SEO

Strony związane z hasłem 'szkoły':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoły jazdy warszawa »

  Firma Jazd Doszkalających Q-Mobil, realizuje kursy na kierowców w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla kursantów próbujących solidnie przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza, lub w każdym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Polsce . Robione przez naszą Szkołę jazdy Warszawa, kursy jazdy Warszawa, oznaczają się fachowym nastawieniem do uczestnika szkolenia, oraz znaczącą zdawalnością egzaminów, przez nauczonych wychowanków. Ośrodek Nauki Jazdy Q-Mobil, to ponadto oferta typu: jazdy doszkalające Warszawa z podjechaniem do osoby doszkalanej. Jazdy dodatkowe szczególnie rekomendujemy dla osób szkolonych, które sfinalizowały szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie nabrały wysokich kwalifikacji władania pojazdem, pozwalających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Wrocław »

  Szkoła języków obcych LEKTOR prowadzi kursy językowe już od ponad 20 lat. W jej ofercie znajdują się kursy takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski. Nauka języków obcych odbywa się na rożnych poziomach zaawansowania i jest prowadzona przez doświadczonych lektorów.

  Termin dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Angielskiego Wrocław »

  Nasza szkoła językowa istnieje na rynku już od dwudziestu lat. Przez ten czas zawsze dbaliśmy o nasz rozwój i wykorzystywanie najnowszych metod nauczania, w tym wykorzystując najnowsze technologie. Nasze starania zaowocowały czołowymi miejscami w rankingach szkół językowych organizowanych przez prasę, a także zdobyciem akredytacji Kuratorium Oświaty, którą uzyskują tylko nieliczne placówki tego typu. Nasza szkoła uzyskała też kilka certyfikatów jakości nauczania oraz zdobyła uprawnienia egzaminacyjne do przeprowadzania międzynarodowych testów językowych.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Zastanowiłeś się w jakim województwie wybrać uczelnię. Prześledź, jakie interesujące oferty kształcenia polecają uniwersytety. Chciałbyś uczyć się w renomowanej uczelni. Przeanalizuj bieżący ranking popularności kierunków.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od pięciu dekad przynależą do najważniejszych szkół językowych w Polsce. System nauczania oparty jest na innowacyjnych metodach kształcenia, atrakcyjnej formie prowadzenia zajęć, wykwalifikowanych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Głównym celem szkół języka angielskiego Bell jest najwyższy poziom nauczania, który gwarantuje nadzwyczajną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorakie kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że nauka prowadzona jest na dowolnych poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich tworzony jest indywidualny program szkolenia. Dodatkowo organizacja zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja szkół, które zlokalizowane są w centrum miasta.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy zimowe »

  Od 1994 roku organizujemy wypoczynek powiązany z edukacją dla dzieci tudzież młodzieży. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu ferii letnich, przez ten okres zaufało nam mnóstwo osób. W naszej ofercie znajdują się ferie tematyczne np. gitarowe, artystyczne, windsurfingowe, językowe także taneczne. Jeżeli chcesz, aby wasze dziecko nauczyło się tańczyć albo pływać to nasza oferta jest zdecydowanie dla was. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę instruktorską. Aktualne propozycje w raz z opisem odszukają państwo na naszej witrynie.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program antyplagiatowy »

  Na portalu pobierzesz system który sprawdza pracę magisterskie oraz
  inne teksty.
  System analizuje dokładnie calutki i tekst przeszukująć portale internetowe w poszukiwaniu plagiatów
  System przeszukuje calutki internet a w tym strony ze ściągami, pracami dyplomowymi, streszczeniami, forami dla uczniów, opowiadaniami
  oraz z książkami w pdf.
  antyplagiat online jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy pobrać go na komputer, wrzucić tekst i czekać aż system wyłapie plagiaty.
  Po sprawdzeniu tekstu istnieje możliwość wygenerowania splagiatowanych zdań do pliku oraz wydrukowanie certyfikatu.

  Termin dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie »

  Jeżeli chciałbyś studiować zarządzanie prześledź na naszej stronie, które uczelnie uruchomiły taki kierunek. Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą i poszukujesz perfekcyjnej szkoły, zerknij na nasz serwis.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Studio Tańca Dance-center w Poznaniu organizuje kurs tańca w technice hip hop. Zajęcia kierowane są do kursantów w różnym wieku, również do ludzi dorosłych. Wykwalifikowani tancerze zapewniają zdobycie doskonałych umiejętności na parkiecie. Oferta szkoły tańca zawiera klub tańca sportowego, szkolenia oraz obozy taneczne. Nasi adepci zyskują nową pasję oraz możliwość brania udziału w prestiżowych zawodach. Nauczylismy tańczyć aktualnego mistrza świata. Dance-Center gwarantuje owocną naukę w bezstresowej atmosferze. Kompleksowa oferta z zakresu nauka tańca ? lekcje w optymalnych dla kursantów terminach ? wieczory oraz weekendy. Aktualnie organizujemy nowy nabór na kursy tańca. Kontakt: Poznań Nowe Miasto, ul. Koronkarska 15, tel. 507 053 197 oraz 519 159 046.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studium Lubin »

  Centrum Edukacyjne Royal College jest to szkoła dla dorosłych lubin, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Posiadamy wielkie doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze przygotowana kadra nauczycielska. Jeżeli jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje lub uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.
  Celem naszej działalności jest zadowolenie oraz satysfakcja klienta, a udaje nam się topoprzez ciągłe podnoszenie jakości oraz standardów nauczania. Naszym słuchaczom polecamy wysoki poziom douczania w miłej oraz przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami.. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy, rozszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.
  praktyki zawodowe, które idealnie przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  Kursy Językowe,
  Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  Kursy Zawodowe,
  Szkolenia dla firm.

  Termin dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Wystarczy, że klikniesz interesujący cię kierunek studiów, a nasza wyszukiwarka wyświetli ci oferowane szkoły wyższe. Akademia Medyczna we Wrocławiu posiada tradycje edukowania sięgające 1811 roku.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia »

  Podejmij wyzwanie i wybierz w końcu szkołę, my Ci pomożemy. Zrób sobie wirtualny spacer po stronach uczelnianych i przekonaj się, na której z nich chcesz studiować. Studenckie życie to czasowa przygoda.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy instruktorskie - Fitness College »

  Szkoleniami zajmujemy się od 2000 roku. Jako Fitness College działamy od roku 2006. Dla państwa wygody pracujemy w kameralnych grupach do 12 osób. Nasza kadra szkoleniowa to instruktorzy z wybitnymi osiągnięciami i wieloletnim stażem pracy w znanych i renomowanych fitness klubach w Polsce.
  Współpracujemy z branżowymi czasopismami redagując dział fitness oraz pismami propagującymi zdrowy styl zycia. Z roku na rok rozwijamy się i podnosimy kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.
  Działamy na terenie Warszawy i Bydgoszczy.
  Szkolenia Fitness College to wysoka jakość, profesjonalizm i bogaty wachlarz szkoleń. Ich treść i metodyka są modyfikowane do zmieniających się potrzeb rynku i trendów fitness. Z nami będziesz sukcesywnie zdobywać coraz szerszą wiedzę i umiejętności w wybranym zakresie aerobiku i fitnessu.
  Pracujemy w małych kameralnych grupach przez co dostrzegamy indywidualny styl i osobowość każdego uczestnika, a także jego wyjątkowy potencjał zawodowy, dlatego przekazujemy nie tylko wiedzę, ale pomagamy wydobyć z każdego niepowtarzalne walory jego osobowości i je rozwijać.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka studia Toruń »

  Nie wiesz czy wybrać studia dzienne czy zaoczne, zapoznaj się z propozycją uczelni wyższych. Skorzystaj z olbrzymiej infrastruktur informacji, które znajdziesz na naszej stronie. Interesuje Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na tej witrynie. Cała infrastruktura szkół z jakich możesz wyselekcjonować tą najbardziej atrakcyjną.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia wokalne »

  Oferujemy Państwo profesjonalną naukę gry na instrumentach takich jak gitara, perkusja, pianinio, flet, orgrany oraz naukę śpiewu rytmini, prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, zapisz się na tanie lekcje muzyki w naszej szkole muzycznej w Łodzi a na pewno będziesz zadowolony ze swojego wyboru.
  A twoja Rytmika ulegnie znacznej poprawie.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Joga »

  Joga to bardzo stara, a równocześnie świetnie znana na całym świecie sztuka, z której z pewnością może skorzystać praktycznie każdy z nas. Wszystkie osoby które uprawiają ją na co dzień na pewno zgodzą się z tym, że w niesamowity wręcz sposób uspokaja ona i wycisza cały umysł oraz ciało, co z pewnością może mieć na nas niemalże zbawienny wpływ, szczególnie po całym ciężkim i stresującym dniu. Należy także zwrócić uwagę na to, że ćwiczenia jogi wbrew pozorom nie są zbytnio trudne, i każdy bez trudu może nauczyć się przynajmniej kilku z nich, nawet tych zupełnie podstawowych. A z pewnością warto, gdyż dzięki takiej prostej rzeczy życie niejednego człowieka może dosłownie z dnia na dzień ulec diametralnej odmianie.

  Termin dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu »

  Zapraszamy na naukę muzyki, śpiewu oraz gry na instrumentach takich jak
  Nauka gry na pianinie
  Nauka gry na perkusji
  Nauka gry na flecie
  Nauka gry na gitarze
  Nauka gry na keyboardzie
  Nauka gry na fortepianie
  Prowadzimy zajęcia z rytmiki zarówno dla najmłodszych od 7 lat po osoby dorosłe, w naszej szkole muzycznej nie obowiązują egzaminy zapisz się już teraz na tanie lekcje muzyki
  Nauka gry na gitarze łódź lub na innym instrumencie w naszej szkole to sama przyjemność.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Auto-Lux Brzeg Dolny Wołów »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777,

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca Poznań »

  Szkoła tańca Art of Move ma bogatą ofertę dla wszystkich grup wiekowych. Swoją przygodę z tańcem mogą tu rozpocząć praktycznie wszyscy: od najmłodszych, przez nastolatków, aż po dorosłych. Nie ma tu niepotrzebnych ograniczeń wiekowych. Pod bacznym okiem wykwalifikowanych, zawodowych i doświadczonych tancerzy z przyjemnością i łatwością każdy dowie się jak tańczyć najlepiej najbardziej znane rodzaje tańca od zera. Szkoła Art of Move oferuje naukę w zakresie między innymi jazzu, hip hopu, tańca nowoczesnego, rumby i wielu innych popularnych tańców. Dzięki bardzo rozbudowanej witrynie internetowej osoby pragnące zapisać się na zajęcia będą mogły sprawdzić ceny oraz plan kursów, a także poznać sylwetki instruktorów tańca pracujących dla Art of Move.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »