kwalifikacji.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość wrocław »

  Serdecznie zapraszamy: biuro księgowe wrocław Księgowość jest odmianą ewidencji stosowanej poprzez podmioty ekonomiczne, która ma przedstawićliczbowo finansowy stan i wariacje składników majątkowych. Ukazuje zarwno ich genezę, tok procesów gospodarczych równieżpieniężne wyniki działania. Jakość proponowanych poprzez biuro rachunkowe usług można dochodzić na kilka sposobów. Zasadniczo nie poleca się tego, by testować je na sobie, chociaż niestety że i w ten sposób niejednokrotnie przekonujemy się, że wyznaczone przez nas biuro wykazało się swoją nie fachowość w wykonywaniu poleconych mu zadań. Pojęcie księgowość pochodzi ze średniowiecza, gdzie znaczyła prowadzenie rozkładu w formie ksiąg wiązanych. Wraz ze modyfikacjami modelów dyrygowania katalogu powiązanymi z przemiana techniczną a także zwiększeniem obszaru jej profesji.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa centrum »

  Ewa Korbasińska - Biuro rachunkowe ? Warszawa Centrum ? Poleca wszelkie zlecenia z tematyki rachunkowości i doradztwa podatkowego. Firma wykona zlecenia jednocześnie od osób fizycznych jak i przedsiębiorstw krajowych (osoby fizyczne, małe i średnie firmy) oraz międzynarodowych. Możliwe jest rozpoczęcie stałej kooperacji, jak również|a także} wyświadczenie pojedynczej usługi, do każdej z nich zachęcamy. Firma specjalizuje się głównie w prowadzeniu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów,lecz zapraszamy do zajrzenia strony internetowej http://ewakorbasinska.pl żeby zaznajomić cały wachlarz usług. Na witrynie możliwe jest również wysłanie pytania online, gwarantujemy natychmiastową wiadomość zwrotną, w której otrzymają Państwo również cenę usługi.

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Oferujemy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw niewielkich, średnich, ogromnych oraz osób prywatnych z całej Polski. Polecamy fachowe usługi rachunkowe, księgowe, konsulting oraz usługi radcy prawnego. Nasze opłaty oraz znaczna bogata propozycja są wielce atrakcyjne tak jak dla przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych.

  Termin dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ? Fast Progress »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa

  Termin dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Firma OPTANT jest Biurem Rachunkowym działającym w Polsce od 2002 roku, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu usług księgowych, administracji kadr i płac oraz szeroko pojętego doradztwa dla ponad 60 przedsiębiorstw z kapitałem polskim
  jak i zagranicznym. Posiadamy szeroką wiedzę pogłębioną bogatym doświadczeniem wymaganym w obsłudze firm działających w środowisku międzynarodowym, w tym: korporacji, firm zagranicznych wchodzących na nasz rynek jak i firm polskich działających w różnych branżach.
  Usługi świadczone przez nasz zespół wykonywane są z najwyższą starannością, zarówno w języku polskim jak i angielskim, uwzględniając indywidualne oczekiwania Klientów, ich Zarządów i Właścicieli. Nasza wiedza, doświadczenie i zasoby dają naszym Klientom wysoki komfort współpracy i umożliwiają im skupienie się na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  DJG to biuro rachunkowe świadczące usługi z księgowości na terenie stolicy. Ponad dwudziestoletnia wprawa zawodowa, gwarantuje pełen profesjonalizm. Biuro rachunkowe DJG posiada ubezpieczenie OC, co zapewnia bezpieczeństwo wszystkim klientom. W skład oferowanych usług DJG wchodzi także kontakt ze wszelkimi instytucjami państwowymi, dzięki czemu klient nie musi na to tracić czasu. Oferta firmowa jest adresowana zarówno do większych spółek o dowolnym charakterze, jak też do osób prywatnych.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Prowadzisz swoją własną firmę? Z pewnością zdajesz sobie sprawę jak trudno jest prowadzić rachunkowość samodzielnie. Tylko po co miałbyś w ogóle próbować? Po to są rzetelne biura księgowe. Taką firmą jest prezentowane Ekoconsultant. Blisko 20 lat działania na rynku, doświadczona kadra ekspertów, wykorzystanie profesjonalnych programów branży IT ? dokładnie to wyróżnia firmę księgową Ekoconsultant. Proponowane wsparcie to gwarancja usług księgowych na wysokim poziomie. Podsumowując, nie czekaj - zleć nam księgowość. Kraków, a także Nowy Sącz ? to miejsca gdzie odnajdziesz prowadzone przez nas filie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Ekoconsultant.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Jopix jest kompanią istniejącą na polskim rynku od 2010 roku. Założycielka, Jolanta Poziemska świadczy usługi księgowe Warszawa. Dzięki kilkinastoletniej praktyce, swoim konsumentom może sugerować usługi w zakresie księgowości, finansów jak również obsługi kadrowo-płacowej kompanii o różnorakich profilach inicjatywy i zróżnicowanej kondycji prawnej. Usługi księgowe Warszawa umożliwiają największy poziom profesjonalizmu i życzliwą aurę w kontaktach z nabywcami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia lokalizacji biura.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi dorady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a precyzyjnie asocjowało to sprawy w której pracownica przebywała na urlopie edukacyjnym po którym w organizacji nie było dla niej stanowiska pracy odpowiadającego jej ocenom i zakład pracy musiała rozwiązać jej umowę. Biuro księgowe Warszawa uzmysłowiło mnie, że gdyby firma angażuje powyżej 20 osób zobowiązane jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego odszkodowania, jednak nie z powodu odwołania jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że organizacja zrobiła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odpowiadającego jej kwalifikacjom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  W dzisiejszych czasach słowo ?biuro rachunkowe? jest wielce popularne. Przeglądając strony internetowe napotykamy na banery które polecają biura rachunkowe, np. szukając biuro rachunkowe Lublin wyszukiwarka prezentuje nam tysiące wyników, a to przecież tylko jedno miasto, a co z resztą?! Jest tego dość dużo. Rachunkowość była i jest poważaną sferą edukacji, a co za tym idzie mamy sporą liczbę wyuczonych ludzi w tej dziedzinie. Nie każdy z nich po studiach otrzymał wymarzoną prace w biurze rachunkowym. Szczęściarze pracują w gigantycznych korporacjach jako księgowi a pozostali prowadzą swoje biura rachunkowe. Wydaje się, że każde z tych biur ma szanse przeżyć, dlatego że w tym samym czasie tworzą się następne przedsiębiorstwa, które niemal zobowiązane są do prowadzenia księgowości.

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Denerwują Cię ukryte punkty" i wszystko co zawsze skrywa się w różnych opłatach? Jeśli tak to koniecznie wypadałoby udać się po pomoc do fachowców zagadnięcia. Actus.pl to wyśmienite miejsce do wykreślenia naszych zagwostek! To miejsce może pomóc nam w naszych problemach księgowych. Rozliczenia vat i działania księgowe to tylko część spraw w jakich swoją pomoc da nam biuro rachunkowe "Actus.pl". Firma jest bardzo zawodowa i na swojej witrynie pokazała cennik dla wszystkich interesujących się otrzymaniem rozwiązania problemu. "Actus.pl" to witryna, gdzie wyeliminujesz problem związany z rachunkowością!

  Termin dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Gdynia »

  Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego, które bez większych problemów zajęło by się prowadzeniem księgowości dla Twojej firmy, to świetnie trafiłeś. Od ponad dwunastu lat nasza firma zajmuję się rozliczaniem korporacji setek naszych nabywców z ich dochodów i czyni to w sposób niezawodny. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu bez kłopotu dostosujemy się do każdego typu działalności gospodarczej prowadzonej przez naszego klienta. Jeżeli już już tu trafiłeś, to przejdź na naszą witrynę www i zapoznaj się z bieżącą ofertą skierowaną również do Ciebie.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Specjalistyczne realizacje renomowanej Kancelarii Ryszard Błaszyk w Poznaniu obejmują audyt podatkowy, doradztwo gospodarcze czy doradztwo podatkowe. Właściciel biura księgowego, Ryszard Błaszyk to wykwalifikowany licencjonowany doradca podatkowy, jeden z nestorów branży doradztwa podatkowego w kraju ? posiada licencję zawodową o numerze 00004. Dla komfortu i pełnej wygody usługobiorców biuro podatkowe proponuje kompleksowe realizacje w rodzaju rzetelne
  doradztwo podatkowe online.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Kierujesz swoją firmą nie przekazuj prowadzenia rachunkowości nie wypróbowanym osobom. To od wyboru stosownego biura rachunkowego, zależeć będą Twoje zależności z organami skarbowymi. Biuro rachunkowe Prokurent z Bydgoszczy posiada dobre kompetencje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz długoletnie doświadczenie w tej branży. Przekazując nam prowadzenie księgowości swojej firmy obniżysz swoje wizyty w urzędach do niezbędnego minimum. To biuro rachunkowe w Twoim imieniu będzie ustalać wszelkie sprawy z organami fiskalnymi oraz innymi organami, w tym z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Ty własny drogocenny czas będziesz miał okazję przeznaczyć na chronienie firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą na naszej stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego z numerem 792 751 202.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy. Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Termin dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Spis biur rachunkowych »

  Chcesz dorzucić biuro rachunkowe do katalogu biur rachunkowych - wystarczy jedynie kliknąć "dodaj biuro rachunkowe", uzupełnić adekwatne kolumny np. adres strony internetowej, mapkę google i natychmiast należy kliknąć dodaj.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »