SEO

Strony związane z hasłem 'zdjęcia':

1 · 2 · następna strona »
 • Fotograf Gdańsk »

  Strona www zawiera ofertę młodego, ale pełnego pomysłów fotografa Krzysztofa Ziętarskiego, który jest gotowy wykonać zdjęcia zarówno w kraju jak i zagranicą. Wśród bogatej oferty znajdują się zdjęcia ślubne oraz fotografia rodzinna przy użyciu profesjonalnego aparatu fotograficznego. Krzysztof Ziętarski uwieczni każdą ważną uroczystość taką jak ślub, urodziny, czy komers, a nowoczesne pomysły sprawiają, że wszystkie zdjęcia są oryginalne i zachwycające. Przykładowa fotografia rodzinna, a także zdjęcia z przyjęcia weselnego są udostępnione na stronie artysty. Można na niej także zapoznać się z cennikiem i danymi kontaktowymi.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Kiedy da się stwierdzić że zdjęcie jest śmieszne? Nie jest jakaś konkretna definicja śmiesznego zdjęcia, jednakże obrazy są śmieszne z reguły kiedy uchwycone zostały na nich jakieś komiczne sytuacje. W takich wypadkach mogą się znaleźć zarówno ludzie jak również zwierzęta. A prócz tego ilustracje tego typu mogą mieć też określoną kategorie na przykład. nk czy zdjęcia sportowe. Jak można zobaczyć sposobów jest strasznie dużo, i z tych sposobów korzystamy na naszym blogu. Każdego dnia mamy nowe pomysły na fajne obrazki i z powodzeniem wdrażamy je na naszej stronie www. Korzystając z okazji miałbym ochotę zaprosić was, drodzy internauci do częstego zaglądania na fotoluzik. Mamy ogromną nadzieję że stronka wam się spodoba oraz będziecie również dodawać na nią swoje fajne fotografię.

  Termin dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF KIELCE FOTOGRAF ŚLUBNY KIELCE »


  Fotografia ślubna i reportażowa Robert Durlik
  Tel 605-202-552 lub 041-34-516-94

  Mam przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę, która jest skierowana do osób ceniących profesjonalizm, jakość, wyjątkowość oraz przystępną cenę.
  Przykładowe zdjęcia można zobaczyć na WWW.fotografdurlik.kielce.pl

  Termin dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia przyrody »

  Fotografia przyrodnicza to dziedzina fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Fotografia przyrodnicza to także ukazywanie geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały przy udziale człowieka. Fotograf przyrodniczy ma niesamowitą możliwość ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe.
  W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek sposób, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów, akceptowane są jedynie małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, jak w przypadku bocianów czy płomykówek, które w swoisty sposób przystosowują się do środowiska, w którym żyją.
  Najważniejszą sprawą jest by zarejestrować poprzez fotografię obiekt i naturalne środowisko. Warto unikać śladów działalności ludzkiej i jakiejkolwiek manipulacji oraz cywilizacji, gdyż zdjęcie ma prezentować samą naturę.
  Fotograf przyrodniczy powinien zdawać sobie sprawę, by każde zdjęcie przez niego wykonane powstało przy wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografia przyrodnicza to także cenne źródło ginących obiektów, dlatego niektórzy wyprawiają się daleko, by móc trafić na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Ważne jest, by w trakcie robienia zdjęć respektować faunę i florę i jak najbardziej minimalizować swe ślady. Ta dziedzina fotografii z wielką wrażliwością, prawdą i uczuciem ukazuje otaczający nas świat przyrody.
  Dla wielu fotografów przyrodniczych ich pasja jest ucieczką od zabieganej rzeczywistości, relaksem, możliwością odkrywanie niezwykle pasjonujących tajemnic przyrody. Przepiękne zdjęcia to efekt wielogodzinnych eskapad terenowych, ale także mogą być efektem wyjścia do pobliskiego lasu czy na łąkę.
  Fotografia przyrodnicza to bezkrwawe łowy na łonie przyrody.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Odwiedziłeś wcześniej stronę zjebanedelfiny.pl? Dlaczego jeszcze tego nie wykonałeś? Jest to to świetne centrum zabawy gdzie będziesz śmiał się do rozpuku. Jest tam duże ilości zdjęć ludzi, które nie wiedzą co to wiocha. Jesteśmy portalem rodzaju kwejk, czy demotywatory, jednakowoż posiadamy zupełnie inną sylwetkę portalu. Tutaj zdołasz gratis używać ze wszystkich opcji strony. Możesz również dorzucać własne fotki, które wydają Ci się śmieszne. Zapraszamy więc do ujrzenia zjebane delfiny i użytkowania z niego bardzo często.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Świetna strona z zdjęciami z neta, na której możesz odkryć kilka śmiesznych, pubudzających ciekawość zdjęć, które są zupełnie do twojej dyspozycji. Możesz zamieszczać je na osobistych witrynach, blogach, portalach społecznościowych, ze stuprocentową pewnością w galerii możesz odnaleźć dla siebie coś interesującego. Zapraszamy każdego, kto szuka dobrej jakości fotografii, a ponadto woli posiadać pod ręką w każdej sytuacji ich duży wybór. Z naszą stroną z fotkami nigdy nie będziesz się nudzić. Dzięki wygodnemu podziałowi na kategorie i dostępnej wyszukiwarce będziesz mógł także zaraz znaleźć dla siebie te fotografię na nasza klasa, które są ci potrzebne!

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Śląsk »

  Ona ładna, delikatna, zmysłowa. On męski i elegancki. Oboje są jak para książęca. Chwila znamienna, wyjątkowa, jedyna taka w życiu, kiedy świat leży u ich stóp, kiedy rzeczywistość wydaje się być jak z opowiadania. Chcemy schwytać tę przemijającą chwilę, dynamikę ich miłości, znaczące spojrzenia, ekscytacja tej chwili. Fotografia ślubna, to sposób na to, by przypominając sobie ten moment po latach, ponownie doznać jego wyjątkowości. Zdjęcia pełne wyrazu, które są w stanie poruszyć, są bezcennym skarbem. Warto więc odpowiednio przemyśleć elementy sesji. Fotografia ślubna jest prawie niczym nieskrępowana i daje mnóstwo możliwości: sceneria dzienna, pracownia, reportaż, romantyczne zdjęcia wieczorem, woda i ląd, pogoda i deszcz, niezwykły architektonicznie budynek czy ruiny. Wszystkie te sytuacje mogą być nieocenioną korzyścią dla fotografa. Fotografia w na otwartej przestrzeni pomaga rozwinąć skrzydła wyobraźni, wskazuje na naturalność chwili. Sesja w pracowni pobudza wyobraźnię i podkreśla istotę poetyzmu, kreuje aurę zagadkowości oraz umożliwia zabawę cieniem tak znaczącym w fotografii. Bez względu na miejsce i sposób wykonania sesji fotograficznej zdjęcia ślubne są węzłem wyjątkowych chwil, jedynym sposobem osiągalnym dla człowieka, by uchwycić czas oraz zachować od zapomnienia ten wyjątkowy kawałek historii.

  Termin dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna wrocław »

  Fotografia ślubna jest niezwykle ważną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Właśnie w ten sposób możemy przypomnieć sobie najciekawsze momenty z tego dnia. Warto dodać, że istnieje wielu fotografów, którzy specjalizują się tylko i wyłącznie w fotografii ślubnej. Fotografia ślubna Wrocław na pewno podoła każdemu wyzwaniu, które jest stawiane przez określonego klienta. Fotografia ślubna Wrocław jako sesja jest przeprowadzana w rozmaitych miejscach, które uchodzą niekiedy za bardzo ekstrawaganckie i odważne.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna łomża ? fotograf kolno zambrów łomża »

  Ulotne momenty życia wymagają zarejestrowania w sposób profesjonalny i unikalny. Twoje oczekiwania i pragnienia powinny znaleźć odzwierciedlenie w fotografiach, do których będziesz nieustannie wracać. Podziel się z najbliższymi najważniejszymi chwilami swojego życia a ja uwiecznię je dla Ciebie.
  Oferuję profesjonalną fotografię ślubną, reportażową, produktową czy mody. Ofertę możemy wspólnie dopasować do Twoich oczekiwań.
  Moją specjalnością jest fotografia ślubna w łomży

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotowydruki w Lublinie »

  Artkaro.pl to firma, jaka działa na rynku od wielu lat. W swojej ofercie posiada między innymi wydruki na płótnie Lublin. Siedziba firmy jest właśnie w mieście Lublin i to w tym miejscu realizowane są wszystkie usługi. Firma ta ma dużą liczbę usatysfakcjonowanych odbiorców, jacy do chwili obecnej skorzystali z jej oferty i są w pełni zadowoleni z wykonania usługi bądź produktów oferowanych przez firmę. Należałoby też zwrócić uwagę, że doświadczenie a także znajomość realiów jakie zdobyła firma przez okres czasu własnej działalności umożliwiają zaoferować jej usługi na naprawdę konkurencyjnym poziomie. Dlatego, jeżeli masz w planach zamówić usługi np. wielkoformatowego wydruku reklam niewielkim kosztem, a jednocześnie rzetelnie oraz profesjonalnie - przedsiębiorstwo Artkaro to idealna firma do zrealizowania takiego zadania. W takim razie nie zwlekaj do jutra - już teraz wejdź na naszą witrynę i zapoznaj się z pełną propozycją oferty.

  Termin dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna w ciągu mnóstwa lat modyfikowała się i na pewno nie jest to obecnie ta sama dziedzina co kiedyś kiedy fotografie same w sobie były czarno-białe. W tej chwili fotografia ślubna to przede wszystkim świetny projekt, który ma iść w parze z wykonaniem artystycznej wizji. Już po obejrzeniu paru fotografii wiemy, iż to tylko ten fotograf ma wykonywać nam fotografie ślubne i właśnie takie portfolio mam możliwość Państwu prezentować. Zachęcam do zajrzenia na stronę fotografa ślubnego z Warszawy.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Rzeszów »

  Wojciech Krasnopolski to fotograf wykonujący profesjonalne zdjęcia ślubne w Rzeszowie, okolicach jak i dalej położonych miejscowościach. Udostępniona przez niego oferta składa się z 3 pakietów, które obejmują: przygotowania do uroczystości, ceremonię, przyjęcie weselne, sesje narzeczeńskie i małżeńskie. Wykonane zdjęcia ślubne poddawane są indywidualnej obróbce, a albumy wyklejane są z wielką starannością i dokładnością. Oprócz tego na życzenie klienta istnieje możliwość uruchomienia internetowej galerii zdjęć z aktywacją na pół roku.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotki »

  Strona ze śmiesznymi fotkami całkiem do Twojej dyspozycji! Znajdziesz na niej mnóstwo ciekawych zdjęć, które są wygodnie poszeregowane na różnego stylu kategorie, zatem jeżeli już poszukujesz czegoś konkretnego, z całą pewnością śpiesznie na to natrafisz. Jeżeli już masz jakieś ciekawe fotki, możesz także dodać je na nk! Z nami przenigdy nie będziesz się nudzić i w każdym momencie znajdziesz coś śmiesznego! Zapraszamy!

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Poznań »

  Super Foto ? profesjonalna fotografia ślubna w studiu i plenerze. Robimy zdjęcia o niezapomnianym, oryginalnym i wyjątkowym charakterze. Proponujemy także reportaże ślubne. Fotoreportaż pozwala udokumentować wszelkie rzeczy nieuchwytne tego dnia. Nasze sesje fotograficzne mają swój klimat. Każda sesja poprzedzona jest rozmową z Młodą Parą. Końcowy efekt każdej sesji fotograficznej to zawsze efekt oczekiwań klienta połączonej z doświadczeniem i wiedzą fotografa.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Śląsk »

  Fotograf ślubny Gliwice. Świadczę usługi w zakresie zdjęć ślubnych, rodzinnych i indywidualnych zdjęć portretowych. Działam na terenie całego Śląska. Zdjęcia ślubne to dziedzina sztuki, która wymaga szczególnego wypatrywania szczególnych momentów w dniu ślubu. Staram się aby moje ujęcia ślubne były naturalne i pokazywały radość i szczęście noworzeńców. Sesje rodzinne wykonuję najczęściej w najbliższym dla nich otoczeniu. Zależy mi na tym aby fotografowani ludzie czuli się naturalnie i nic ich nie krępowało w trakcie dnia zdjęciowego. Zobacz wyjątkową ofertę na zdjęcia dla Ciebie i Twoich bliskich. Umów się na sesję zdjęciową, podczas której utrwalę wspaniałe chwile Twojego życia! SeoKataLoger

  Termin dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne »

  Zapraszamy na naszą witrynę, na której poznacie ofertę tworzenia urzekających zdjęć ślubnych dla wszystkich przyszłych młodych małżeństw, które z tego wyjątkowego dnia chcą otrzymać pełną emocji pamiątkę. Ślubna fotografia wymaga dużego doświadczenia, jak też dużej wyobraźni, z tego powodu warto skorzystać z naszych usług i przekonać się co oznaczają oryginalne, pełne ciekawych ujęć zdjęcia ślubne, które na długi czas będą pełnym emocji wspomnieniem tych wyjątkowych chwil. Na naszej witrynie można zaznajomić się z portfolio a także fotografiami jakie tworzymy. Jesteśmy otwarci na przeróżnego typu wskazówki przyszłych młodych par, sami też gwarantujemy mnóstwo pomysłów, które sprawią, iż fotografie z Waszego ślubu będą oczarowywały każdego.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZaCYTUJ.eu ? Demotywatory i Cytaty »

  Witam i zapraszam do odwiedzn nowego portalu wiązanego z zagadnieniem Demotywatorów. Nasz serwis wyróżnia się nie tylko dość orginalną stylistyką ale również tym że na stronie zamieszczone są cytaty z filmów, piosenek, cytaty celebrytów lub ludzi którzy uważają się za gwiazdy ale również " zwykłych " zjadaczy chleba. Każdego dnia zamieszczane i dodawane są nowe cytaty. Zapraszam serdecznie.

  Termin dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Benzyna czy diesel »

  Auto, Bryka, Forum Samochodowe, Forum Motoryzacyjne - opinie o samochodach, dyskusje, ilustracje, porady, kompendium wiedzy o motoryzacji. Gratis porady dotyczące samochodów samochodów osobowych, ciężarowych, a oprócz tego dostawczych. Giełda samochodowa, testy aut, porównania pojazdów, opisy, car audio, caravaning, wóz zabytkowe, 4x4, nawigacja, tuning, virtual tuning, tuning modeli, manga cars, formuła 1. Zapraszamy do dyskusji motoryzacyjnych !

  Zapraszamy CIĘ do udziału w naszym przedsięwzięciu - GWARANTOWANA WYGRANA dla aktywnych Uczestników.

  Co robimy w ramach akcji :?:
  - udzielamy się na forum przez pisanie na myśl plus zakładanie merytorycznych tematów,
  - staramy się odwiedzać forum często także regularnie.

  Co możesz wygrać :?:
  Smycz bądź czapeczkę forumsamochodowe.com - co miesiąc wybieramy najaktywniejszą osobę. Jeśli już będzie remis niniejsze kreujemy dogrywkę w sukcesywnym miesiącu. Wysyłka nagrody na terenie RP na koszt forumsamochodowe.com.

  Uczestnicy prosimy. aby zgłaszali się do grupy Newser:
  http://www.forumsamochodowe.com/groups/364.htm
  Co więcej zamieście w tym temacie spersonalizowane zgłoszenie z aktualną liczbą tematów oraz postów.
  Konkurs wykorzystywany dla ludzi spoza administracji forum.

  Zapraszamy do dobrej zabawy z nagrodami :super:

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy i bezpłatne ogłoszenia. »

  Jak bezpłatne ogłoszenia to na Wkoło nas. Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Ilość kategorii i podkategorii może przyprawić o ból głowy. Wstawiając tu ogłoszenie, możesz mieć pewność, że Twój wpis zostanie zauważony. Ale Wkoło nas to także, a może przede wszystkim profesjonalny serwis społecznościowy. Nie musimy się wstydzić nawet przed największymi. Jego zawartość budzi szacunek i powinniście się zarejestrować, choćby po to, żeby poznać wyjątkowe i niespotykane gdzie indziej rozwiązania.

  Termin dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dziewczyny »

  Kochasz podziwiać piękne kobiety? Strona jest dla Ciebie! Na stronie znajdziesz dużo fotek i filmów z ładnymi dziewczynami.
  Jeśli władasz własną kolekcję zdjęć jest opcja ich zgłoszenia i dorzucenia na stronę główną.
  Strona działa na porównywalnej zasadzie jak demotywatory, dostarcza możliwość oceniania, komentowania z kont facebook oraz udostępniania na swoją tablicę w facebook.
  Podziwiaj i podziwiaj laski naszej ziemi.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »