SEO

Strony związane z hasłem 'telewizja':

 • Zabrze »

  Miasto Zabrze uzyskało prawa miejskie 1 października 1922. Przez te 90 lat miasto jest nie do poznania! Dzisiaj jest to miasto prężnie rozwijające się, które posiada wiele miejsc kultury. Zabrze sąsiaduje z kilkoma miastami z m.in. Rudą Śląską. Przez miasto biegną autostrady północ-południe A1 i wschód-zachód A4 i lokalna Drogowa Trasa Średnicowa. Zabrze leży na szlaku zabytków techniki, jest co tu zwiedzać. Turystyka poprzemysłowa rozwija się, odwiedzają nas turyści z całego świata aby zjechać 160 metrów pod powierzchnię ziemi i zwiedzić zabytkową kopalnię Guido. Zachęcamy też zobaczyć skansen królowa Luiza czy też szyb Maciej. Nasz katalog stron gromadzi zabrzańskie wpisy, tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business intelligence »

  Przedsiębiorstwo e-Motive oferuje supernowoczesne jak również profesjonalne patrzenie na tematy jakimi są monitoring przy pomocy kamer oraz najnowszej generacji systemy monitoringu. E-Motive dystrybuuje jak też zakłada wysokiej jakości systemy dla Klientów z różnych dziedzin. Z monitoringu przemysłowego oraz wypływających z niego usług komputerowej analizy obrazu czy detekcji ruchu korzystają firmy transportowe, placówki edukacyjne, obiekty hotelowe oraz wszelkie biura, wymagające odpowiedniego monitorowania. Wszystkie usługi realizowane przez firmę e-Motive funkcjonują w oparciu o metody wysokiej klasy producentów. Oprogramowanie do monitoringu AgentVI, kamery marki AXIS, czy też autorski system monitoringu wizyjnego, działający w oparciu o kamery IP, to nieliczne z wyjątkowych możliwości używanych przez ekspertów z e-Motive.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna telewizja przemysłowa »

  NODBIZ zdobyła pozwolenie MSWiA oraz licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia dającą prawo do samodzielnego montażu oraz projektowania systemów zabezpieczeń. W roku 2003 firma DIPOL przekazała firmie NODBIZ tytuł wiarygodnego instalatora systemu domNET. Naszym klientom zapewniamy darmową wycenę montażu, oraz niespotykaną wśród konkurencji jakość oferowanych usług.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anteny Zielonki, anteny Zabierzów »

  W nieomalże każdym warsztacie pracy zamontowane są kamery przemysłowe. Kraków to miasto, w którym multum jednostek ma swoją siedzibę. Do tego gremia należy na pewno brygada antenysatex.pl, która na co dzień wykonuje składanie telewizji satelitarnej. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, żeby w jakieś publicznej instytucji nie było zainstalowanej choćby jednej kamery. Kraków to metropolia, gdzie firma antenysatex.pl wykonuje ogromną liczbę instalacji. Rezydenci Krakowa to na ogół obywatele zasobni i nowocześni, wskutek tego tak często decydują się na przeróżnego typu nowości techniczne. Dla niemalże każdego Polaka czymś zupełnie prozaicznym jest telewizja cyfrowa. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast umiejscowionych w Polsce.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary 3d - rodzaje »

  W poszczególnych działach witryny okulary3d.org.pl odszukasz istotne wiadomości o okularach do oglądania w trójwymiarze. Aparat ten umożliwił znacznie bardziej fascynujące wykorzystanie multimedialnych technologii. Chociaż zaprojektowane prawie 2 stulecia temu, okulary 3d doznają swojego odrodzenia dzięki nadzwyczajnemu rozwojowi technologii odbiorników telewizyjnych transmitujących dostosowany obraz. Szereg przedsiębiorstw jak na przykład Samsung, Fujitsu, Pioneer walczą w tym momencie o ciągle rosnącą rzeszę zaintrygowanych zarówno okularami pasywnymi jak i dynamicznymi. Oprócz tego w serwisie opisano nowiny technologiczne takie jak na przykład okulary do oglądania w trójwymiarze funkcjonujące bez odbiorników telewizyjnych.

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja cyfrowa »

  Telewizja analogowa powoli odchodzi na dalszy plan, zaczyna dominować cyfrowa, której odbiór w telewizorze jest znacznie lepszy, bez śniegu, zakłóceń czy pasów. Coraz częściej wprowadzane przez platformy cyfrowe są programy w HD, dzięki czemu możemy oglądać filmy lub koncerty w krystalicznej formie. Jeżeli jesteśmy osobami, które jeszcze nie zapewniły sobie zmiany telewizji analogowej na cyfrową, to zachęcam to wypróbowania, i zobaczenia jaka jest różnica

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Genway jest firmą produkującą domofony i wideodomofony do Ameryki Północnej, Azji oraz Europy. Podwójny system kontroli jakości produktów, sprawia, że są one mniej zawodne. W ofercie Genway dostępne są również sejfy, telewizja przemysłowa oraz kamery ip i wiele innych wysokiej jakości produktów. Dzięki członkostwu w programie ?Rzetelna Firma? organizowanym przez Krajowy Rejestr Dłużników, Klienci mają pewność, że firma jest wiarygodna i uczciwa. Więcej informacji na temat jakości i szerokiego wachlarzu produktów znajduje się na stronie internetowej sklepu Genway.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja na żywo »

  Współczesny internet to coraz częściej szeroko pojęte multimedia - przesył cyfrowego obrazu i dźwięku. Proponujemy Państwu najnowszą stronę telewizjanazywo.boo.pl stanowiącą zbiór informacji o telewizji online. W reklamowanym serwisie możesz odnaleźć zbiór stacji telewizyjnych emitowanych online (np. telewizja AXN) oraz transmisje sportowe. Główne dyscypliny emitowane przez internet to boks, piłka nożna oraz zawody motorowe np. transmisje z żużlowego GP. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery »

  Detektyw 24 jest agencją detektywistyczną, działająca w Polsce i w Europie. Dokładna propozycja dostępna jest na witrynie internetowej. W skład usług wchodzą typowe dochodzenia odnośnie spraw powiązanych z rodziną, biznesowych, ale także związanych z kryminalistyką oraz Podsłuchy. Detektyw 24 swoją propozycję kieruje zarówno do klientów fizycznych, jak również i do spółek. Agencja bardzo szybko reaguje na kolejne zlecenia i niemalże od razu kontaktuje się z klientami. Na stronie firmowej udostępnione są również rekomendacje zadowolonych klientów.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »