SEO

Strony związane z hasłem 'zdrowie':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Koenzym Q10 »

  Koenzym Q 10 jest jednym z głównych elementów dbających o harmonijny przebieg czynności życiowych komórki. wchodząc na stronę koenzymq10.info sprawdzisz, co warto wiedzieć o koenzymie Q 10 i jaką pełni funkcję w organizmie i sprawdzisz także, dlaczego jest on tak ważny w chorobach serca, a także jak wpływa na pozostałe choroby i zaburzenia zdrowia.

  Termin dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yerba Mate »

  W w gruncie rzeczy każdym polskim domu do najpopularniejszych napojów warto herbata. Dzieje się tak z uwagi na to, iż w współczesnych czasach bywa to produkt, jaki jest nader łatwo dostępny a poza tym Jest oczywiste jeszcze, iż bywa to rzecz, jaka nie ma jakoś specjalnie wygórowanej ceny. Nic, więc dziwnego w tym, iż herbata na dzień dzisiejszy króluje w gruncie rzeczy na wszystkich polskich stołach. Był przy tym czas, kiedy okazywało się, iżogromnie możliwe będzie, iż herbata zostanie zastąpiona w jakiś tam sposób przez kawę. Na szczęścieogromnie szybko okazało się, iż kawa zdecydowanie niejest napojem dla wszystkich. całe multumosób widząc, iż ma po niej podniesione ciśnienie wyszło z założenia, iż zdecydowanie nie ma sensu jej sobie kupować jak również dlatego też całe multumosób po prostu z niej zrezygnowało. Przy tym Jest oczywiste z tym, iż na dzień dzisiejszy jeszcze nie wszyscy wszyscy są tegowłaśnie zdania. Najczęściej, gdyż Jest oczywiste iżjednak kawa w dalszym ciągu w jakiś tam sposób wielu osobom towarzyszy w ich codziennym życiu. W sumie nie ma się, czemu dziwić skoro kawa ma w sobie tyle kofeiny. Dla kogoś, kto wstaje dla przykładu o czwartej rano do pracy taka kofeina jest nader potrzebnaprzede wszystkim, dlatego, iż Jest oczywiste iż bywa to produkt, jaki pobudza człowieka do życia jak również działania. W herbacie bynajmniej Najczęściej nie mamy możliwości znalezienia tejwłaśnie kofeiny jak również dlatego też podaje się ją zazwyczaj dzieciom w przypadku kiedy chcemy je zaprosić na śniadanie czy też w momencie, kiedy decydujemy się na to,aby dla przykładu zajść w ciążę. W tych momentach Jest oczywiste iż herbatajest dla nasogromnie dobrym rozwiązaniem.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator medyczny »

  Bardzo przydatny spis stron internetowych z tematyki zdrowia. Rejestr stron internetowych jest moderowany dzień w dzień, moderator stawia znaczny nacisk na należyte strony z tematyki zdrowia oraz medycyny. Dodawanie nowych jest bezpłatne, każdą opublikowaną w katalogu stronę internetową można i warto ocenić w skali od 1 do 10. Najlepiej ocenione witryny są publikowane na podstronie interesujące strony. Można również wyróżnić swój wpis, który będzie się wyświetlał w całym katalogu stron, taka reklama jest transmitowana przez miesiąc. atalog wartościowych stron medycznych jest zbudowany na skrypcie SEOKatalog jest to wielce wydajny skrypt.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prolaktyna u mężczyzn »

  Hormony pełnią w naszym systemie, niezwykle istotną rolę. Decydują szczególnie o naszym samopoczuciu, lecz nie tylko. Na przykład taki hormon jak prolaktyna, decyduje o mocy instynktu macierzyńskiego u kobiet. To także ona, jest odpowiedzialna za proces laktacyjny. Jej naddatek może doprowadzić przykładowo do problemów z miesiączką u kobiety a nawet wywołać u niej bezpłodność. Nadmiar prolaktyny u mężczyzn z kolei, może wpływać między innymi na problemy z erekcją. Jeśli potrzebujesz poznać lepiej ten temat, koniecznie wejdź na witrynę naszego centrum informacji o prolaktynie. Dowiesz się z niego, wszystkich najistotniejszych informacji o tym hormonie: w jaki sposób działa, w jaki sposób dochodzi do nadczynności prolaktyny jak i jakie mogą być tego konsekwencje. Od nas dowiesz się również, w jaki sposób efektywnie walczyć z jej naddatkiem. Zachęcamy do lektury.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwasy tłuszczowe omega 3 »

  Omega 3 odgrywają bezcenną wprost rolę w tworzeniu mocy układu
  immunologicznego. Badania naukowe jakie prowadzone są na całym świecie umożliwiają precyzyjne stwierdzenie, że kwasy tłuszczowe Omega 3 zaniżają podwyższony poziom trójglicerydów, które odpowiedzialne są za powstawanie zatorów oraz zwiększają poziom ?dobrego? cholesterolu HDL przez co przeciwdziałają zawałom serca. Mówiąc o poprawnym zestawie kwasów tłuszczowych w naszym jadłospisie powinniśmy pamiętać, iż proporcja między Omega 6 i omega 3 w diecie powinna wynosić 4:1.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ulica Ekologiczna »

  Wortal internetowy poświęcony tematowi zdrowego odżywiania się, dbania o środowisko, zdrowego stylu życia. W ciągu ostatnich lat, tematyka dbania o środowisko jest bardzo często poruszanym zagadnieniem i to zdecydowanie pozytywna informacja, ponieważ dzięki większej świadomości ludzi na zagadnienia mające związek z ekologię, będziemy mieli możliwość spędzenia życia w mniej zanieczyszczonym środowisku. Serwis odnaleźć możemy pod adresem www.ulicaekologiczna.pl - oprócz informacji odnośnie dbania o naturę, można przeczytać sporo ciekawych informacji mających związek z dbaniem o nasze ciało. Mowa o ekologicznych przepisach kulinarnych, artykułach odnośnie zdrowego trybu życia albo wartościowych tekstach o naturalnych technologiach. Na stronie można również dokonać zakupów - mowa o naturalnych kosmetykach czy niezwykle pachnących zapachach.

  Termin dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje zdrowie »

  Można by porównać - szlachetne zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił. Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego trzeba o nie szczególnie dbać. Nie zawsze i nie każdy, lubi chodzić do lekarza z każdą małą błahostką, która nas martwi choćby jedynie z tej przyczyny, iż nie chcemy być uważani jako hipohondrycy. Można wtedy użyć serwisu internetowego gdzie zamieszczone są najczęstsze dolegliwosci. Opisane są one w kolejności alfabetycznej, toteż łatwo znaleźć określoną chorobę, którą podejrzewamy u siebie.

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dasendije.wordpress.com »

  Duchowość, rozwój duchowy, patrzenie w słońce, sungazing, energia, ciało energetyczne, wiedza ezoteryczna, ezoteryka.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Błonnik pokarmowy »

  Niezwykle często spotykaną niedyspozycją są zaparcia. Zatwardzenie występuje czasami u ludzi zdrowych przyjmujących niewielkie ilości wody oraz u ludzi starszych. Zatwardzeniu można zapobiegać przez ćwiczenia fizyczne a także jedzenie suplementów z błonnikiem pokarmowym.Błonnik pokarmowy to składniki pochodzenia roślinnego, które nie są trawione w przewodzie pokarmowym człowieka. Błonnik pokarmowy odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego.

  Znaczne ilości błonnika obecne są w:
  - małoprzetworzonych produktach zbożowych (otrębach pszennych, kaszy jaglanej i niełuskanym ryżu)
  - warzywach (cebuli żółtej, kapuście chińskiej, kukurydzy i rzodkiewkach)
  - owocach (czarnych jagodach, jeżynomalinach, kaki i żurawinie)
  - roślinach strączkowych (soczewicy, fasoli czerwonej)
  - nasionach i orzechach (migdałach, nerkowcach i pestkach słonecznika)
  Można również nabyć suplementy diety zawierające błonnik pokarmowy w proszku
   
  Błonnik ma korzystny wpływ na organizm:
  - obniża zapotrzebowania na insulinę
  - wiąże jony sodu
  - obniża ryzyko występowania nowotworów

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest plamisty »

  W obecnych czasach koszyczki kwiatów odgrywają bardzo istotną rolę, jako stałe dodatki do naszej diety. Często występujący ostropest plamisty nierzadko jest obecny w naszych domach, jako błyskawiczne antidotum przykładowo na trudności z gruczołem. Jego stosowanie może przynieść ulgę osobom skarżącym się na znaną kamicę żółciową. Można dodać, że wspomniana roślina sprawdzi się też w trakcie zwalczania raka. Nic dziwnego, że tak wiele osób szuka tych skutecznych kwiatów. Trzeba dodać, że współcześnie bez problemu możemy je otrzymać. W tym celu warto prześledzić treść internetu. Tym działaniem natrafimy na mnóstwo godnych uwagi danych dotyczących tejże sprawy. Jest sporo stron, które są poświęcone korzystnemu działaniu zioła na nasze zdrowie. Jeśli nie mamy pojęcia, w jaki sposób mamy okazję kupić zioła, możemy kupić je wirtualnie. Na pewno uda nam się nabyć je po atrakcyjnej wartości i w satysfakcjonującym czasie otrzymamy je pod nasz adres. To wymarzony sposób, aby bez trudności zacząć kurację oczyszczającą własnego ciała.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Złe samopoczucie »

  Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się, jaki jest wpływ pogody na zdrowie, zapraszamy na łamy strony Biometeo.pl. Jest to serwis, na którym znaleźć można informacje odnośnie zależności zdrowie a pogoda. Znajdują się tu wytłumaczenia pojęcia meteoropatia z uwzględnieniem rozpoznania schorzenia oraz przydatnymi poradami, jak najlepiej radzić sobie z nieprzyjemnymi objawami, gdy prognoza pogody nie jest zbyt optymistyczna, a biomet nie jest sprzyjający. Wszystkie kwestie o tematyce meteo będą regularnie objaśniane, dzięki czemu ludzie wrażliwi na zmiany pogody będą mieli stały dostęp do informacji pogodowych.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Menopauza u kobiet »

  Panie, które mają menopauzę często nie potrafią zrozumieć tego co dzieje się z ich ciałem oraz psychiką. W ciele zachodzą wtedy różne przemiany hormonalne, gaśnie aktywność jajników, od tego momentu właściwie nie możliwe jest już urodzenie dziecka. Nie można w żadnym wypadku uważać tego etapu jako zło konieczne. Ten czas można poświęcić na zwiększanie aktywności fizycznej i zawodowej które będą z pewnością pomagać kobiecie lepiej przejść przez ten okres. Wiele pań w tym okresie jest jeszcze w pełni sił fizycznych.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Kosmetyczny Poznań »

  Posiadasz na swojej skórze blizny potrądzikowe, uszkodzenia posłoneczne lub objawy wiotkości? Marzysz o tym, aby wyglądać młodziej i dużo zdrowiej? Chcesz nadać swojej skórze lepszego pięknego wyglądu jak kiedyś? Gdy odpowiadasz: tak, to ma szansę Cię zainteresować mikrodermabrazja Poznań. Ta seria zabiegów z pewnością korzystnie wpłynie na Twoją urodę i Twoje samopoczucie. Mikrodermabrazja Poznań to niezwykle nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Od jakiego czasu bardzo popularna i polecana. Ma polegać ona na otrzymaniu efektu eksfoliacji stosując ścieranie głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy która ma pochłaniać martwy zniszczony naskórek. Odpowiednio przeprowadzona i w stu procentach kontrolowana mikrodermabrazja Poznań w połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami polepsza urodę skóry, pomaga dostarczyć składniki odżywcze, a także nadaje skórze ładniejszy i młodszy wygląd. Mikrodermabrazja Poznań pomoże Ci pozbyć się takich rzeczy jak: drobne zmarszczki, a także polepszy krążenie limfy i krwi. Następnym mogącym Cię zainteresować zabiegiem wykonywanym przez nasz gabinet kosmetyczny jest mezoterapia poznań. To wszystko korzystnie odbije się na Twoim zdrowiu i wyglądzie. Zapraszamy!

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie i grzybica »

  Od kilku lat zauważa się klarowną tendencję do występowania drożdżycy. Do czynników które są odpowiedzialne za ten wzrost można zaliczyć z pewnością predyspozycje genetyczne, oraz elementy środowiskowe i paradoksalnie, postęp medycyny związany z szerokim stosowaniem antybiotyków. Grzybica to uciążliwe schorzenie, którego czynnikiem sprawczym jest drożdżak Candida albicans, a raczej jego zbytni rozwój w jelicie.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co to są suplementy diety »

  Jak wiadomo, dieta dzisiejszego człowieka pozostawia mnóstwo do życzenia. Niesamowicie uboga jest w składniki odżywcze jak witaminy, minerały, natomiast przepełniona jest chemią i toksynami. Nasz organizm jest jak kosz na śmieci, który, przechowuje najwięsze oraz nikomu nie potrzebne resztki. Możemy na szczęście temu przeciwdziałać ponieważ firma Calivita ma w swej ofercie niezwykłe, naturalne suplementy, które uzupełniają wszelkie niedobory witamin, minerałów, enzymów oraz oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn.

  Termin dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta »

  Poszukujesz strony, na której przeczytasz co zrobić, żeby łatwo i bezproblemowo schudnąć? Idealnie trafiłeś, dlatego że na opisywanej stronie zawarte są wyłącznie najważniejsze i sprawdzone wiadomości dotyczące właśnie wspomnianego sposobu działania i funkcjonowania. Postaw na jakość oraz sposób diety, a będziesz wiedzieć, że da się naprawdę bez kłopotu i wygodnie schudnąć, inwestując przy tym faktycznie niedużo swojego czasu w robienie posiłków, czy ćwiczenia. Ta witryna zawiera kompendium wiedzy dotyczącej zdrowego odżywania, z tego powodu bardzo opłaca się ją polecić szerszemu gronu odbiorców ? nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. Sprawdź i przekonaj się sam!

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Problem wielu mężczyzn - prosta »

  Jeżeli jesteś osobą płci męskiej w wieku 50 lub więcej lat i czujesz dolegliwości układu moczowego, prawdopodobnie masz problemy z prostatą. Symptomy schorzenia mogą się z czasem nasilać - nawet do czasu zatrzymania moczu włącznie. Na schorzenia stercza mężczyźni w wieku dojrzałym skarżą się coraz częściej. Powiększona liczba zachorowań, którą obserwują lekarze, jest powodowana różnymi przyczynami. Jest wynikiem zarówno starzenia się społeczeństwa, oraz wzrostu świadomości zdrowotnej oraz wzrostu dostępności usług medycznych.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Zapalenie skóry czyli egzema jest schorzeniem nadzwyczaj przykrą, najczęściej atakuje małe dzieci. Objawy tej choroby to zaczerwienienie, świąd, sucha skóra. Na naszej witrynie dowiesz się wszystkiego o zapaleniu skóry, na przykład jak się kurować, do jakiego lekarza się zgłosić po pomoc, powikłania, podstawowe tudzież rozszerzone wiadomości o schorzeniu, stadia choroby oraz efektywne leczenie. Wiadomości na stronie internetowej publikowane są dzięki grupę lekarzy, znających odpowiednio te schorzenie, w związku z tym informacje zamieszczone na stronie internetowej są tak pomocne w leczeniu.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o serce »

  Zgodnie z raportami WHO choroby serca są na szczycie najczęstszych chorób populacyjnych nie tylko u nas w kraju. Choroby serca nazywa się już mianem chorób cywilizacyjnych gdyż dotyczą one wielkiej liczby populacji. World Health Organization alarmuje, że jeśli nie zaczniemy planowo troszczyć się o swoje zdrowie, to coraz młodsi ludzie będą miały ogromne kłopoty związane z układem sercowo naczyniowym. By zahamować ten proces należy zdecydowanie zmienić styl życia. Odstawić używki, zacząć stosować w praktyce sporty, a także pamiętać o badaniach profilaktycznych.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Woda alkaliczna »

  Woda ma bardzo ważne znaczenie dla życia na naszej planecie. Wszystkie żywe organizmy składają się przede wszystkim z wody. Gasić pragnienie należy nie tylko wówczas kiedy chce nam się pić. Pragnienie świadczy już o tym, że mamy niedobór wody. Organizm człowieka nie jest w stanie przechowywać, ani gromadzić rezerw wody, dlatego też trzeba stale ją uzupełniać. Idealnym urządzeniem do uzdatniania wody - do oczyszczania, jonizacji i natleniania - jest Aquarion Calivita. Możemy sami zadecydować, jakie właściwości wody chcemy mieć i w właściwy sposób przystosować urządzenie.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »