SEO

Aktywny Wypoczynek Podkategoria: Aktywny Wypoczynek

 • Kraków pielgrzymki »

  Oferujemy zwiedzanie Krakowa z licencjonowanymi, sympatycznymi przewodnikami miejskimi, szkolonymi w PTTK. Proponujemy gotowe trasy zwiedzania (ponizej ich prezentacja), jednakże jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Możemy dostosować się do wymagań każdego klienta. Główny "deptak" Krakowa. Trakt, którym wjeżdżali do Krakowa królowie, poselstwa oraz zaproszeni goście. Najpopularniejszy szlak turystyczny w Krakowie. Zawiera wszystko to, co trzeba zobaczyć przybywając do Krakowa po raz pierwszy.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narty Włochy »

  Bardzo często praca zawodowa narzuca nam siedzący tryb życia. Niedobór ruchu pociąga za sobą szereg niekorzystnych konsekwencji, dlatego dobrze byłoby postarać się o odrobinę wysiłku fizycznego, dzięki któremu zadbamy o własne zdrowie. Niekiedy brak mam motywacji i samozaparcia, dlatego warto rozważyć czy nie warto skorzystać z usług firm oferujących organizację aktywnego wypoczynku. Taką ofertę obrazuje wizytówka internetowa primoris-travel.pl. Na zimową ofertę składają się wyjazdy w regiony Austrii, Włoch i Szwajcarii na snowboard i narty. Austria, Włochy i Szwajcaria mają w posiadaniu w Alpejskich regionach turystycznych należycie wyposażone zaplecze turystyczne, w których miło i aktywnie można spędzić czas. By zapoznać się ze szczegółami oferty firmy Primoris, najlepiej odwiedzić stronę www.

  Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kajak »

  Wszystkich poszukiwaczy przygód serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Organizujemy niezapomniane spływy kajakowe dla każdego! udzielamy wskazówek która rzekę wybrać będąc amatorem, a która okaże się najlepsza dla zaawansowanych kajakarzy. Zapewniamy bardzo bezpieczne kajaki, oraz profesjonalną obsługę spływów. Oprócz spływów mamy Państwo do zaoferowania niezwykle korzystną ofertę wynajmu rowerów.

  Termin dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy w górach »

  Zapraszamy na kolonie i obozy językowe w górach organizowane przez firmę LEKTOR. Nasze obozy młodzieżowe łączą w sobie intensywną naukę języka angielskiego lub niemieckiego z czasem aktywnie spędzonym na turystyce górskiej. Każdego roku przygotowujemy ciekawy program rekreacyjny, aby żaden z naszych podopiecznych nie nudził się podczas wakacji na naszych obozach. Zapraszamy!

  Termin dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Narty »

  Stok-Narciarski.pl to portal www dla narciarzy i snowboardzistów. Nasi użytkownicy dostają do dyspozycji najlepszą w Polsce bazę ośrodków narciarskich a także wiele ciekawych i użytecznych funkcji, takich jak geolokalizacja, na podstawie której system sam radzi internaucie najbliższe wyciągi stoki. Na powyższym portalu możecie Państwo również znaleźć bieżące i nadchodzące warunki atmosferyczne oraz spis przedsiębiorstw związanych z branżą turystyczną. Do tego przy portalu działa forum narciarskie. Zapraszamy serdecznie!

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal narciarski »

  Dla uczestników The Chillout Session w Koninkach przygotowaliśmy promocję. Całodzienny karnet będzie można nabyć w promocyjnej cenie 30 zł. Wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres: sekretariat@techramps.com,a następnie zgłosić się w sobotę do Kasy przy wyciągu. Maile przyjmujemy do piątku do godziny 14. Zapraszamy i do zobaczenia w Koninkach!

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynie wyprawowe »

  Skrzynie zabezpieczające produkowane przez firmę Tactical Cases to specjalne skrzynie transportowe stosowane w wielu sferach pracy, sportu i turystyki. Ich niezawodna konstrukcja przekłada się na odpowiednio wysoką efektywność nawet w ekstremalnych warunkach. Służą do ochrony transportowanego w nich drogiego wyposażenia. Z tego wzdględu używane są do transportu sprzętu fotograficznego, video i komputerowego. Wykorzystuje się je również do transportu wszelkiego rodzaju sprzętu pomiarowego czy elektronicznego ? każdego, który wymaga wysokiej jakości ochrony przed uszkodzeniami. Skrzynie Tactical Cases są wytworzone z wysokoudarowego tworzywa. Wszystkie modele mają uszczelnione obudowy, dzięki czemu są całkowicie wodoszczelne i przeciwpyłowe.

  Termin dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badminton »

  Szukasz witryny, gdzie możesz znaleźć wszystkie przydatne wiadomości o sferze badmintona? A może w ogóle nie wiesz jakie ma badminton zasady? Dzięki temu portalowi nauczysz się wszystkiego o tym sporcie. Pokazujemy jedynie konkretne artykuły, jakie napisane zostały przez specjalistów w tej dziedzinie. Przeczytasz tutaj najbardziej przydatnych definicji powiązanych z badmintonem. Poruszamy także w dużym stopniu problem, którym jest badminton online oraz regulamin jego gry.

  Termin dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Park Wodny Suwałki »

  Chcesz mile spędzić czas z rodziną lub ze znajomymi? Zaproś ich do Parku Wodnego w Suwałkach. Aquapark ten jest największym, a za razem najnowocześniejszym centrum rekreacji w naszym regionie. Czeka tam na Was wiele atrakcji m.in. ponad stumetrowa zjeżdżalnia, kompleks łaźni, sauny oraz wiele innych wodnych rekreacji. Zapraszamy do odwiedzenia Parku Wodnego Suwałki i nieoficjalnej strony tego obiektu.

  Termin dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne, Koszalin »

  Zajmujemy się organizowaniem i wypożyczaniem sprzętu na imprezy integracyjne. Oferujemy państwu quady, paintball, speedball, samochody terenowe i wiele innych atrakcji. Spotkania możemy organizować w dowolnym miejscu naszego kraju wedle potrzeb, mamy swoje ulubione miejsca, z chęcią proponujemy ciekawe i nietypowe lokalizacje. Czas wypożyczenia sprzętu jest elastyczny i dopasowany do Państwa potrzeb. Dysponujemy również sprawdzoną bazą noclegową i zajmiemy się organizacją całego pobytu tak, abyście mogli zająć się tylko zabawą i wypoczynkiem.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha »

  Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Marycha, Rospuda-
  to spływy polskimi szlakami wodnymi, położonymi w malownicze krainie Suwalszczyzny. Suwalszczyzna słynie z dużej ilości rzek i jezior, oraz wieloma rezerwatami. Dzięki temu nie trudno o znalezienie miejsca blisko natury i z dala od zgiełku i pośpiechu. Spływy na Suwalszczyźnie są znakomitym sposobem na odpoczynek spowodowany życiem w pośpiechu i w dużych miastach. Spływy kajakowe Czarną Hańczą są bogate w atrakcje turystyczne. Niewątpliwie oczy kajakarzy cieszy widok zabytkowego zespołu klasztornego Kamedułów, oraz przepłynięcie zabytkowym kanałem Augustowskim. Wzdłuż szlaku znajdują się liczne pola biwakowe i stanice wodne, gdzie dla spragnionych wrażeń smakowych czekają regionalne przysmaki. Rzeka Czarna Hańcza przepływa przez tereny pełne leśnych pagórków porośniętych starodrzewem, oraz charakterystyczną sosną augustowską. Powietrze jest nasycone leczniczymi olejkami lotnymi, dzięki temu spływ jest wspaniałym relaksem. Natomiast spływy kajakowe Marychą, charakteryzują się krajobrazem powalonych drzew, oraz słupków granicznych. Rzeka Marycha jest bowiem rzeką płynącą wzdłuż granicy Polski, Litwy i Białorusi. Ze względu na niewielką popularność wśród kajakarzy jest to trasa szczególnie polecana dla osób poszukujących ciszy i spokoju.
  W naszej ofercie występują nie tylko jedno dniowe wyprawy. Dla wyjątkowo spragnionych kontaktu z naturą klientów, oferujemy nawet 4 dniowe wyprawy z kajakami i noclegami w namiotach. Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika, który opowie ze szczegółami o bogatej historii Suwalszczyzny.
  Spływy kajakowe Czarna Hańcza

  Termin dodania: 09 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs żeglarski Zegrze »

  Kurs żeglarski - Kurs. Żeglarz jachtowy to pierwszy krok do żeglarstwa ale i najważnieszy. Dlatego nauczymy Cię jak zarządzać dziesięcio osobową załogą na jachcie DZ, dwumasztowym powyżej 10 metrów i ponad 35 metrów ożaglowania podstawowego. U nas pokażemy Ci tajniki ścigania się na wspaniałych nowoczesnych jachtach regatowych Laser Bahia jakich pozazdrościć nam tylko mogą inne ośrodki szkoleniowe w Polsce. Szkolenia motorowodne prowadzone są na wygodnych i wyselekcjonowanych specjalnie do nauki jednostkach.

  Termin dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny Wypoczynek

Aktywny Wypoczynek - nowa strona:

Adres: